משפט בחלום שהתגשם

lliaa

New member
משפט בחלום שהתגשם

ביום חמישי שעבר חלמתי חלום מוזר כהרגלי, ולפתע ראיתי בחלום מישהו יורד למטה מאיזה מקום ואומר "הוא מת, אני הרגתי אותם" הוא אל ציין את מי הוא הרג או מי מת, אבל שקמתי התברר לי שבערך באותו זמן של החלום, דוד שלי קיבל ארוע מוחי ואיבד את ההכרה ואחרי יומיים הוא נפטר אני מאוד בהלם מזה, יש למישהו הסבר למה שקרה? תודה

אני לא חושבת שיש קשר בין המקרים בעיקר בשל

המשפט שאמר גם הוא מת וגם הרגתי אותם, יחיד מול רבים יכול להיות שהחלום דבר על כוונות אחרות אין זה נשמע כמו חלום נבואי שמגשי עצמו אלא רמז לעתיד או לתהיה שהטרידה אותך בתת המודע, נסה גם בפורום פתרון חלומות. משתתפת בצערך וקח בקלות
לינוי

lliaa

New member
אם זה רמז לעתיד

אז זה יותר מפחיד, אני מקווה שזה כלום תודה

treck

New member
אם תאמין שזה כלום זה יהיה כלום.

אל תחשוב על זה יותר מידי. ובסופו של דבר יהיה טוב.

ogold1

New member
חלום עם מסר

היי ליה אני נוטה לראות בחלומך מסר. אני מאמינה שלא כל החלומות פסיכולוגיים ויש חלומות בעלי משמעות עמוקה, הבאים לתת מסר עתידי לחולם. ייתכן שמדובר בסוג של תקשור עם נשמתו. לי באופן אישי היו חלומות עם מסרים חזקים ביותר שהתגשמו בניגוד למצופה. אני לא מקלה ראש בעניין זה. יש אנשים המסוגלים לראות את הנולד ולקבל רמזים ומסרים מהייקום לגבי העתיד להתרחש. לאנשים מסויימים המסר מגיע בחלום, אחרים "שומעים" את המסר, "רואים" או חשים. תנסי לחשוב אם כבר קרה לך בעבר שהרגשת ו"ידעת" שמשהו יתרחש מראש. אם זו הפעם הראשונה, נניח לכך. אך אם היו לך כבר תחושות, חלומות ומסרים בעבר, אולי קיימת בך היכולת לתקשר וייתכן שיהיה אפשר לפתח את זה. (אם זה בכלל מעניין אותך..)

lliaa

New member
זה קרה לי כמה פעמים

גם לפני כמה שנים שבועיים לפני שדוד אחר שלי נפטר מסרטן אני חלמתי עליו שהוא יושב בשמיים ולידו עוד כסא ריק אכן קרו לי הרבה דברים מוזרים בחיים, אים אפשר לפתח את זה?

lliaa

New member
עוד דבר שאני חייבת לספר

לפני כמה שנים נכנסתי לסופר באיזה קיבוץ, והיה שם ספר שמאוד רציתי לקרוא ולא היה לי כסף לקנות אותו, באותו שבוע הייתי אמורה לנסוע ברכבת לצפון ושהגעתי גיליתי שפספסתי את הרכבת, ויש רכבת אחרונה בעוד שעה. בלית ברירה ישבתי בתחנה וחיכיתי, יחד איתי הייתה עוד מישהי בתחנה, התחלנו לדבר ולפתע היא אומרת לי "יש לי ספר מעניין להביא לך לקרוא" ואז ידעתי, שהיא הולכת להביא לי לקרוא את הספר שרציתי לקרוא באותו שבוע. ואכן זה מה שקרה. ברור שהיא לא הייתה רוח, אלא אדם אמיתי, היא עלתה על הרכבת והשאירה לי את הטלפון שלה ואמרה לי שהיא מארגנת כל מיני קבוצות בתל אביב (לא זוכרת של מה) ושאני יכולה להצטרף. אבל אף פעם לא התקשרתי אליה והנחתי לזה

ogold1

New member
תקשור

היי לפי דברייך ובהתאם לחוויות שתיארת נראה שיש לך פוטנציאל לראיה על חושית ולתקשור. אם את מעוניינת לפתח את יכולת התקשור שלך זה אפשרי. אשמח לסייע לך בכיוון הזה. תוכלי ליצור איתי קשר בטל' שבאתר שלי. בהצלחה

למעלה