מי פה קרא את הנבואה השמיימית?

העוזרת

New member
מי פה קרא את הנבואה השמיימית?

ואיך זה השפיע עליכם?

רשף כשף

New member
קראתי מזמן ואהבתי

אהבתי את הרעיון המרכזי אבל לקראת הסוף הסופר איבד אותי כקוראת כשעבר לתאר פיזית איך נראים מקרים של אנשים מוארים. זה היה נראה לי כמו מדע בדיוני, לא משהו שאני יכולה להכיל בשלב שבו קראתי את הספר.

העוזרת

New member
../images/Emo24.gif

אני אוהבת את התשובות שלך. אני אוהבת בך משהו - אני לא יודעת עדיין מה. משהו נוגע ללב שלי. לפעמים משהו מתעצם בי כשאני קוראת את מה שאת כותבת. ובקשר לספר אני רוצה להזכיר שהסופר כתב בהקדמה לספר ההמשך שהנבואה השמיימית היא בעצם משל. (סיפור אגדה שבא ללמד משהו)

העוזרת

New member
../images/Emo187.gif ../images/Emo182.gif../images/Emo182.gif../images/Emo182.gif ../images/Emo183.gif

בשבילי זה ממש משל מקסים שהשפיע עלי מאד טוב לקרוא

רשף כשף

New member
אפרופו משל

יש משל אחד שתמיד עושה לי את זה לא משנה למה, לא משנה מתי האלכימאי הוא מפיח בי תקווה והבטחה

העוזרת

New member
אולי הגיע זמני לקרוא אותו שוב?

אני כבר לא זוכרת כל כך מה כתוב שם...

קראתי ולא אהבתי

אני אוהב הרבה יותר ספרים כמו של קרלנוס קסטנדה שמשאירים אותך עם רעיונות ו תחושות ומסתוריות רבה מאשר ספרים אשר מביאם לך מסר מפי "הנביא" או מפי המתקשר , התחלתי לקרוא את הנבואה השמימית פעמים בהפרש של כמה שנים ובשני המקרים הפסקתי לקראת הפרקים הראשונים, אני לא ממליץ עליו, הגיע הזמן שלא נאכל אוכל לעוס, אלא שננסה ללמוד להכין אוכל בעצמנו

העוזרת

New member
להכין אוכל בעצמנו! ../images/Emo99.gif ../images/Emo45.gif

גם אני נמשכת למסתוריות של ספרי קרלנוס קסטנדה ולתחושות ולדברים שנפתחים שם

charlila

New member
קראתי - חרטה-ברטה. חזון קומוניסטי שמיימי...

חסר אמינות לחלוטין. דברים לא נחרצים במישור פוליטי (תקין) גרידא... והחזון עשיר ו כמרק תפוחי האדמה העשיר שהם אכלו.

העוזרת

New member
כן הא? ../images/Emo8.gif ../images/Emo6.gif

צ'רלילית שכמוך.. חזון קומוניסטי שמיימי..
זה הדברים שאת קוראת?

העוזרת

New member
העוזרת שעוזרת

למי שגם אני רוצה לעזור וגם היא/הוא רוצה
נראה לי
אני לא חזקה בהמשגות אז יכול להיות שטעיתי בתשובתי.

העוזרת

New member
נקודה למחשבה?

משהו שמיד בלט לי הוא שאף אחד מהעונים לא סיפר איך הספר השפיע עליו אלא שיתף בדיעה שלו על הספר.

העוזרת

New member
איך הספר השפיע עלי

עלי הספר השפיע מאד לטובה. נהייתי מחודדת יותר, ערנית יותר, שמחה יותר, מלאת כבוד יותר לאנשים אחרים, מסתכלת עליהם הרבה יותר, שופטת אותם הרבה פחות, מזהה בהם יותר את הטוב, עוזרת להם יותר, אנשים מאז מתעצמים יותר לידי, אני מרגישה שאני מחוברת טוב יותר לאנשים ולטבע ובכלל.. ועוד..

wolfbrother27

New member
:)

האמת היא שאתת הנבואה השמימית לא יצא לי לקרוא, אבל ספר שדווקא גרם לי לחשוב הרבה אחר כך על המהות הגדולה של הכל היה דווקא "שיחות עם אלוהים", מומלץ בחום.

למעלה