מתנצלת מראש...

מתנצלת מראש... ../images/Emo4.gif

מחקתי את שרשור המכירות שפתחה The Mimpa מכיוון שרונה (Fairy goth mother) כרגע אחראית על פתיחת שרשורי המכירות בימי רביעי, והוא הוקדם שלא לצורך. המטרה היא לפרסם שרשור מסודר אחת לשבוע, ולא שכל כמה ימים תיפתח הודעה חדשה בנוגע למכירות. הפורום עלול להפוך בקלות לפורום קניה- מכירה במקום פורום שעוסק באופנה אלטרנטיבית... אז עמכם הסליחה. ו.. אני חוזרת ומבקשת בפעם השלישית: לקרוא את חוקי הפורום! לא לפרסם הודעות OFF בלי לסמן אותן כ-
, לא לפרסם מספרי טלפון, לא להציף, וכמובן לדבר בשפה יפה כלפי חברי הפורום האחרים. מחר ייפתח שרשור חדש מסודר שאותו תעלה רונה, ואליו תוכלו לשרשר את כל מה שתרצו למכור/ לקנות/ להחליף... תודה ולילה טוב לכולם...
חן.

ToryMaster

New member
זה לא כתוב בחוקי הפורום!

בדקתי, זה לא כתוב שם, איך אמורים לדעת?

נכון, זה לא כתוב...

ואולי אני צריכה להוסיף את זה. אבל לגבי שרשורי OFF ושאר הדברים שציינתי- זה כתוב ועוד איך!

ToryMaster

New member
אוקי

ומה בדיוק אוף בשרשור מכירת בגדים שבהחלט קולעים להגדרה של אופנה אלטרנטיבית?

EdisonGirl

New member
היא התייחסה בהודעה ל- 2 דברים שונים

קודם לשרשור הבגדים, והבהירה שרונה אמורה לפתוח אותו ואח"כ, בלי שום קשר, לשרשור ה-
:) ובכל אופן, חן.. אני זוכרת את ההודעה שהוחלט בה שרונה תפתח כל שבוע את שרשור מכירת\החלפת בגדים, אבל זה לא פורסם כהודעה חדשה, וסביר להניח שלא כולם קוראים את כל ההודעות הנכתבות בפורום, ככה שאם דברים חשובים כאלה נכנסים לתוך שרשור שאורכו כאורך הגלות- יהיו שיפספסו את זה, ואי-אפשר כמובן להאשים אותם (ואני יודעת שאת לא מאשימה..
). בכל זאת, אני חושבת שזה "עונש" כבד מידי למחוק את כל השרשור בגלל שהוא צריך להיפתח ביום אחר וע"י הממונה עליו, כשזו שפתחה אותו בטח לא ידעה על זה כלל.. אפשר היה כמו שמישהי באותו שרשור הציעה לשרשר את ההודעה הזו לשרשור השבועי ופשוט להכריז קבל עם ועדה, שכולם ידעו, שרונה היא הממונה על זה. זה ימנע טעויות בעתיד. מה את אומרת?

סוף סוף מישהי שהבינה מה כתבתי! ../images/Emo45.gif

ולגבי רונה- בגלל זה הכנסתי את העניין לתקנון הפורום, ומעכשיו כל מי שיקרא את התקנון יידע שרונה אחראית על פתיחת השרשור. אם יהיו הודעות בודדות שיצוצו לגבי קניה/מכירה- הן יצורפו לשרשור של רונה. במידה ולא יהיה ניתן לצרף אותן לשרשור- הן יימחקו. כפיש?

ToryMaster

New member
אני ההבנתי טוב מאוד

אני פשוט מנסה להבין למה בדיוק היא מחקה משהו שעבדו עליו כל כך קשה, בגלל משהו שהן לא ידעו. אני פריקית של סדר בפורומים ולא ידעתי גם.

EdisonGirl

New member
אה, על זה אני מסכימה איתך..

אבל אני חושבת שעכשיו אי-אפשר כבר לשחזר את'זה..

שום דבר כאן לא נעשה במכוון מתוך רוע

כאמור- הפורום נורא בקלות יכול להפוך לפורום קניה ומכירה, וזו לא המטרה שלו. לא יתכן שכל כמה ימים תפורסם הודעה כזו, ולכן אני ורונה החלטנו לרכז הכול שרשור שבועי אחד. לכן, באופן מסודר, רונה פותחת את השרשור אחת לשבוע. רונה ביקשה ממני למחוק את השרשור שפתחה The Nimpa, ובצדק. השרשור הוקדם (לא מאשימה אתכן ,כי לא ידעתן..) והובטח לרונה שהיא זו שתנהל אותו, ובמקום זה היא נכנסת לפורום ורואה שמישהי הקדימה אותה, ובעצם לקחה לה את התפקיד... אז חבר'ה- די לקחת דברים קשה. אני לא מוחקת דברי םכדי להתנקם חלילה באף אחד ואחת, ואני מאמינה שלא תהיה בעיה להעלות מחדש את התמונות באופן יותר מסודר לשרשור של רונה. ו...יש תקנון חדש, והקפדתי לנעוץ אותו כדי שכולם יקראו וידעו לגבי כל אחד ואחד מחוקי הפורום, כדי שלא תגידו שלא ידעתם. והתקנון החדש נמצא גם בטאגליינס. לגבי צורת הניהול- אם למישהו יש בעיה או שהוא רוצה להעביר ביקורת על הצורה בה הפורום מתנהל עד עכשיו- אתם מוזמנים לפנות אלי במסר ולפרט מה מפריע לכם בפורום, ואני מבטיחה להתייחס. אבל להעלות טענות על גבי הפורום כמו "למה לא לפרסם מספר טלפון שממילא אפשר להשיג?" או "למה למחוק שרשור שעבדו עליו קשה?" זו לא הדרך להעלות דברים. אמממ זהו. שיהיה לכולם לילה טוב...
חן.

EdisonGirl

New member
את בסדר גמור! ../images/Emo45.gif

את יודעת שלפעמים תלונות מתעוררות רק בשביל להתלונן.. לא פלא שיש פורום של קיטורים
כבר הספקנו להיווכח שאת מנהלת מעולה, ולכן אין (לי, בכל אופן) ספק שהדברים לא נעשו מתוך רוע

למעלה