מי אתה bimbom ???????

bimbom

New member
אופס.....רק עכשיו אני רואה את השאלה

את האמת, יש לי איזה קושי לגלות מי אני. אני רק יכול להגיד שאני בא מתחום הפקות מוסיקה , אירועים ויח"צ נהלתי מספר קמפיינים של בחירות מוניצפליות עם חב' הפרסום הכי גדולות בארץ. כיום אני נח במשרד הפקות קטן שבעזרתו אני מפיק חומרים עצמאיים. (אני לא מקבל לקוחות) אני באמת שלא מחפש פירסום (לפחות לא כאיש יח"צ) למרות שזה לפעמים בלתי נמנע ולכן אני מעדיף להשאר בעילום שם. אני באמת שמח שהפורום הזה הוקם הוא הוקם בזמן!!! אני תקווה שהפורום הזה ישרת את אלה שאין להם בשביל להשכיר שירותי יח"צ בתשלום. והיום, הכל, אבל הכל בנוי על יח"צ !!! ועכשיו כשסיפרתי על עצמי, אני חושב שכל אחד מאיתנו (לפחות אלה שבטח יהיו קבועים כאן) יספר על עצמו. תדעו לכם שמכאן אפשר להגיע למקומות מאוד מעניינים. יאללה ..קישקשתי הרבה מדי.... ביי שלכם bimbom

חחחחח bimbom כוכב !!!

אתם זוכרים את שרף מאמן ניבחרת ישראל בכדורגל??? אתם זוכרים מה יצחק שום היה בשבילו??? ומה הוא עכשיו.... זהו bimbom!!! גאון שמעדיף להשאר מאחורי הקלעים אני מכבד את רצונך bim אבל...לא יכולתי להתעלם מהשאלה. מה שאני יכול להוסיף.....תשאלו , תתעניינו...תתייעצו.... bim רק יכול לעזור לכם זהו ביי...

מה שבא לי היום לא בטוח שיבוא לי מחר

צילום הקליפ למועצה המקומית ג"ש אתה אומר את זה לאיזה פסיכית שחשבה שאתה מתחיל איתה זיהיתי אותך לפי החתימה שלך

bimbom

New member
נדמה לי שגם החתימה שלך גנובה ממני

ובכל זאת....מי אתה???

למעלה