נחמד שיש פורום שמבין ...

אייני

New member
נו, למה אפשר לצפות?

משכורת מחורבנת, סביבת עבודה דפוקה ושוחקת, משרד החינוך והנהלת הבי"ס אף פעם לא תומכים בך, לא משנה מה קורה, ועוד ועוד... לא פלא שרק אנשים שאין להם ברירה, או נשים שפשוט רוצות עבודה נוחה כדי שיוכלו לטפל בילדים שלהן (וול, זה אולי נשמע שוביניסטי או משהו, אז אני מבהיר שזאת לא הדעה או הכוונה שלי) הולכות לעבוד בזה.

אם היא לא יכולה

להתמודד עם הסביבת עבודה המחורבנת שלה ועם חוסר התמיכה ובלה בלה בלה ואם היא לא מסוגלת לשלוט על הפה שלה, שלא תהיה מורה. גם מורים הם בני אדם גם להם יש מחשבות ורגשות, גם הם מתעצבנים ומתרגשים ונפגעים ומוצאים את עצמם חסרי אונים מול תלמידים שמצפצפים עליהם אני לא מתפלאה שהיא פלטה את האמירה הזאת... היא התרגשה ולא ידעה מה לעשות לא כל אחד הוא טלית שכולה תכלת....

זה נכון שיש עליה זכוכית מגדלת

אבל בכל זאת,דווקא משום שהיא מורה ומחנכת בישראל היא זו שצריכה ללמד איך להתנהג ולא אנחנו אותה., גם כאדם,סתם ברחוב,אנו לא "פולטים" מילים כאלו,בטח לא לילדינו. זה נכון שמורה היא בן אדם כמו כולם ומותר לה לטעות ולאמר דברים לא במקומם,אבל.....קצת מוזר לעשות השוואה בין משקפי שמש ואוננות... מי יודע מה עבר עליה באותו רגע בראש....(או בלילה שלפני...)

אמיר335

New member
נראה שעושים הר מעכבר.

לעמוד מול בני עשרה ולפלוט את המילה אוננות ברור שזה לא יגמר בטוב. ביג דיל אז אמרה... וכמובן אינטרס של אתרי החדשות באינטרנט לפרסם מקרה זניח ולהבליט אותו בצורה מוגזמת. מורה אמרה אוננות באמצע שיעור-מי לא יכנס לקרוא תא זה.

היית רוצה שהילד שלך ישמע מילים כאלו

ממורה? כלומר,ברור שילדים בגיל תיכון,מבינים מה פירוש המילה,והם גם מבינים שזה עדיין לא הפורום הנכון לדבר עליו בביה"ס.... וכשהמורה מוציאה מילה כזו בכיתה,איפה כל האינטימיות שהורים משרישים בילדים שלהם? יש מבין אמיר? ברור שמקרה כזה יגיע מהר ויקפיץ כתבה ענקית ומעוררת שאלות רבות,אבל אני באה ושואלת:למה צריך בכלל להגיד כזו מילה בכיתה??? יאלללה שיהיה לנו יום טוב.

אמיר335

New member
כמו שנופו אמרה נפלט לה.

ואפשר לחשוב שמילה כמו אוננות ממש זעזעה את נפשם הרכה של בני הנוער שהסמיקו עד תנוכי אזניהם. מה העניין?אז אמרה אם אני הייתי בכיתה הייתי צוחק/מגחך מכל ההתנצחות בין המורה לאותו תלמיד בעייתי ויאללה מעביר הלאה. ואגב כתבה שמעלה שאלות? סה"כ עיתונות צהובה שמחפשת בנרות איך לעשות כותרות

בטח כולם צחקו בכיתה חח

נו ברור אם אני הייתי בכיתה היינו עושים על זה צחוקים וואלה אם היה למדינה שקל על כל משפט מטופש שמורה פלטה אי פעם היינו מדינה מאודמאוד עשירה!!! בטח מישהו הדליף את זה והשמועות התפשוט כמו אש בשדה קוצים נו רכילות...

למעלה