סוף סוף מצאתי פורום בשבילי

suseat

New member
סוף סוף מצאתי פורום בשבילי

היי קוראים לי סוסית (מתחרז עם כוסית). אני ממש שמחה שמצאתי פורום שעוסק באהבה אסורה. כאן אוכל להתבטא חופשי ולמצוא אנשים כמוני. מהזתומרת כמוני. זתומרת אוהבי חיות. אני למשל חולה אבל ממש חולה על סוסים. יש לי סוס משלי ואני עושה איתו הכול אבל ממש הכול. חולה על הסוס שלי.

suseat

New member
ויש לי גם כמה חברים

טובים שבטח יצטרפו לפורום אהבה אסורה בשמחה. הכי חמוד זה באבא כיבשה
קוראים לו ככה כי הוא רועה צאן. יש לו עדר 1200 ראש. חולה על כבשים הבאבא כיבשה הזה. עוד חברה טובה שלי היא מור בח"אמור
. היא קיבלה את הכינוי שלה עוד בצבא. שרתה בחיל האויר והיה איזה קטע. היא כמוני רק אוהבת אותם קטנים נמוכים ושחורים. שרוטה זותי. יש לנו בחברה גם את חזי אבל כולם קוראים לו חזירע
. זה בגלל שהוא כל הזמן מדבר לא יפה אל החברה שלו וקורא לה בשמות גנאי. ויש עוד אחת קוראים לה מוסקיט
. את moosuckit אני לא כל כך אוהבת למה היא מעצבנת ואדישה הפרה הזאת.

suseat

New member
וכולנו ביחד גרים בחווה

אצל הדוד משה. אתם בטח מכירים אותו הוא ממש מפורסם ואפילו כתבו עליו שיר. איזה קטע שזה נהיה שיר ילדים. חשבתם פעם למה הכוונה בשיר כשאומרים ומומו פה ומומו שם? וחוץ מזה למה קוראים לו הדוד משה ולא סתם משה. טוב זה בגלל האחיינית שלו. קוראים לה לא_לי_תה בגלל שאם היא עושה תה הוא יוצא מגעיל שחבל על הזמן. גם היא גרה בחווה. הדוד משה קרוע עליה. כל הזמן מחבק ומנשק אותה. הוא דוד חם. יכול להיות שגם הדוד משה ירצה לכתוב בפורום אהבה אסורה. בטח הוא גם יביא חברים. יש לו חבר אחד שקוראים לו נעלבוקוב ועוד חבר שקוראים לו עמי בן ערי. קטעים איתם.

suseat

New member
חולה עליכם../images/Emo24.gif ובטוחה

שתקבלו אותי יפה בפורום שלכם אהבה אסורה. אז ביי בינתיים. סוסי מחכה לי לדהירת הלילה שלנו.

fianna

New member
וואלה על סוסים ????

ומי אמר שאהבה אסורה עם סוסים. סחתיין עליך

בהתחלה חשבתי על צ'יצ'ולינה...../images/Emo2.gif

ברוכה הבאה פה
למה ככה להפחיד על הסיפתח, למה?

fianna

New member
זה לי ברוכה הבאה ?

כי אני לא מפחידה בכלל, לא נושכת ולא בולעת

כן, ברוכה הבאה פה../images/Emo140.gif

רק ראיתי את הסוסים... וחשבתי על צ'יצ'ולינה... לונורא נכון

suseat

New member
תשמע נינו

ביני לבין סוסי הכול זה הכול וזה ההיפך מכלום.

טליה33

New member
אמרתי לכם אתמול על כול המוזרים../images/Emo5.gif

שיגיעו אלינו בעקסות השם. הנה אחת מהם, מכבדת כול אדם אבל זה? כבר מעבר למה שאני יכולה לסבול חגית, ליאן לטיפולכם!

suseat

New member
חכי עד שתכירי את באבא כיבשה

הוא שרוט אמיתי. צ'מעי אני לא רוצה להיות פה בכוח. פשוט ראיתי את השם של הפורום ואני חושבת שהוא מיועד גם לכאלה מהסוג שלי. עובדה שכבר קיבלתי יותר ממסר אחד מה שלא קרה לי באף פורום. סוסי אהובי ואני לא חושבים שאהבתינו אסורה.

נו, ברור היה שזה יגיע../images/Emo6.gif וזה מישהו

מהפורום הזה שרוצה "להוכיח" שהשם החדש גורר סוטים...
אבל אני, מ'כפת לי אני, כל עוד הכתיבה יצירתית (והיא יצירתית) מצידי שתתחתן עם חמור (דווקא די שכיח, לא?
) ותנהל רומן עם חזיר יבלות. אז סוסית ברוכה הבאה לפורום
, ובקשה לי אליך, כשסוסי יזרוק אותך, עשי לי טובה, פליז פליז, אל תזייני לנו ת'מוח יותר מידי, עשינו עסק? ומעבר לזה שאפו על ה"נעלבוקוב"....אהבתי

y007007

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gifאין ספק...../images/Emo153.gif../images/Emo151.gif

למעלה