מעניין לדעת אם השמאלנים המטומטמים מתחלפים או שהם מחליפים ניקים

למשל אמירה של שמאלן מטומטם שאומר שבן גביר לא יודע לנהל גן ילדים אז הוא יכול לנהל משטרה?
מה הקשר בין ניהול גן ילדים לניהול משטרה? אלה הם שני תחומים שונים לחלוטין האחד מהשני אבל השמאלן המטומטם לא מבחין בדבשת הטמטום שלו.
או קחו עוד שמאלן מטומטם שכותב סתם,
שאלות שהביביסטים צריכים לשאול את עצמם."
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אוי זה מצחיק אותי. והשמאלנים לא צריכים לשאול שאלות למה הם תמיד טועים והמציאות בועטת להם בפנים?
למשל השמאלן הזה במקום להתעסק עם הביביסטים צריך לשאול את עצמו כשהצלחנו לגנוב את השלטון בעזרת איש ימין שגנב את 6 המנדטים הימנים מהציבור שלו וחבר לשמאל רק בשביל להיות 5 דקות ראש ממשלה למה לא הצלחנו להחזיק מעמד בשלטון יותר משנה אחת?
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

או עוד שמאלן מטומטם שאומר שביבי הרס את חגיגות המימונה.
אז השאלה שלי היא האם הם מתרבים וזאת מחלה שנגמרת בגלל פגם גנטי הטמטום השמאלני או שאלה אותם הפיגורות רק בניקים אחרים.

The Real Big Joe

Well-known member
מה הקשר בין ניהול גן ילדים לניהול משטרה? אלה הם שני תחומים שונים לחלוטין
אלמלא היית האהבל שאתה - היית מבין שכושר ניהול, הוא כושר ניהול - בכל תחום או באף אחד...

אז השאלה שלי היא האם הם מתרבים וזאת מחלה שנגמרת בגלל פגם גנטי הטמטום השמאלני או שאלה אותם הפיגורות רק בניקים אחרים
אין כמו המשפט הזה להדגים, את רמתך הירודה, ואת הסגנון הברברי והאלים של התבטאותך שבאה לכסות על העדר יכולת לומר משהו ענייני.

נערך לאחרונה ב:

marabo

Well-known member
אלמלא הייתי האהבל שאתה - היית מבין שכושר ניהול, הוא כושר ניהול - בכל תחום או באף אחד...

אין כמו המשפט הזה להדגים, את רמתך הירודה, ואת הסגנון הברברי והאלים של התבטאותך שבאה לכסות על העדר יכולת לומר משהו ענייני.
הפוסל במומו פוסל

marabo

Well-known member
קלישאה היא נשקו של חדל האישים שאין לו מה לומר.
אתה מבלבל במח
בן גביר מנהל טוב מאוד את המשטרה עובדה שעברנו רמאדן שקט יחסית ואויבינו בתוך הארץ לא מרימים ראש.
הלואי והוא היה מנהל גם את הצבא ולא אנדי וקסנר

evglev1

Well-known member
מנהל
אתה מבלבל במח
בן גביר מנהל טוב מאוד את המשטרה עובדה שעברנו רמאדן שקט יחסית ואויבינו בתוך הארץ לא מרימים ראש.
הלואי והוא היה מנהל גם את הצבא ולא אנדי וקסנר
הרמדאן היה שקט בזכות בן גביר או בזכות הווטו שביבי הטיל על כל מה שבן גביר רצה לעשות?

נערך לאחרונה ב:
אלמלא היית האהבל שאתה - היית מבין שכושר ניהול, הוא כושר ניהול - בכל תחום או באף אחד...
חמור קופץ בראש?
ניהול של א' לא קשור לכושר של ניהול של ב' וזה בעיקר נכון להשוואה בין ניהול אזרחי לניהול צבאי.
התבוננת במראה כשכתבת את תגובתך?

אני רוצה להגיד לך שבניגוד לכל השקרים של השמאלנים משטרת ישראל זה הגוף היחיד במדינה שנכון להיות מתפקד סביר, למעט הקושי להתמודד עם פושעי קפלן בגלל היועמ"שית ובגץ המשטרה עובדת יפה בשטח ועברנו רמאדן שקט יחסית זה שנים.
מידע אישי אני אומר לך שתחת בן גביר המשטרה בשטח מתפקדת מצוין וזו הסיבה שבתוך הארץ יש שקט יחסי.

בן גביר לא מנהל את המשטרה. בן גביר הוא השר הממונה על המשטרה וכוחות הביטחון המשטרתיים.
מי שמנהל את המשטרה זה המפכ"ל בן גביר הוא השר שקובע מדיניות למשל קח דוגמה.
השר קובע שאכיפה נגד חרדים ונגד אנרכיסטים תהייה אכיפה שווה.
השר קובע שאכיפה משטרתית תהייה נגד פורעי חוק מהשמאל בדיוק כמו פורעי חוק מכל המגזרים.
השר קובע שבזמן כהונתו לא תהייה אכיפה בררנית.
קבל עוד דוגמא. בן גביר קובע שבזמן הרמדאן המשטרה תהיה פזורה במקומות טקטיים ותהיה אפס סובלנות לכל אירוע פחאי.
כמו כן הוא מודיע שבכל מסגד ובכל מדרסה שימצאו שיש שם הסתה לפורענות ולאלימות המקום יסגר ואנשיו ילקחו לכלא.
זאת מדיניות. את הניהול נשאיר למפכ"ל.
קבל עוד דוגמא.
בשרות בתי הסוהר הורידו לאסירי החמאס ואש"פ 90% מהתפריט שהם היו מקבלים.
הורידו להם קנטינה שעות צפיה בטלוויזיה ועוד הרבה כיבודים שלא מגיעים להם .
מי אתה חושב היה אחראי על זה? השר בן גביר. שר הפיתות כינו אותו בשמאל אבל מתברר שזה עובד .
ערבי כשאתה נותן לו פטיש בראש הוא נסוג ויושב ללקק את הפצעים שלו בשקט. ערבי שאתה נותן לו מתנות בשביל שקט כביכול הוא פוצע אותך.
שמאלני זה יצור אהבל שלעולם לא יצליח להבין את הערבי ,לעולם לא יצליח לרסן את הערבי כי שמאלני הוא אהבל מצוי שנמצא במקום שאינו מתאים לשמאלני לחיות בו.
שמאלני זה יצור (תנסה לדמיין את מה שאני מספר לך) בשואה שניגש ל MEN SS שפוף קומה כולו הכנעה ומלשין על יקוב מצריף 5 שבכל יום שבת הוא מסתנן לצריף של האסירות שם הוא פוגש את האסירה טרודה מביא לה קצת לחם והיא בתמורה נותנת לו סקס.
הקאפו היהודי ממתין בשקט ובהכנעה לקבל את פת הלחם ה MEN SS יוצא מן הצריף עם פת לחם מסמן ליהודון המלשין הקאפו להסתובב ובועט בו באחוריו תוך קללה שייסה והיהודון הקאפו הסניץ' (המלשין) עף לבוץ . הסניץ' קם מהבוץ מנער את בגדיו ורץ משם שמח וטוב לב כשהלחם המעופש בידיו.
ככה זה בדיוק עם הערבי. השמאלן היהודון אוהב ללקק להם את התחת ולהריח להם מאחור והם אוהבים גם לקבל את הבעיטה בתחת .

The Real Big Joe

Well-known member
בן גביר לא מנהל את המשטרה. בן גביר הוא השר הממונה על המשטרה וכוחות הביטחון המשטרתיים
זה מה שהיה אמור להיות. אבל הוא מתערב כל הזמן בניהול - בניגוד לחוק

מי אתה חושב היה אחראי על זה? השר בן גביר. שר הפיתות כינו אותו בשמאל אבל מתברר שזה עובד .
בטח שזה עובד. זה בגלל שהוא מתעסק בענייני ניהול שוטף. אם זה חוקי - זאת שאלה אחרת וקשה.

שמאלני זה יצור (תנסה לדמיין את מה שאני מספר לך) בשואה שניגש ל MEN SS שפוף קומה כולו הכנעה ומלשין על יקוב מצריף 5 שבכל יום שבת הוא מסתנן לצריף של האסירות שם הוא פוגש את האסירה טרודה מביא לה קצת לחם והיא בתמורה נותנת לו סקס.
הקאפו היהודי ממתין בשקט ובהכנעה לקבל את פת הלחם ה MEN SS יוצא מן הצריף עם פת לחם מסמן ליהודון המלשין הקאפו להסתובב ובועט בו באחוריו תוך קללה שייסה והיהודון הקאפו הסניץ' (המלשין) עף לבוץ . הסניץ' קם מהבוץ מנער את בגדיו ורץ משם שמח וטוב לב כשהלחם המעופש בידיו.
ככה זה בדיוק עם הערבי. השמאלן היהודון אוהב ללקק להם את התחת ולהריח להם מאחור והם אוהבים גם לקבל את הבעיטה בתחת .
בכל פורום אחר היית מורחק לצמיתות בגלל ה"סיפור" המתועב הזה, חלאה שכמוך.

בשואה שניגש ל MEN SS שפוף קומה כולו הכנעה ומלשין על יקוב מצריף 5 שבכל יום שבת הוא מסתנן לצריף של האסירות שם הוא פוגש את האסירה טרודה מביא לה קצת לחם והיא בתמורה נותנת לו סקס.
הסיפור בדרך כלל לא אפשרי,אחרי זמן קצר של מחסור חמור באוכל מאבדים רצון למין.

למשל אמירה של שמאלן מטומטם שאומר שבן גביר לא יודע לנהל גן ילדים אז הוא יכול לנהל משטרה?
מה הקשר בין ניהול גן ילדים לניהול משטרה? אלה הם שני תחומים שונים לחלוטין האחד מהשני אבל השמאלן המטומטם לא מבחין בדבשת הטמטום שלו.
או קחו עוד שמאלן מטומטם שכותב סתם,
שאלות שהביביסטים צריכים לשאול את עצמם."
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אוי זה מצחיק אותי. והשמאלנים לא צריכים לשאול שאלות למה הם תמיד טועים והמציאות בועטת להם בפנים?
למשל השמאלן הזה במקום להתעסק עם הביביסטים צריך לשאול את עצמו כשהצלחנו לגנוב את השלטון בעזרת איש ימין שגנב את 6 המנדטים הימנים מהציבור שלו וחבר לשמאל רק בשביל להיות 5 דקות ראש ממשלה למה לא הצלחנו להחזיק מעמד בשלטון יותר משנה אחת?
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אז השאלה שלי היא האם הם מתרבים וזאת מחלה שנגמרת בגלל פגם גנטי הטמטום השמאלני או שאלה אותם הפיגורות רק בניקים אחרים.
שמע זה עובדה,ביבי הרס את חגיגות המימונה.

מי פתח במלחמה? הסבתא שלי?

שמע זה עובדה,ביבי הרס את חגיגות המימונה.

מי פתח במלחמה? הסבתא שלי?

מי שפתחו במלחמה אלה הם הנוכבות שפרצו את הגדר .
אבל אין כבר מלחמה. המלחמה ברצועה נגמרה. ביו"ש יש יותר צבא היום מאשר ברצועה. צה"ל נמצא שם כדי לסכל מחבלים כמו ביו"ש.
אז למה לא לחגוג את המימונה?

למעלה