מחר תעודותתתתתת!!!

danina the 1

New member
מחר תעודותתתתתת!!!

בהצלחהההה לכולםםם!!! מחר משוויצים עם התעודות חחחחח :) אוהבת את כולם ו-ב-ה-צ-ל-ח-הההההה

shilgiah

New member
"משוויצים"?..חחח כן בטח..תלוי מי..

איזה הערות המורה שלי בטח כתבה שם..חחחח היא שונאת אותי בלי סיבה!! מגעילה! איזה יופי זה היום האחרון שאני רואה אותההה חחח
שיהא לכולנו בהצלחה!! בסוססס

תווניתs

New member
חחחח

למי שהולך לקחת תעודות היום..אז תהנו עם הציונים.. חחח.. לא יודעת פשוט נראה לי מיותר לקחת תעודה.. אחותי הלכה להביא לי אותה.. כי סך הכל זה הבגרויות שקובעים לא?!

חניניתה

New member
משוויצים? אני ממש מקווה אבל לא נראה

לי.. כל תעודה ותעודה המצב שלי מדרדר.. עצוב.. שיהיה לכולם בהצלחהההההההההה

shilgiah

New member
נו אנשים? איך התעודות? חחחח

אני צדקתי היא כתבה לי הערות..על איחורים בעעע רעה!! ואמא שלי עכשיו הלכה להרוג אותה ולדבר עם המנהל כי היא כל הזמן רעה אליי וצועקת עליי מול כל הכיתה והיא עיקבה אותי יותר מחצי שעה עד שהיא הכניסה אותי למתכונתתת בזמן שבנות אחרות נכנסות שעה אחרי שמתחילים מתכונת.. חוצפה!! חחחח אבל חפיף..מה שחשוב זה הבגרויות..ואני אשקיע שנה הבאה יותר בעז"ה!!

חניניתה

New member
יש לי תעודה דווקה סבבה..

יש לי דווקטא אחלה ציונים.. יש לי ממוצע 83 אבל זה אמור להיות יותר כי יש טעויות שם.. כי אנחנו מקבלים ציון של מחצית א' מחצית ב' ושנתי.. בדרך כלל שנתי הוא או הממוצע של שתי המחציות או אפילו יותר גבוה מהציונים אם יש התנהגות טובה ובלה בלה בלה..בשני מקצועות ישלי ציונים יותר נמוכים משני הציונים שלי.. זאת אומרת שבצרפתית קיבלתי 74 במחצית א' ובמחצית ב' קיבלתי 80 ובשנתי היא נתנה לי 73.. זה לא יכול להיות.. אי אפשר לעשות דבר כזה.. גם בלשון יש לי אותו דבר.. אני צריכה ללכת לבית ספר שישנו לי את זה ... בכל מקרה אני צריכה ללכת לבית ספר כדי שישנו לי את המגן בלשון אז אני כבר יעשה גם את זה..

shilgiah

New member
יפה לכם..חחח יישר כוח!!

איזה כיף לךךךך את לומדת צרפתית!!! גם אני רוצה...
אני אפילו לא תרחתי לעשות ממוצע..למרות שיש לי גם ציונים טובים כמו 96 ו90 ו88...יש לי גם פעמיים 50.. בעעע
שנה הבאה בעז"ה נשקיע יותר!! (אממ בלי נדר..).

אליתוש

New member
וואי איזה תעודה!!!

ועוד איך משוויצים! עד שמגיע תעודה עם 8 פעמים 100.... חח סתם.... פשוט ממש השתפרתי בשנה האחרונה.... כמה זמן לא כתבתי כאן=]

danina the 1

New member
וואי תעודה כזאת טובההה

אחרי כל ה-50 וה70 שלי במחצית הקודם הפעם ממש השתפרתי!!! והמורה לביוכימיה נתנה לי 99!!! אתם מבינים 99 ולא 100!! ק-מ-צ-נ-י-ת!! אני כ"כ שונאת אותההה ואגב מגישים אותי על 87 בלשון יאאייי :)

shilgiah

New member
איזה כיף לכןןןן

8 פעמים 100?! מגישים אותך ל 87 בלשון?! אין לי אפילו פעם אחת 100..הכי גבוה זה 96..
ובקשר ללשון...כמעט כל הכיתה ניגשת על 50-70.. המורה כ"כ גרועה!! היא לא מלמדת..רק מדברת כל השיעור.. ואותי היא הגישה על 58 אחרי שקיבלתי במתכונת 56 (כי לא למדתי למתכונת בכלללל לא קראתי מילה!! איך אפשר? היא עשתה לנו את המתכונת יומיים אחרי הבגרות במתמטיקה!..בעע..). אחרי יום שישי אין יותר לשון!!!!!!!
אני מתנחמת בזה..

חניניתה

New member
תגידי את לומדת במקרה בבית ספר

אליאנס בחיפה? כי זה התיאור בדיוק של המורה שלי!! גם אצלנו כל המגנים ממש ממש נמוכים.. אותי היא במגישה על 72..

shilgiah

New member
חחח לא..אני בכלל גרה בב"ש..

כנראה כל המורות ללשון כאלו... למרות שאני זוכרת אחת שלימדה אותנו בכיתה ח' והיא טובה.. 72 זה מצויין!! הלוואי עליי!! אני צריכה לקבל ציון ממש טוב בבגרות כדי שיהיה לי ציון נחמד..

חניניתה

New member
חחחחח זה עצוב שכל המורות ככה..

אבל מה לעשות.. עם זה צריך לחיות..ולעבור בגרויות

חניניתה

New member
חחחח נכון.. לא נורא אבל זהו לשון

נ-ג-מ-ר-!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אין יותר לשוןןןןןןן

למעלה