----סבב היכרות---

רות מלר

New member
----סבב היכרות---

יש לפורומים נטיה להיות אנונימיים, כשחוברים לקהילה עם הזמן אנחנו יודעים יותר על החברים בה ואז קל לנו ללכת עם כל אחד קרוב ללב, ולבוא עם רעיונות שמתאימים לאחרים. מציעה סבב היכרות שבו נציג את עצמנו גיל ,עיסוק , תחומי עניין מה היינו רוצות למצוא כאן - באופן אישי הגעתי הנה בעקבות פרסום של הפורומים החדשים יזמתי ואני מנהלת כאן בתפוז את פורום תפירה- לבוש עליך. במקום לתפוס כאן מקום רב אני מזמינה אתכם להציץ בעולם שלי. אני מזמינה את כולכם להכנס אל הפורום שלנו ולקרא במאמרים חומרים על לבוש, בדים ועוד.. אני הייתי שמחה למצוא כאן סקירות מהעולם לגבי קדימונים לעונות הבאות. שנהנה רות

../images/Emo124.gifסבב הכרות יוצא לדרך!

בוקר טוב,
אתן כבר אחרי הקפה הראשון?
בהמשך להצעתה של רות, אני מעלה שאלון הכרות, אין חובה להשיב על הכל כמובן.)פשוט להעתיק...להדביק ולהשיב כמובן(
שם:
תחום עיסוק:
תחביבים:
איך שמעתי על הפורום?
מה ברצוני למצוא כאן?
צבע אהוב:
מעצב/ מותג מועדף:
עוד משהו שברצוני להוסיף....
תמונה - שלכן, של החתול או ה
, או סתם תמונה שאתן אוהבות

candy77091

New member
עונה

שם:קנדי גיל :21 אזור מגורים:דרום תחום עיסוק:סטודנטית להנדסה תחביבים:יש המוצ:ציור, איפור, ספורט, נגינה איך שמעתי על הפורום?ראיתי את "פורומים חדשים" מה ברצוני למצוא כאן?להיות מעודכנת בכל מה שקשור לבגדים, להשתתף בסיילים, להביע דעה.. צבע אהוב:אין כזה, אני אוהבת כל צבע תלויי בטון,גוון.. מעצב/ מותג מועדף:אין כזה, קונה מה שמוצא חן בעיני ולא משנה לי מאיפה זה, מהשוק או מהקניון או מאיזה אתר..

ענתוש 24

New member
הנה אני ../images/Emo42.gif

שם: ענת גיל : 25 (מחר יומולדת!!) אזור מגורים: חיפה תחום עיסוק: מחקר בטכניון
תחביבים: בישול
, גינון
, שחייה
איך שמעתי על הפורום? פירסום של
מה ברצוני למצוא כאן? גם בגדים נוחים ונעליים שלא צריך לקבל עקמת בשבילן
צבע אהוב: סגול וכתום מעצב/ מותג מועדף: למרות שאני משתדלת להיות תמיד בענייני האופנה, ברמה העקרונית לא קונה מותגים, רוב הבגדים שלי נקנים ביריד/ שווקים/ חנויות עודפים

natali11114

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo213.gif|ענתוש המון מזל טוב../images/Emo140.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

../images/Emo122.gif../images/Emo52.gif../images/Emo88.gif

ענת המקסימה סליחה סליחה על הפספוס. באיחור אופנתי )האומנם?( אאחל לך מזל טוב! מקווה שהיתה לך אחלה יום הולדת ולהרבה שנים מאושרות ושמחות!!!

natali11114

New member
מי אני ומה שמי!!

שם:נטלי גיל :24 אזור מגורים:ירושלים תחום עיסוק:כרגע בבית-לאחר לידה תחביבים:בגדים,אומנות,קניות..... איך שמעתי על הפורום?הזמנה מה ברצוני למצוא כאן?כל דבר שקשור לאופנה -טרנדיים ,סיליים,חנויות שוות צבע אהוב:שחור מעצב/ מותג מועדף:כל מה שנראה יפה עלי נקנה-אין העדפה מסוימת

רעותה10

New member
גם אני עונה../images/Emo3.gif

שם:רעות גיל : 22 אזור מגורים: פ"ת תחום עיסוק: סטודנטית למשפטים (אבל מתה ללמוד עיצוב פנים/בגדים/אירועים....) תחביבים: אופנה, עיצוב על כל סוגיו איך שמעתי על הפורום? מהפרסום של
מה ברצוני למצוא כאן? קישורים לאתרי אופנה בארץ ובחו"ל, לכתבות אופנה מעניינות, עדכון שוטף על החידושים האופנתיים.. צבע אהוב: לא משהו ספציפי, תלוי בגוון מעצב/ מותג מועדף: אין. קונה מה שיפה ומחמיא, בלי תלות במותג עוד משהו שברצוני להוסיף.... החלטתי שבשנה הקרובה אעבוד במשהו שמעניין אותי- כלומר עיצוב. אין לי הכשרה כלשהי בתחום, אלא רק חוש מפותח לעיצוב ולאופנה וכו' (ככה אומרים). הייתי שמחה לשמוע מכן הצעות לעבודות בהן אוכל לעבוד. שמעתי ממכרה רחוקה שמכרה שלה התחילה לעבוד כסטייליסטית איפשהו, למרות שאין לה הכשרה מקצועית. אם מישהי יודעת איך מחפשים מישרה כזאת, פליז לט מי נואו

einatgross1

New member
מזל טוב לפורום החדש!

אני עונה שם:עינת גרוס גיל :כבר לא מצינים אזור מגורים:רמת גן תחום עיסוק:הכשרת מאמנים/ות, מפגשי נטוורקינג לבעלי/ות עסקים ועוד (מפורט בחתימה) תחביבים:וויסט איך שמעתי על הפורום?מודעת הנהלת הפורומים בפורום מאמנים מה ברצוני למצוא כאן?תמונות, אופנה ספורט אלגנט, בעלי/ות עסקים בתחום צבע אהוב:בבגדים-שחור, כחול מעצב/ מותג מועדף:למידות גדולות עוד משהו שברצוני להוסיף.... תמונה - שלכן, של החתול או ה, או סתם תמונה שאתן אוהבות

סבבה על פתיחת הפורום ../images/Emo50.gif

שם:אטי יעקובסון גיל :62 אזור מגורים:ראשל"צ תחום עיסוק:עיצוב וייצור אופנה נשית בהתאמה אישית תחביבים:כל מה שקשור לתחום היצירה באומנות איך שמעתי על הפורום?דרך המייל מה ברצוני למצוא כאן? אופנה ואופנה ואופנה צבע אהוב: אדום מעצב/ מותג מועדף: וולנטינו עוד משהו שברצוני להוסיף....הרבה ברכות

koshka81

New member
הנה אני

שם: אולה גיל :27 אזור מגורים:ראשל"צ תחום עיסוק:טלוויזיה תחביבים: אופנה, בישול, ריצה, קולנוע, טלוויזיה ואינטרנט איך שמעתי על הפורום? קיבלתי הזמנה אישית ממנהלת הפורום-ותודה רבה לך על כך מה ברצוני למצוא כאן? נשמות תאומות ודעות שונות, אפשרות לפטפט על בגדים בלי להצטדק ולהוכיח שאני יותר עמוקה מזה צבע אהוב:כל גווני האדום, לבן, צהוב מעצב/ מותג מועדף: אוסקר דה לה רנטה, דיור בעיקר עם ג'ון גליאנו, YSL. בארץ- לילמיסט, יוסף, כתומנטה עוד משהו שברצוני להוסיף-זה לא בושה לקנות גם בזארה/מנגו/קסטרו וגם בחנויות הממש זולות-הכי חשוב זה לגרום לבגד להיות "שלך"

עונה כמובן../images/Emo20.gif

שם: הדס גיל : 30
אזור מגורים: במקור מצפון הארץ, כרגע מתגוררת באירופה תחום עיסוק: ניהול לקוחות תחביבים: חוץ מאופנה כמובן, האמת היא שיש הרבה...רכיבה על סוסים, כושר על סוגיו, קולנוע, מוזיקה, עבודות יצירה שונות.... איך שמעתי על הפורום? נו באמת מי כתב את השאלה הזו
וקצת יותר ברצינות, תמיד תהיתי איך לא קיים פורום כזה ונאלצתי להשביע את רעבוני בפורומים שקשורים לתחום, אני שמחה שלקחתי על עצמי את הפורום ומקווה לראות אותו גודל ומתפתח. מה ברצוני למצוא כאן? מעבר לפורום שיעסוק בתחום האופנה, הייתי שמחה אם הפורום יהיה גם חברתי. ישמח אותי במיוחד שיתוף הפעולה וריבוי תגובות מצדכן. צבע אהוב: כחול מעצב/ מותג מועדף: ורס'אצה, בארץ רונן חן, יש עוד המון כמובן עוד משהו שברצוני להוסיף....אין לי מקלדת בעברית, משתדלת מאוד לעשות הגהה לעצמי טרם השליחה, אבל אנא גלו הבנה במידה ש... תמונה - תמונה שאני אוהבת, של סקרלט ג'ונסון בפרוייקט 50 שנה לדיסני.

טוב נו :)

שם: נופר גיל : 17 אזור מגורים: מרכז תחום עיסוק: מחשבים [תכנות] תחביבים: מכורה קשות למחשב שלי
, אוהבת מוזיקה וריקודים, אוהבת שופינג כמובן :), וברמה הקיצ'ית יותר - מאוהבת בחוף הים בשעות הלילה... איך שמעתי על הפורום? אה, סתם עברתי במקרה ומאז אני מתחברת לפה בערך אחת ליום
מה ברצוני למצוא כאן? שאלה טובה, לא הגעתי עם ציפיות מיוחדות :) צבע אהוב: שחור מעצב/ מותג מועדף: אין משהו ספציפי... אבל מבחינת בגדים שהם לא יומיומיים - חנויות כמו נוקס, ויולט ודומיהן הן החולשה שלי :$

ritush2002

New member
איזה כיף שסוף-סוף מישהי הרימה את הכפפה ../images/Emo140.gif

שם: ריטה גיל :32 אזור מגורים: איזור השרון תחום עיסוק: יעוץ ופיתוח עיסקי תחביבים: אופנה עכשווית והיסטורית האופנה, תפירה, סריגה איך שמעתי על הפורום? מהדף הראשי של תפוז מה ברצוני למצוא כאן? בנות שאוהבות אופנה כמוני צבע אהוב: אוהבת את כולם מעצב/ מותג מועדף: מעצב: http://www.gerarddarel.com/; מותג: Urban Outfitters עוד משהו שברצוני להוסיף.... תמונה - שלכן, של החתול או ה, או סתם תמונה שאתן אוהבות

גם אני מצטרפת../images/Emo6.gif

שם:מילי
אזור מגורים:אשדוד
תחום עיסוק:שירות לקוחות +לימודי מזכירות רפואית ובחורף אי"ה מתחילה תואר ראשון
תחביבים:לשמוע מוסיקה,לישון,לכתוב,לאפר ,להצחיק אנשים מסביבי ואת בנזוג
איך שמעתי על הפורום?הוספתי אותו לתפוז אישי
מה ברצוני למצוא כאן?אינני יודעת להשיב על שאלה בינתים
צבע אהוב: ורוד(מנסים לגמול אותי ממנו יותר מדי דברים ורודים בארון רוצה לקוות שלא יצליחו)
מעצב/ מותג מועדף:לא טיפוס של מותגים, כמעט לא קונה מה שאוהבת ויושב עלי טוב
עוד משהו שברצוני להוסיף.... איזה כיף שיש אותכם מקווה שנהפוך לקהילה אוהדת
תמונה - שלכן, של החתול או ה, או סתם תמונה שאתן אוהבות ראו קובץ מוצרף

hilaglam

New member
הילה גלאם

תתחדשו על הפורום, קודם כל. אני הילה, בוגרת המכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות ועוסקת בתכשיטנות, אקססוריז, עיצוב אופנה, סטיילינג, צילום ועריכה, איפור וכו'... בנוסף, אני לומדת שפות באופן עצמאי, כותבת שירים ופואמות, מנגנת על פסנתר (בעיקר מוזיקה קלאסית), שרה ועוד. פרטים בעולם שלי.

נטע018

New member
חדשה..

שם: נטע גיל : 18 אזור מגורים: מרכז תחום עיסוק: התעמלות קרקע (מדריכה) ומחשבים. תחביבים: התעמלות, ציור, מוזיקה. איך שמעתי על הפורום? דרך קישורים שנשלחים על אתרים חדשים בתפוז. מה ברצוני למצוא כאן? אופנתיות שתשנה את סגנון הלבוש שלי. צבע אהוב: אין לי צבע אהוב. אבל השנוא שלי זה ורוד. מעצב/ מותג מועדף: לא משנה לי, כל עוד הבגד יושב טוב מאוד! נעים נעים.. להכיר את כולם. אצרף תמונה בהמשך..

דנית666

New member
הלוו לכולם ../images/Emo13.gif

שם: דנית גיל : 24 אזור מגורים: ת"א תחום עיסוק: מסיימת תואר בכימיה עוד חודש! תחביבים: אופנה, ציור, מחול, איפור, מדע ועוד הרבה.. איך שמעתי על הפורום? אתמול במקרה נכנסתי ורשמתי תגובה, חח.. מה ברצוני למצוא כאן? כל מה שקשור לאופנה, בגדים, הודעות, המלצות, עצות וסתם לדבר בנושא.. צבע אהוב: אין ספציפי, תלוי במה מדובר.. מעצב/ מותג מועדף: PRADA- הלוואי ויכולתי להרשות לעצמי

למעלה