מי מתחרה ה-MMA הטוב ביותר שלא נמצא ב-UFC?

t-man

New member
מי מתחרה ה-MMA הטוב ביותר שלא נמצא ב-UFC?

מי המתחרה ה-MMA הטוב ביותר שלא נמצא כיום ב-UFC?וונדרליי סילבה?פידור אמיליאננקו?מה ה-UFC מפספסים?

FrecCo

Active member
וונדרליי ועוד איך ב-UFC

הוא אחד מהדברים שעושים את UFC79 גדול כ"כ... וונדרליי נגד לידל. מן הסתם פידור הוא הלוחם הטוב ביותר מחוץ ל-UFC, סביר להניח שגם כולל ה-UFC. לוחמים נוספים שעולים לי הם ג'וש בארנט, פרנק שמרוק, טאקנורי גומי, ריקארדו ארונה, גם "האחים של"- אלכס אמיליאננקו, רוג'ריו נוגיירה ונינג'ה רואה בולטים בהיעדרם ונראה לי שאפשר להחשיב גם את מאט לינדלנד ורנדי קוטור מחוץ ל-UFC.

נינג'ה נלחם בUFC לפני כמה חודשים אאל"ט

ולמיטב ידיעתי הוא לא חתום על חוזה בלעדי עם EXC, כך שאין סיבה שלא נראה אותו חזרה בUFC בעתיד.

צודק, צודק, התבלבלתי עם EXC משום מה

היה זכור לי משום מה שהקרב שלו נגד ויה סניור היה בUFC...

t-man

New member
ידוע איש יקר-אני יודע שהוא יתחרה ב-UFC 79

אבל הוא עדיין לא התחרה.

t-man

New member
צודק../images/Emo9.gif

בניגוד להיאבקות אני עדיין לומד את עסקי ה-MMA יקח זמן והתמקצע גם בתחום.

talhorm

New member
וגם נגד וויטור בלפורט בקרב המופרסם

וגם נגד טוני פאטרה למעשה המאזן של וונדרליי בUFC הוא 2 הפסדים וניצחון

פיודור בראש הרשימה

יחד איתו- קונג לי, מאט לינדלנד, גומי, אוריה פייבר, ניק דיאז, ג'ייק שילדס ושיניה אאוקי.

t-man

New member
לא הבנתי למה ניק דיאז עזב את ה-UFC

אחד המתחרים הטובים ביותר של אותה התקופה.

e m z

New member
ברור שפידור..

הלוחם הכבד הטוב בעולם והיחיד שיש לו סיכוי לנצח את רנדי

די כבר עם רנדי הזה!

הוא ניצח 2 קרבות וכבר הוא נחשב אגדה?! ראית את המאזן שלו?! פידור, נוגרה וברנאט ינצחו אותו (ולא בהחלטה) ועל זה אני מוכן לשים כסף. רק שיקבעו כבר קרב כזה...

האמת שבארנט כבר ניצח אותו לפני 5 שנים

ונצחונות על פדרו ריזו (פעמיים ברצף), טיטו אורטיז, צ'אק לידל וקווין רנדלמן לא נחשבים למשהו?

ובארנט ינצח אותו גם היום..

פדרו ריזו לא נחשב (אני לא חחזיק ממנו לוחם רציני). טיטו אורטיז חד מימדי ויריב מאוד נח לרנדי. רנדלמן ממש לא נחשב לוחם בעיניי ולידל הפסיד אבל גם פעמיים ניצח את רנדי.. רנדי לוחם מצויין ואני מחזיק ממנו תותח בעיקר בגלל שבגיל 43 הוא נמצא בשיאו אבל הוא לא טוב כמו שעושים ממנו.. אם הוא ינצח את נוגרה, בארנט, פידור ואפילו את אורלובסקי! אני יחשוב אחרת...

talhorm

New member
הטוב ביותר כמובן שפידור

המופרסם ביותר מלוחמי הMMA שלא נמצא כרגע בUFC- רנדי קוטור יש לפחות 10-15 לוחמים טובים מאוד שהייתי רוצה לראות בUFC כיום.

למעלה