מה אתן עושות עם הבגדים שקטנים מדי?

מה אתן עושות עם הבגדים שקטנים מדי?

תמיד אני מתלבטת אם למסור או לשמור. בינתים אני מוסרת הרבה ומשאירה את האהובים עלי. ואתן?

minimousegi

New member
תמיד יש לי דילמות כאלה, אבל אצלנו במשפחה

פותרים את הבעיות האלו...תמיד מעבירים הלאה...ואם יש דברים שאני אוהבת מאוד אני משאירה אצלי ולא נותנת... אם אין לך במשפחה אז אולי חברים? כי באמת יש דברים שלא שווה לשמור...

dafgol

New member
אז ככה...

כל הבגדים שקטנים לברי עוברים ונשמרים לרזי. מה שכבר קטן לרזי אני מחלקת לחברות עם בנים צעירים יותר, או נותנת במעון של רזי למטפלות שיתנו להורים שאני יודעת שאין להם (אני מתביישת לפנות להורים ישירות כדי לא להביך אותם), ומה שיש לי למסור מעבר לכך תורמת למשפחות נזקקות אצלינו בישוב. (דרך אירגון שמחלק להם, לא ישירות למשפחות כי שוב אני מתביישת וזה מביך לשני הצדדים אני מניחה). לצערי אצלי כבר לא יהיה ילד נוסף כך שאין לי למה לשמור.....

מתרגשת

New member
מה שאני ממש אוהבת ויש לי סנטימנטים אליו.....

שומרת. כל השאר עוברים לאחיינית שלי כשאני מקווה שיוחזרו אליי כל הדברים לילד/ה הבאים.

ספרייט 7

New member
אצלינו..

אני שומרת את הדברים האהובים עלי, ושומרת גם את הדברים הבסיסים של אחרי לידה, וכמובן את הדברים החתיכיים אני שומרת.

אצלי המצב חסכוני במיוחד ../images/Emo8.gif

יש לי 3 בנים שנולדו באותה עונה........ פשוט תענוג. אבל כמובן שאני לא מתאפקת וקונה עוד דברים יפים גם לילד השני והשלישי.

minimousegi

New member
אני מאחלת גם לך שתתחילי לקנות ורוד ולא תהי

כ"כ חסכונית

minimousegi

New member
אני רוצה לראות! רק חסכון אה? חחח לי אין ספק

שאם וכאשר תהיה לי בת היא תהיה ורודה לגמרי! כולל חדר מיטה וכו'!

dafgol

New member
חייבת להודות ש...

גם אם היתה לי בת, סביר להניח שלא הייתי מלבישה אותה בוורוד...אלא בצבעים שמזוהים עם בנים...או כל צבע אחר מלבד וורוד לא אוהבת צבע וורוד...מה לעשות

limooor

New member
לא מעבירה בין בר לאיליי

למרות שיש שנה סכ"ה בניהם רק את האלגנט או דברים שאני ממש אוהבת את השאר אני מחלקת בין חברות

את הפשוטים יותר...

שבמצב טוב עד מעולה-אני מעבירה הלאה.(בעיקר לגיסתי) את השווים יותר, מותגים יקרי ערך, בינתיים משאירה...

בגדים , בגדים , בגדים , בגדים !

טוב אז אצלי זה מה שקרה : כשהייתי בת 26 נולדה בכורתי שהיום היא בת 3 וקצת , כמו ילדה מגודלת ומתלהבת קניתי לה כל בגד אפשרי מכל חנות מעצבים או כל חנות של בגדי ילדים היו בגדים שאפילו לא הספקתי להלביש לה . ותבינו שלבעלי יש חנות בגדים ! ! ! ! ואת כל הבגדים שמרתי במשך שנתיים ( 10 שקים ) , שהקטנטונת קצת גדלה , פתאום נהייה לה טעם משלה היא לא היתה מוכנה ללבוש שום בגד שמזכיר בת ! בלב כבד וכואב נאלצתי לקנות לה בגדים פושטים ביותר לאחר שנתיים ו4 חודשים גיליתי שאני בהריון ועד שלא ידעתי מה יש לי בבטן לא נפרדתי מהבגדים שלה ( אההההה , שכחתי לציין שאמא שלי הייתה בקנדה שהקטנה הייתה בת חצי שנה והביאה לי משם בגדים מאלפים ) . כשהתבשרתי שיש לי בן , הבנתי שחייבים להיפרד , אך עוד לפני שאני הבנתי את זה חברה שלי הבינה את זה עוד יותר וישר עטה על כל 10 השקים ! ! ! ! אז ככה שהכל נמסר לא רק לה לעוד 2 חברות שמברכות אותי עד עצם היום ! אז זהו שעכשיו יש לי בן חדש בן 3 חד' עדיין קונה בהתלהבות - אבל לא כמו פעם ! אבל את הבגדים של הקטן אני ישר אמסור , אין סיכוי שאני אשמור שוב !

minimousegi

New member
קודם כל עם לבעלך יש חנות בגדים אז את מכירה את

כל השווים וזה כבר כיף! לי נראה שכיף להלביש בת אבל להלביש בן יפה זה מאתגר!

צודקת בהחלט .... זה בהחלט אתגר !

שבוע שעבר קניתי לזיו זיו מכנס וחולצה מילדותי מהממיםםםםםםםםם! סוף סוף לא אוברולים מעצבנים !

למעלה