מכשיר+תוצאות.

Tanya 18

New member
התוצאה על השיער שלי--->

ציון 8 ועל מה הורדתי 2 נקודות אתם בטח שואלים.. :O אממ, צריך לעבוד עם קבוצות קטנות של שיער.. יכול לקחת זמן... ואי אפשר לעשות בקבוקים גדולים.. פחות או יותר, כמו שיצא לי, זה המקסימום שאפשר לקבל מהמכשיר הזה, סלסול יותר גדול מיזה לא יצליח... וגם לא לעבוד על שיער לח עם המכשיר הזה, על שיער לח, לא תופס בכלל...!!! ואני עדיין מחכה לשמוע מה אתן חושבות על מחליק של בראון.. לא עניתן לי.. ^^ תודה רבה.

Tanya 18

New member
הממ אופס :X אני המשתמשת מעבר לאופק 2,

זה משתמש נוסף

SummerSpirit

New member
לא מכירה את המחליק של בראון

אבל מה שעשית עם המחליק הזה נראה ממש ממש יפה! גם הצבע שיער שלך מדהים!

Black Jane

New member
מדהים!

אני אוהבת סלסול יחסית עדין אז אני משוחדת, אבל זה התוצאה יפה - וזה מה שהכי חשוב לדעתי
ולגבי המכשיר של בראון - לחברה שלי יש דגם שלו, לא בטוחה שזה אותו הדגם, אבל היא כבר מבררת לגבי אחר, אז אני מניחה שהיא לא הייתה מרוצה ממנו. אני אבקש ממנה בשבילך חוות דעת (ועל הדרך אנסה לגרור אותה לפורום
)

Tanya 18

New member
כן זה יעזור לי..!

תודה. אוף, כל חברה שאני שואלת לגביה, תמיד יש לה מחליקים לא משהו... אז מה כן אפשר למצוא שיהיה משהו טוב?...

Black Jane

New member
שלחתי את השרשור לחברה שיש לה מחליק

מעולה, נחכה שהיא תגיב לך עליו. אל ייאוש!

אני החברהההההה!!!!1 ../images/Emo163.gif

רמינגטון S1031 מדהים, לוקח לי רבע שעה להחליק בבוקר, ויש לי חתיכת רעמה.. ההחלקה מחזיקה עד מתי שאני מתקלחת, ויש אפשרות לעשות בקבוקים. קצת יקר [450-500] אבל ממש שווה את זה.

וגם.. ../images/Emo163.gif

בגלל שיש שלוש הגנות על המחליק [קרמי, טפלון, טורמלין
], אז הוא לא שורף את השיער ובטווח הארוך הנזק שלו לא נוראי אם שמים מסיכה מדי פעם :)

ו..אממ.... מה ההבדלים בין קרמי טפלון וטורמלין

ואיך את יודעת מתי להשתמש באיזה מהם?

nickey

New member
היא התכוונה

שזו הגנה משולשת, כלומר שלושתם ביחד.

למעלה