מה אתם אומרים???

Philip Kay

New member
נו מה את רוצה...

אפשר לעשות אותו גבר אם פוטושופ... זה הבעיה היום... כל אחד יכול לדגמן... בגלל פוטושופ.

אייללוש

New member
היא 100לפת בשתיהם!!!!!!!!!!

אין אין היא הכי יפה שיייייייייייייייש אתם סתם קנאים מפגרים....הייתם מתים להיות יפים כמוה... אין אין היא הכי יפה בעולם.... יופי טבעי כמו שלה לא קיים אצל הרבה אנשים...... היא פשוט הכי יפה שיש וכולם מקנאים!

Gal Nissan

New member
אני קנאית מפגרת???

אני מציעה לך להירגע במילים ולדעתי היא ניראית זוועה מה תעשי לי אני צריכה לבקש ממך רשות להביע את דעתי ?

אולי במקום לריב........../images/Emo216.gif

נעשה דבר אחר..... מי חושב שלאגם יש יופי טבעי ומי חושב שלא.... ואיזה דוגמנית בארץ אתם חושבים שהיא הכי טבעית שיש... אני אישית חושב שלא רק פריגת זה טבעי:):) גם אגם בסדר גמור:):) ולדוגמנית המתחילה שהיא הכי טבעית לפי דעתי אז זאת מלכת היופי החדשה שלנו יעל נזרי:):) (שיהיה לה בהצלחה) מה שלא עושה הצבע עושה הטבע ומה שלא עושה הטבע עושה הפוטושופ:):)

pinki girl1

New member
יעלללללללללללל פשוט מושלמת!

זה היה ברור שהיא תזכה... היא פשוט מהממתת!! לעומת כול המכוערות שהיו שם...איכס.. ולמי שרואה דוגמניות היא קצת דומה לשרון הטומפוי שהעיפו.... המשך יום מעולה לכולם! :)

אייללוש

New member
היא יפה אחרי ש"שיפצו" אותה בתמונה

ורק שם היא נראת טוב

אייללוש

New member
תקשיבי מותק....../images/Emo26.gif

פסדר חברה שלי כתבה את זה היא שלחה בטעות קודם הייתי אמורה לדעת מה כתבו אבל היא גם צודקת וחוץ מזה היא מושלמת אני ראיתי אותה מספר פעמים והיא מושלמת עם ובלי איפורררררררררר אז תרגיעי
יש לך תמונה של עצמך בוא נפוט אותך לפני שמדברים על אגם
היא מושלמת וזו עובדההההההההההההההההההההההההההההההההההה

אין לכן מה לעשות?

דיי לריב כל הזמן... לדעתך, אגם יפה. סבבה. כל אחד והטעם שלו. גל יפהפיה... אין משהו רע להגיד עליה או לשפוט אותה... אז תפסיקו כבר...

Gal Nissan

New member
יאללה בואי תשפטי אותי

ובחיים אל תגידי לי תרגיעי מצד אחד את שולחת לי מסר ומתנצלת מצד שני את מלכלכת שוב...הבנתי אותך הנה חמודה התמונה לרשותך ועוד משו אולי גם תוסיפי תמונה שלך שניראה אותך

אייללוש

New member
אממממ בובה תקשיבי זה היה מעצבים כי

זה נורא מצעבן כי אני לא מבינה יש מלא בנות שלא מעריצות וכו' שלה והן אומרות שהיא פה והכול כי תגידי פעם ראית אותה בכלל שאת אומרת
התמונות לא משנות נגיד אני ישמים תמונה לא מזמן שלה ולא הזיזו כלום בפוטו שופ כי זה מהמפגש שהיה לא מזמן-רגע אני ישים...

אייללוש

New member
בעצם את יודעת אני יתן לך קישור...

תכנסי ותפתחי....
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1419&msgid=74197333 ומצטערת לומר לא לכלכתי
רק התעצבנתי אז אמרתי בוא נשפוט אותך שאת אומרת ככה פסדר אני מבינה "על טעם וריח אן להתווכח" אבל בכל זאת היא עשתה לך משו רע שאת אומרת שהיא נראת זווע
מצטערת יש כ"כ הרבה מכוערים ואני לא מבינה איך את משוואה אותה אליהם

איילה אני לא מאמינה!

את סתם מאשימה אותי וזה ממש מגעיל מצידך, אני רשמתי את זה בכלל אל על סמך דעתי האישית. את אמר לי לרשום"כמון שהיית רושמת אם מישו היה אומר משו רע על אוהדוש"אז זה מה שעשיתי,הקראתי לך,ואמרת שזה מעולה,וזה בול מה שצריך וכו',היית יכולה לשנות ולא רצית! אז אל תאשמי אותי!

אייללוש

New member
את ממש חצופה../images/Emo70.gif

חוץ מזה דברנו על זה באייסי ווווווווונכון ככה אמרתי שתחשבי שאמרו את זה על אוהד אבל לא חושבת שהייתי אומרת מפגרים
ובמיוחד שאני במקומך בפורום בכלל

למעלה