נפילה ממשטח החתלה

• פותח הנושא irbt
  • פורסם בתאריך

irbt

New member
נפילה ממשטח החתלה

ביום שישי בני בן 6.5 נפל ממשטח החתלה, בעלי לרגע לא השגיח עליו שומענו את הבום ובעלי מצא אותו בשכיבה על הבטן עם ראש מורם. כמובן שהוא בכה לקח 10 דקות להרגיעו. לאחר מכן הוא היה גם בכיין ונודניק במהלך כמה שעות וגם עירני וחברותי. באותו יום הזמנו רופא הביתה שאמר לנו שנראה שהכל בסדר ושלח אותנו למיון למיון ניורולוגי. במיון טענו שהכל בסדר ונראה שאין טעם לעשות צילום ראש. האם יכולים להיות סדקים או שברים בגוף שלא הבחינו ויבחינו רק בעתיד? האם יכול להיות שנגרם עוד נזק? אני עדיין בטראומה מזה לא מצליחה להתאושש מזה, בעלי לא רוצה שנספר על זה לאף אחד, אני סיפרתי לחברה קרובה. איך דואגים שזה לא יקרה שוב? הילד מאוד שובב!!!! קורה שהוא מתהפך על הרצפה וחוטף מכות בראש קשה לי לתחום אותו על השטיח הוא מושך את עצמו לרצפה (תחילת זחילה) מישהו מכיר מקרה כזה, כל הזמן אני חושבת מה יכל לקרות.... ילדתי את הילד הזה לאחר מאמצים קשים!!!!!!!!!!!

שרונמר

New member
את חייבת להרגע

ההיסטריה הזאת לא בריאה לך, ולא לילד. גם הילדה שלי נפלה בגיל 4 חודשים ממשטח ההחתלה. היום היא בת 11, הכל מצוין, אפילו מחוננת!!! אם הילד לא הקיא, ןעברו כמה ימים, הוא רגוע וצוחק, אז תתחילו גם אתם להרגע. עצה מאמא רגועה...

תשובה

שלום, אם הילד בסדר מבחינה קלינית, מתנהג כרגיל, אין מה לדאוג. בברכה, פרופ' שלומי קונסטנטיני מנהל המחלקה לנוירוכירורגית ילדים בית חולים דנה, מרכז רפואי תל אביב ע"ש סוראסקי טלפון: 6974686

irbt

New member
המשך

עדיין לא עשיתי אליך תור היום עשינו את הבדיקות דם שוב הילד קיבל חודש וחצי 15 טיפות ברזל ובתוצאה שהברזל ירד מ 29 ל 12 ההומוגלובין באותו מצב האם זה יכול להעיד על דימום בראש?

למעלה