מחליק או פן (מייבש שער) ?

EastGirl83

New member
מחליק או פן (מייבש שער) ?

אני מתלבטת האם לקנות פן חדש או לקנות ישירות מחליק לשיער? השאלה היא האם מחליק לשער עושה את אותה עבודה כמו שהפן עושה? ואיזה מחליק לשער עושה עבודה טובה?

דעתי בנושא...

אני אישית מעדיפה יותר פן..יש את אלו שיעדיפו יותר מחליק... דעתי היא ש.. פן שורף יותר את השיער אבל עושה עבודה יותר טובה. וגם מבחינת חשמל מחליק יותר חסכוני. אם כבר לקנות משו אז פן..במילא לא עושים כל יום פן או מחליק....

מוסיפה...

ואם את עושה פן או מחליק כל יום אז לא משנה מה תקני השיער שלך ישרף משתיהם... פן בכל מקרה הכי טוב בעיניי מבחינת נוחות ועיצוב

תאמת לא..כמעט כל פן זה אותו דבר

זה לא כמו מחליק שיש סוגים טובים יותר וטובים פחות..אני לא רואה הבדל במכשירי פן

מיכי7

New member
תלוי בך../images/Emo13.gif

בסוג השיער וגם ברמת הלחות במקום שאת גרה.. בשיער שלי המחליק לא מחזיק מעמד יותר מיום ולעומת זאת פן יכול להחזיק שבוע שלם במצב מעולה. אם את הולכת על מחליק אני ממליצה על המחליק של רמינגטון ועל המחליק של שוקי זיקרי
בהצלחה

EastGirl83

New member
כשאני עם פן אז אני במשך שבוע שלם

יכולה להחזיק אותו ואפילו עוד קצת (במידה והוא לא מלוכלך...) כי אני אוהבת אותו מקלות ושומני.. אצלי השער לא שומני בכלל והטבעי אצלי הוא שער גלי... אם אקנה מחליק אז במחליק לא מחזיק מעמד? צריך לעבור על זה כל הזמן? ויש לך תמונה של המחליק של שוקרי זיקרי? אפשר לקנות אותו באתר אינטרנט? סליחה על המון שאלות מפציצות
אבל זה מה שקורה שמתלבטים
שנה טובה

מיכי7

New member
אין בעיה../images/Emo8.gif

את יכולה לשאול כמה שתרצי
כמו שאמרתי קודם, העמידות מאוד תלויה בסוג השיער.. אצל כל אחד זה עובד שונה. אצלי אם אני משתמשת במחליק אני צריכה לתקן כבר יום למחרת וזה לא נוח לי..בגלל זה אני מעדיפה פן. אבל מה שאני יכולה להמליץ לך לעשות זה ללכת לחברה שיש לה מחליק טוב ולנסות אותו...רק ככה תדעי איך זה אצלך

EastGirl83

New member
לא מכירה אף אחת עם מחליק

העניין הוא שנראה שעם השער שלי לא תהיה בעיה להשתמש עם מחליק... אני עושה חשבון שעם פן אני יכולה להחזיק יותר משבוע ואפילו כבר אמא שלי מעירה לי שאני הרבה זמן עם הפן
אז יכול להיות שעם המחליק אחזיק שבוע... במיוחד שאני נמצאת במקום שאין לחות.. ובחורף בכלל... זה סיפור אחר (להבדיל לקיץ). המחליק הזה נגדר כטוב? או שהמחליק המתקפל טוב יותר מזה?

nm147

New member
לפי דעתי אין כמו פן

המחליק לא נותן את אותה תוצאה, כשאני השתמשתי במחליק, השיער תמיד היה נראה נפוח, ומהר מאוד חזרתי לפן... המלצה שלי, רק הפן של איתמר!

EastGirl83

New member
אצלי זה אחרת..

כשאני עושה פן לבד אז תמיד הוא נפוח ולא נשמר לי מקלות.... להבדיל לפן שאני עושה אצל הספרית! אבל מבחינה כספית אני רוצה למצוא פתרון שלא אצטרך כל שבוע ללכת לספרית.... ולכן לא יודעת... מה כדי...

nm147

New member
נראה לי שאת צריכה להתאמן

קצת על הפן, שבסוף יוכל לצאת לך פן כמו במספרה...אבל באמת מניסיון לא כדאי לך מחליק,גם תקחי בחשבון שעם מחליק לוקח הרבה יותר זמן, כי כל פעם לוקחים קבוצת שיער קטנה, וגם לפי דעתי על שיער רטוב זה לא אפקטיבי כך שגם צריך לחכות שהשיער יהיה יבש או קצת לח, ועוד משהו, קשה להגיע לשורשים, וכך יוצא שלפעמים השיער יפה וחלק והשורשים נראים ממש לא טוב

Tanya 18

New member
גם אני ניסיתי פן ומחליק,

המחליק הרבה יותר נוח, ולי אישית נותן תוצאות מדהימות, חפשי תמונה של השיער שלי, נדמה לי זה בדף השני, ותסתכלי איזו תוצאה מדהימה עשיתי בשיער עם המחליק...[עשיתי בקבוקים..], וזה נשמר לי מעולה עד עכשיו, וזה פשוט מדהים, הפ גם לוקח יותר זמן, גם שורף את השיער, וגם מייבש. עשיתי מחקרים על המון מחליקים, בסוף הלכתי על הכי טוב, ועכשיו אני מרוצה עד הגג.

אלו בדיוק הבקבוקים שאני חולמת עליהם! מה שם

ודגם המחליק? אשמח לתשובה. ורגע, אני לא מבינה, זה מחליק וגם עושה תלתלים ובקבוקים? אשמח להסבר. פליז, זה בדיוק הסגנון שאני הולכת והמספרה יקרה לי מדי. תודה!

תודה יקירה! המוצר מתואר כיוצר "חוטים"?

פליז, השיבי לי על המסר ששלחתי לך. תודה ויום מקסים, מירב.

למעלה