מסר שהתקבל זה עתה

מסר שהתקבל זה עתה

יש תכלית גבוהה לחיי תרומה מיוחדת שבאתי לתת אמנם שהמסר הלז התקבל כבר כמה פעמים בזה עתה אחרים ואפשר לומר שזה עתה של עכשיו אינו שונה בהרבה מהקודמים לו ותמיד אפשר לעשות איתו משו

עליזה 63

New member
../images/Emo265.gifשבת שלום ומבורך תודה דוד,מסר

ה אִם-אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם-- תִּשְׁכַּח יְמִינִי. ו תִּדְבַּק-לְשׁוֹנִי, לְחִכִּי-- אִם-לֹא אֶזְכְּרֵכִי: אִם-לֹא אַעֲלֶה, אֶת-יְרוּשָׁלִַם-- עַל, רֹאשׁ שִׂמְחָתִי תהילים פרק קלז סגולה עצומה לעלות ביום ההולדת העברי לירושלים לכותל המערבי,להדליק את מספר הנרות של גילך לאכול עוגה מתוקה,ולברך,ובנוסף להסתכל על הנרות עד כ30 דקות. איזה פסוק יפה יצא לנו היום,ירושלים עיר בירתנו לנצח נצחים,עיר שחברה לה יחדיו. כל יהודי בארץ ובגולה אומר בשנה הבאה בירושלים,סוגד להגיע לכותל ולעיר עצמה,שאנחנו מגיעים לירושלים מרגישים הכי מחוברים לה' וליהדות שלנו. אז תודה לך ה' על הכל,ועל ירושלים. ומי יתן שה' יברכך לחיים טובים,שפע ,הצלחה,ופרנסה בשפע ובריאות,והכי חשוב אהבהת לרעך כמוך ודרך ארץ קדמה לכול. מי שמקבל את המסר מומלץ לעלות לירושלים. כל טוב ושבת ברכה ושלווה לכולם אמן

DEL7

New member
מי החליט ש"זו סגולה עצןמה

לעלות ביום ההולדת העברי לירושלים, לכותל המערבי, להדליק את מספר הנרות של גילך, לאכול עוגה מתוקה ולברך ובנוסף להסתכל על הנרות עד כ30 דקות"?

DEL7

New member
ולמה להאמין לזה שסיפר לך ת'שטויות האלה?

וכמה אנשים שאת מכירה פעלו כך ולא קיבלו שום תוצאה?

עליזה 63

New member
בכנות הפסימיות שלכם

והציניות כבר מגדלת זקן ממש,מגעיל כזה,בטח הלב קר כזה ולבד

DEL7

New member
הפסוק הזה

מדבר על הניסיון של העם היהודי לשמור על יהדותו, על מסורתו ועל מקורותיו, במשך אלפי שנות גלות. הפסוק הזה מציין את כוח האמונה והרצון העז, שכלום לא יכול לעמוד בפניהם. זה הפסוק שבגללו אנחונו פה. שבת שלום

עליזה 63

New member
ז"ל הרב כדורי

ז"ל רבי שמעון,וכל הרבנים,בתאריך העברי זה הכי מומלץ

DEL7

New member
לא עליזה יקרה

הלב חם ואני כותבת לך בכסוד ואהבה. די עם השטויות. די לאמונות הטפלות.

שבוע טוב ומבורך לזוחלים בעלי לב קר

ליונקים בעלי חם ולמעופפים שלא משנה להם ואינם חשים צורך להמיר אמונה תפלה אחת בטפלה אחרת http://www.safa-ivrit.org/spelling/taffel.php כי מאהבה שהיא אמת תבוא תמיכה לזרימה ותימצא בה חיים גם בתוך ביצה סרוחה ביצה= כזאת של מים עומדים וגם של תרנגולת

DEL7

New member
דוד

זוחלים ויונקים, מעופפים ... נראה לי שהאסימון ירד... נ.ב פעם מזמן כתבת לי שאני נחש

הגזמת נשמה טובה

טגידי, זו את שרוקדת בשמלה האדומה שם בפרסומת לאור וחלונות? הייתי מעז לומר שמצאת חן לי...ושאני אגיד לך נחש אין לי אומץ בכלל...תולעת הייתי אולי מנסה לעת מצוקה אבל נחש?

DEL7

New member
אפשר לחזור ל-נחש?

חשבתי שנחש מעליב, עד שכתבת תולעת. יש פרסומת לאור?

את בסדר

עזבי אותך מלהפגע כל רגע...כבר לא נשארו מילים לשימוש מרוב שצריך לברור אותן יש באחד מהקישורים ששמתי היכנשהו ורואים אותך מפזזת בקלילות מהממת (לא על בטוח שזו את אלא שאני חושד בה שזו את)

DEL7

New member
גם אתה בסדר

תודה שהזכרת לי את הפרסומת הזאת... יש בה הרבה ממני פתאום אתה נראה לי אחלה

עליזה 63

New member
לא נראה לי נראה

לי שבגלל שאת מרגישה רע עם עצמך ,את מנסה לרדת על אחרים כדי שאת טיפה תרגישי חשובה וטוב עם עצמך,זה האמונות שלי,בא לך קבלי,אני לא מעזה להגיד לך במה לאמין או לא?מה זה את ועוד כמוך תקבעו לי מה טוב או לא,את מאמינה במקרר זה שלך נטו,תבורכי ושבוע טוב

DEL7

New member
יופי עליזה (ודוד)

את זאת שולחת אנשים לירושלים לאכול עוגה, בתאריך מוות או לידה של הרב כדורי, וטוענת שאני מאמינה ב"מקרר". על תובנה עצמית כשכתבתי בשברון לב, הגבת מליבך הקר שזה פגם אופי, ועכשיו את (ודוד) מאשימה אותי בלב קר. חשבת פעם איך יכול להיות שמשה רבינו שדיבר, לפי הסיפור, עם ה', קרע את ים סוף, הפך את המטה שלו לנחש, ראה סנה בוער שאיננו נשרף כו', לא מקבל את הכבוד מבעלי האמונות הטפלות, כי הוא לא ביקש אותו מעולם, בעוד רבנים שהם אנשים פשוטים לוקחים כבוד (וכסף)? אני מאוד אוהבת את התנ"ך ואת היהדות. חשבת שאולי ב 10 הדיברות, כשכתב מי שכתב "לא תעשה כל פסל ומסיכה", הוא התכוון גם ל-לא תשים את תמונתו של הבאבא (סאלי או ווטאבר) בסלון? http://www.youtube.com/watch?v=ubnGkMo-It4

למעלה