מישהו שמע את אוריון ברשת ג'?

mulon1984

New member
מישהו שמע את אוריון ברשת ג'?

מי שלא שמע, אנא התעלם מהשורה למטה. זה סתם יעציב אותך. היה אדיר! איזה פשוש הרם הזה! בזמן האחרון הוא עושה שטויות בקצב, הא? עושה פארודיות על פירסומות, שואל איפה השירותים (ח'ורח'ה בז' יוצא להפסקת פיפי, ומיד ישוב), שר את "כל היום אני חושב עליה..." אגב, המסקנות מהשידור: באברקסס תהיה הופעה קטנה. בברבי יהיה גם שלומי ברכה.

dsol

New member
אוי שכחתי מזה.. ודווקא הייתי ער_../images/Emo189.gif

וחיפשתי מה לעשות
יש הקלטה במקרה ?

שלמונזה

New member
יאאא שלומי איזה כיף!!! ../images/Emo168.gif

זה כ"כ מתבקש!!!! אחרי אחת ההופעות בלבונטין פגשתי במקרה את שלומי וסיפרתי לו בהתלהבות על הביצוע בהופעה של באה לקראתך
הוא התלהב וסיפר לי שבהקלטות של האלבום הוא ניגן בחידוש של רם. אוח האירוח הזה כ"כ מתבקש *כן כן אני פאקצה שחולה על שלומי אז מה?
*

mulon1984

New member
להירגע, זאת רק השערה

רם נשאל בתוכנית אם בהופעה בברבי יהיו אורחים ורם ענה שכן. לדעתי יהיה שם צ'לו וגם שלומי. אבל זה רק לדעתי.

שלמונזה

New member
נאמממ ../images/Emo168.gif

צודק לא שמתי לב למילים המסקנות שלי, אני מקווה שזה יהיה בר ביצוע, מקסימום פשוט אגיד לשלומי לבוא
[ואגב אני קצת מאוכזבת מהביצוע בדיסק של באה לקראתך]

mulon1984

New member
שטויות

למה שלא תרימי טלפון למומו ותשאלי אותו אם הוא מגיע? [למה מאוכזבת? יצא יופי עם דפנה דומיננטית כמו שביקשו]

שלמונזה

New member
היא לא מספיק דומננטית בשבילי../images/Emo168.gif

אהבתי את הקטע של דואט בהופעות לעומת גרסת המקור שהיא שלומי בלבד. אומנם שומעים דפנה בדיסק הזה אבל פחות לא כמו בהופעה, אבל זה עדיין חביב. ממש אהבתי את החידוש שלהם, כשבד"כ חידושים אצלי זה דבר אסור בהחלט.

למעלה