משטרה

BarmaLena

New member
משטרה

אני לא בטוחה שאני פונה לפורום הנכון, אבל זה הכי קרוב שמצאתי.. אתמול בצהריים טיילתי בפארק וראתי שני נרקומנים עם באנג. התקשרתי למשטרה לדווח וענתה לי מוקדנית חוצפנית בצורה חריגה. כמובן שלא נשארתי בכדי לוודא שהגיעה ניידת למקום, אבל מנימת קולה של המוקדנית יש לי ספק סביר שהיא אפילו לא טרחה לשלוח.. אז רציתי לדעת, האם כל השיחות למשטרה מוקלטות? אם כן, האם ניתן לבקש לשמוע את השיחה שלי? ובכלל, איך אני יכולה לברר אם באמת הגיע ניידת למקום או לא? תודה.

tapuach

New member
מספר ארוע ושם השוטרת ...

שלום, למיטב ידיעתי המוקדנים חייבים לקבל ולפתוח כל ארוע שמתקבל במוקד 100. אם הגעת למוקד המרחבי - כנראה שתקבלי מענה טוב יותר. ואם הגעת לתחנה עצמה - סביר שזה מה שקרה. על כל פניה וארוע אפשר לבקש את מספר הארוע שנפתח עבורו, כך שבעתיד ניתן לברר מה נסגר עם ארוע מספר כך וכך. באם התשובות ו\או היחס ו\או השרות שקיבלת לא מספקים ולא ראויים, את תמיד מוזמנת לפנות למפקד התחנה בעיר שלך.

צהריים טובים

רוב השיחות שמתקבלים אלו מגיעות למוקד 100 משם אותה מוקדנים מעבירה את זה למשגרת האירועים שהיא מעבירה את זה לניידות בשטח שיוצאות חטיפול באירוע. רוב השיחות לפי דעתי מוקלטות אבל אני לא סגור על הקטע הזהת את מוזמזמת להתקשר ל100 לדבר עם האחראי משמרת או קצין תורן הוא יטפל בזה -לדעתי עזבי את זה לצדלא חבל? למרות שלפי הטענה שלך היא דברה לא יפה. לא צריך להתייחס אליה שיהיה לך ולבני משפחתך חג שמח

BarmaLena

New member
היי תודה

נראה לי שהגעתי למוקד המרחבי (היא שאלה איזו עיר). אז איך אני יכולה לברר עכשיו את מספר האירוע? להתקשר 100? לא ממש בא לי לתפוס קו חירום למשהו שהוא כל כך..לא חירום. בקשר לפנייה למפקד התחנה-איכשהו נראה לי שלמפקד המשטרה יש עניינים חשובים יותר לטפל בהם ובטח שאני לא אטריד אותו ואטרטר את עצמי בקשר לזה. אבל האם אין שום גוף שמפקח על מה שקורה, או מקבל תלונות על התפקוד של השוטרים? זה נשמע....לא תקין...

afiksambol

New member
עוד אופציה

עד כמה שאני זוכר, קיים מנגנון מישוב מדגמי למוקד 100 (ואכן, מספר פעמים חזרו אלי מספר ימים לאחר פתיחת אירוע לקבל משוב על איכות הטיפול בפנייה). במידה ולא "עלית בגורל" ואת בכל זאת רוצה להעביר ביקורת כלשהי, מבלי "לתפוס" קווי טלפון או "לבזבז" זמן מבצעי, את מוזמנת לפנות דרך תיבת הפניות בכל אחת מתחנות המשטרה או דרך אתר האינטרנט שלהם ואני בטוח שיחזרו אלייך וישמחו לשמוע את תלונתך...

היי יש לך עוד אופציה

אם את יודעת לאיזה תחנה או איזה עיר את גרה את יכולה לפנות אליהם בפניה למת"ח או לקצען משמרת סורי שלא הייתי כמה ימים על המישב אני מטיולים לטיולים

אפיק

בעב את זה פעם בתחנת ראשון לציון בתהחלה חשבתי שזה עבודה בעיניים של אחד השוטרים שיש לו את הפלאפון שלי- אבל מסתבר שיש כזה שוטר שעושה סקרים על תפקוד המשטרה ולדעתי דבר טוב .

למעלה