מודה ומתוודה ..

נתי ס

New member
מודה ומתוודה ..

מעולם לא היתי נכנסת לפורום שכזה ( ז"א של אופנה) אם זה לא היה לי חשוב ודחוף כל כך! אני עומדת להתחתן בקרוב ולחתן עוד אין חליפה ! אני רוצה שהוא ילבש משהו בהיר והוא טוען שכהה-שחור זה כהי יפה לו !!! מה דעתכם? יש לציין שהחתן ממוצא תימני ולכן צבע עורו כהה ... אני אשמח לראות גם תמונות של חתנים כהים במידה ויש וגם לשמוע באופן כללי מה דעתכם על העיניין! תודה מראש !

קא זו או

New member
תגגלי קצת ותבקשי בשאילתה שלך

black men in white suits צודק החתן, ותפסיקי לרדת לחייו. שילבש חליפה כהה, חולצה ורודה/אפרסק או חולצה לבנה ועניבה ורודה/אפרסק, נעלים כהות מצוחצחות ומבריקות, חגורת עור שחורה ולא מצועצעת.

קא זו או

New member
לגבי תחתונים

שלא ילבש בשום פנים ואופן בוקסר רפויים. שילבש את התחתנים הצמודים לגוף, מבד שאפשר להזיע בו. תדאגי שיסדר היטב את החבילה שלו, ושלא ייראה כמו הזקנים עם חבילת הענק בצד ימין/שמאל. שיהיה לו תחת מעוצב היטב, שיראה מצויין.

נתי ס

New member
לא הבנתי את הקשר לתחתונים אבל..

נראה לי שלא הבנת את כוונתי.. אני לא מכריחה אותו זה פשוט נראה לי מתאים יותר.. תודה בכל אופן שניסית לעזור לי..

קא זו או

New member
התחתונים קובעים את צורת אגן הירכיים

שבתוך המכנסיים, ואיך נראית החבילה בתוך המכנסיים. אני יודע, יש כאלה ש"לא מסתכלות" ויש כאלה שכן מסתכלות" - אז תסתכלי נשמה בפעם הבאה כשאת בחתונה באיך החתן נראה בתוך מכנסיו - האם יש חבילה בצד? האם הצינור זז לפתע? האם נוח לו בכלל עם הבוקסר בתוך מכסני החליפה? חליפה של תופרים אלא קונים בקונפקציה לא מתאימה את עצמה למבנה הגוף הספציפי, אז צריך להתאמץ קצת.

נתי ס

New member
טוב.. תודה!

אני יגיד לו.. אבל אני בספק אם זה יעניין אותו.. אם היית רואה איך אנחנו נראים ביומיום היית רק אומר בהצלחה

קא זו או

New member
או, באמת..

ישבנו זכרון בגן היפה והגדול, וראינו זוגות מצטלמים לקראת חתונתם. היתה שם כלה ששקלה, לדעתנו, משהו כמו 100+ אפילו היא נראתה נהדר, בחיי. קורסט כמו שצריך, שמלה מעוצבת כמו שצריך.. החתן מאידך נראה זוועה, כי הגברים לא חושבים שהם צריכים להיראות טוב, אלא לבושים "חגיגי" מה זה "חגיגי"?

דעתי המקצועית והלא קובעת

אין חוקים בזה... לא מאמין בשחום לובש לבן או בהיר לובש בכהה. חייבים למדוד ואז יודעים כשיש משהו מנצח. בהצלחה ובמזל טוב

בסופו של דבר,

הוא זה שלובש את החליפה, אל תשכחי את זה
אם הוא רוצה כהה ויהיה לו נוח יותר עם ככה כי ככה הוא חושב שיפה לו יותר - שיהיה ככה, וכמו ש"קר זו או" אמר, אפשר לשבור את הכהות עם חולצה מכופתרת בצבע בהיר מתחת לחליפה, וככה שניכם תהיו מרוצים
מזל טוב

מזל טוב

שאלו יהיה כל הצרות שלך בחיים... ממש ממש מזל טוב=] נתנו לך פה המלצות יפות
בסוף החתונה תעלי לנו תמונות??

spelling

New member
אבל זה גם החתונה שלו חחחחח

גם אחותי התחתנה לפני 3 חודשים עם בחור תימני והוא לבש שחור והיה לו מאוד יפה אין לך מה לדאוג! הוא צריך להרגיש עם עצמו טוב בחתונה גם לא?חח לא רק הכלה והשמלה שלה חלק מהארוע..למרות שהן הרוב.. בכל מקרה מזל טוב!

Troublemaker1

New member
תראי קשה מאוד

להגיד לפי הנתונים שמסרת, הדבר שאני יודע הוא שהוא כהה... אני חושב שאם את רוצה ללכת על לבן זה צריך להיות מאוד נועז והוא ממש צריך לרצות את זה. כל אופן אם אתן הולכים על חליפה לבנה לכו למדוד ושימו לב לפרטים הבאים: חשוב מאוד הבד עצמו אל תלכי על לבן מבריק אם החתן קצת מלא! שימי לב כדי לא להפוך אותו ל"ארס" מצוי לא להגזים עם הצמוד. עוד דבר שהייתי מוסיף זה כובע, כן כן כדי לשובר את המראה ה"סליזי" מעט של הלבן ע"י כובע (לא מצחיה). נעל שחורה קלאסית לא מוקסין או משהו בסגנון, פשוט נעל עור שחורה אפשר לשבור אותה עם איזה משהו מדליק אבל בבירור לא ללכת על משהו מבוגר (אפשר לחשוב על עור הפוך!) בקיצור צריך הרבה אומץ וטעם כדי להצליח עם חליפה לבנה אבל לפי מה שאני מכיר זה יכול לצאת מאוד יפה...

כובע למישהו שלא משקיע בלבוש ביומיום ../images/Emo2.gif

נראה לי שיראה קצת מתיימר וגם החתן עם כיפה על הראש.

Troublemaker1

New member
קודם כל כובע

זה מראה שלא דורש יותר מידי לא אמרתי שימי לו חפתים ואבנט, כולה זרקי עליו כובע, אגב אם שמים כובע לא צריך כיפה, זה נחשב לכיסוי ראש
(ותמיד אפשר להוריד אותו בחוםה עצמה

כן אבל כיפה נראת לי קצת יותר הולמת, לא../images/Emo35.gif

"זרקי עליו כובע" אולי ביום יום אבל לא בחתונה.

נתי ס

New member
רעיון נחמד!

אפילו שלא חשבתי דווקה על לבן.. לבן זה נראה לי מוגזם.. אולי איזה בז' או אופ-וייט מה אתה אומר??.. הרעיון עם הכובע נשמע מדליק אבל זה נראה לי עוד יותר קשה לשכנע אותו (אם נצליח אני אשלח לך תמונה!
) אבל הקטע עם הנעליים כבר יש הסכמה! נבדוק מה נעשה .. בכל אופן תודה !! סוף סוף תגובה עיניינית!

rut2020

New member
אינני מבינה מה זה עניינך?

מה פתאום את מחליטה עבורו?? תארי לך הוא שחום את ודאי לבנה, מה הייתה תגובתך אם הוא היה מחליט שאינך צריכה ללבוש שמלה לבנה אלא שמלה בצבע ביז' או קרם ???, או אם היה מחליט למשל ש"נצנצים " בשמלה מתנגש עם צבע עורך ??? זו החתונה שלו בדיוק כמו שהיא שלך תני לו ללבוש מה שהוא רוצה בדיוק כמו שהוא נותן לך ללבוש מה שאת רוצה !!!

למעלה