מממ צבע שיער! :)

מממ צבע שיער! :)

קודם כל חייבת לציין שלא ידעתי שיש כזה בפורום שאפשר להתייעץ ולדבר על דברים כלכך שטחיים אך נחוצים- שיער. אז כיף לדעת ואחלה פורום.
בעיקרון אני ממש מתחרפנת מהצבע שיער שלי. לפני כמה חודשים טובים, צבעתי לאדום בלי יותר מידי לחשוב.. ואח"כ רציתי להבהיר ולאט לאט היה לי ג'ינג'י.. וכרגע יש לי ג'ינג'י-דבש באזורי השורש וברב השיער שלי (שהוא ארוך) כהה. אני רוצה להגיע לאותו גוון כמו של אסתי גינזבורג. רק שאני לא מצליחה לאבחן את הצבע שיש לה בשיער, וגם לא יודעת באילו צבעים להשתמש כדי להגיע לגוון הזה. התחלתי לצבוע בבית אחרי שהייתי כמה פעמים אצל הספר (והוא טחן אותי בכסף) ובנוסף להכל לא יצא מה שרציתי. צירפתי כמה תמונות פה באתר הזה שמצאתי.. ואני ממש ממש זקוקה לעזרתכם! http://bidur.finder.co.il/online/news/3340.html תודה רבה! חג שמח, שנה נהדרת מלא באהבה.. ד"ש בבית

אסביר לך

בכל קופסת צבע שיער יש מאחורה כזה שלושה תמונות עוקבות...לדוגמא: בלונדיני-שטני-חום זה אומר שאם תשתמשי בצבע הזה והשיער שלך בלונדיני כמו בתמונה אז מהצבע הוא יהפך לשטני...ואם הוא שטני אז הוא יהפך לחום.. ככה בודקים לפני שלוקחים צבע שיער...אם השיער שלך שחור נגיד ואת צובעת לבלונד אז לא ישר יראו בלונד..יראו פשוט בהיר יותר ואחרי כמה צביעות זה יסתדר. אני מציעה לך לקחת צבע שיער שטני(ככה בערך יש לאסתי) אבל לקחת לפי מה שמראים מאחורה לפי הצבע שבא לך להגיע אליו בסופו של דבר=]

למעלה