משפחת עופר - מכתב גלוי

משפחת עופר - מכתב גלוי

"הנגב : זהב לבן בחזון, עבודה שחורה במפעלי החברה לישראל" לכבוד מר עידן עופר יו"ר החברה לישראל. פקס' - 036844584 הנדון:למרות הפניה האישית אליך אתה מסרב להעביר כספים כפי שקבע בית המשפט. בהמשך לבקשת צו מניעה, נחתם הסכם הפשרה בשא002316/04 בבית הדין לעבודה ב"ש מהתאריך 01/08/04 בין אדרי יצחק ג'קי דימונה לבין מפעלי ים המלח וחברת הברום מקבוצת החברה לישראל, נקבע בהסכם הפשרה שאתם אמורים להעביר לעמותת מת"ח- מערכות תמיכה חינוכיות לילדי "עובדי קבלן" סכום של 80,000 ₪. למרות הפניה האישית אליך מהתאריך 04/04/05 וכל הפניות אליכם להעביר את הכספים בהתאם להחלטת בית המשפט, אתם מסרבים להעביר את הכסף לעמותה שנועדה לעזור לילדי "עובדי קבלן" שנמצאים במצב קשה כלכלית וחינוכית. אני חוזר ומציין בפניכם, לא אני הבאתי את צוות תוכנית "עובדה" לדימונה או למפעלי ים המלח, לא אני אישרתי את כניסתם לשטח המפעל, לא אני יזמתי את התוכנית, לא אמרתי מילה אחת בגנות החברה לישראל אבל סימנתם אותי כקורבן והעלתם אותי על המזבח. לי אישית הרסתם את החיים בכוחניות שלכם חסרת הרחמים. באכזריות גזלתם ממני את מקור פרנסתי , הפכתם אותי למודל של הענשה על מנת לחזק את "הטרור התעסוקתי" שלכם בנגב. אנשיכם, במקום הכי נמוך בעולם, רוצים למנות אישיות ציבורית פוליטית מוכרת בנגב, שתשמור על התנהלות העמותה, מתוך רצון לשלוט בעמותה ובהתנהלותה, תוך רמיזה גסה לאיכות חברי וועד העמותה וכשירותם בכלל. הרעיון להקמת העמותה היה שלי בלבד בבית המשפט, במקום לקבל ממכם פיצוי כספי אישי על העוול שנעשה לי, החלטתי לתרום את הכסף לפעילות חינוכית למען ילדי "עובדי קבלן" שאתם עושקים את הוריהם תחת פרגוד של קבלנים אשר מאפשר לכם להתנער מאחריות. כפי שהודעתי לך בתאריך 07/04/05 משכתי את יפויי הכוח ממשרד העו"ד שמייצג אותי בהתנדבות ומאותו הרגע אהיה חופשי לפעול בכל דרך לממש את החלטת בית הדין לעבודה ב"ש. גם אם אקדיש את החיים שלי לנושא הזה לקבלת הכסף לעמותת מת"ח כפי שהוסכם על הצדדים בבית המשפט. אני פונה אליכם, משפחת עופר, בפעם האחרונה להיכנס לעובי הקורה ולפתור את התופעה המבישה של אי ציות להחלטת בית הדין לדיני עבודה באמצעות משרד עו"ד ובקשות שאין בהם כלום למעט כוח, כוחניות ואטימות הנובעת ממעמדכם הפיננסי. מחובתכם לכבד את החלטות בית המשפט, זו נורמה שצריכה לעמוד כנר לנגד עיניכם ככלל ובפרט לאור העוול שנעשה לי. האדם היחיד שאתן בו אמונה שיעקוב ואף יעזור בקידום נושאי עמותת מת"ח - מערכות תמיכה חינוכיות לילדי עובדי קבלן זו הגברת ליאורה עופר, יו"ר האגודה למלחמה בסמים. רק היא תהיה מקובלת עלי במימוש החזון של עמותת מת"ח לטובת ילדי עובדי הקבלן. המכתב נכתב ללא יעוץ משפטי, על דעתי בלבד ולמיטב הבנתי, תוך אמונה בצדקת הדרך וטוהר המידות. אדרי יצחק ג'קי דימונה 0545921733 [email protected] www.dimonanet.co.il מתוך אלטנוילנד, ''ארץ עתיקה חדשה'' - בנימין זאב הרצל. ''ואמנם מים אלה שלנו עשירים הרבה מאשר כל מים אחרים בעולם כולו. אותה האגדה הישנה על דבר אוצר, שטבע בתוך הים, עולה שוב כמאליה בזכרון. תינוקות מאמינים, שאוצר זה אינו אלא שרשרות זהב, טבעות זהב או מטבעות זהב. אבל המלחים של ים המלח אף הם זהב הם. כמות הברום של המים הללו אין להשיג משום תמיסה טבעית אחרת. והרי יודעים אתם איזה חומר יקר הברום, ומה רבה וענפה התוצרת, שאנו מייצרים מחוץ לכל אלה באותו המחוז הפורה של ארצנו, שהיה לפנים השומם מכולם, המת! ...''

למעלה