סופרגול(כל האמת)

dali412

New member
סופרגול(כל האמת)

ילדים יקרים, אני רציתי להסביר לכם משהו חשוב ביותר בקשר לסופר גול סופר גול זה בדיוק כמו שתיבנו עץ כסף ותיהיה מכונה שגוזמת את העץ אוטומטית זה ממש ביזבוז כסף וזמן וסתם גורם לריבים. דבר נוסף שרציתי להגיד זה הפרס הגדול טיסה למונדיאיל או משהו זה לא חינם כמו שניראה לכם גם אם לא טסתם שילמתם על הבחור שטס ועל כל צוות המלוים(צלמים מנהלי המבצע וכו') עכשיו תחשבו רגע זה לא סתם ביזבוז זמן לשחק עם הקלפי נייר המפגרים הללו כמה עולה חבילה 3 שקל?אתם יודעים כמה עולה ליצר כל חבילה 10 אגרות ככה שמכל חבילה הם מרויוחם 2.90 שקל זתומרת שממאה חבילות שאתם קונים הם כבר הרויחו 290 שקל שאיתם יכלתם לקנות משחק גדול ושווה יותר. גם תחשבו מה הסיכויים שלכם לזכות?הם ממש קטנים רק שתדעו שיש קלפים שהם מחלקים אך ורק למקורבים של האנשים. ככה שכמעט ואין סיכוי שתזכו בפרס הגדול וגם לא בפרס הקטן ותחשבו שאת הפרס הזה(טיסה למונדיאל) יכולתם לקנות גם בלי קשר לסופרגול במחיר של כל החבילות שאתם קונים. בקיצור פעם הבאה שאתם הולכים לקנות סופרגול תחשבו על ההודעה הזאת

סופרגול

New member
בוא תשמע משהו חתיכת אפס

לידיעתך אני אוסף סופרגול כי אני אוהב לאסוף אני אספן ואני בן 19 כבר אני בכלל לא אוסף בשביל לזכות ובשביל הפרסים זה ברור שכבר לקנות ישר עולה פחות . אבל מה אתה מזיין תשכל קלפים שרק מקורבים מקבלים ?? כל הקלפים בסופו של דבר יוצאים לחנויות ואתה משלים תחוברת ונכנס להגרלה על הפרסים שזה חוץ מהפרסים שאם אתה משלים סידרה ומראה אתה מקבל ישר .

osoos

New member
משעמם לך בחיים אין לך מה לעשות

אספתי בכיתה ו סופרגול

dali412

New member
אתה לא מאמין לדבר הזה

זה בעיה שלך אני אומר לך שזו האמת וזה מה שקורה יש לי מספיק מקורות שיסבירו לי את זה וכשאני אומר מקורבים אני מתכוון לבני משפחה של היצרנים והמחלקים ולחברי משפחה של היצרנים וכו' ורק לקראת סיום המבצע אחרי שכבר זכו הם משחררים את הקלפים לכולם ככה שאם אתה לא מאמין זו בעיה שלך

dan the man

New member
חבל שלא הבנתי את זה כשהייתי ביסודי

אני מסכים איתך בלכ מילה..ולא ממזן עשו על הז כתבה וגילו שכל ילד קונה 4 חבילות לפחות בשבוע.... כמובן שהנתונים מדאיגים... אבל באמת חבל שלא הרבה ילדיפם מבינים את זה ומתחילים להבין את זה כשהם גדלים...כמו במקרה שלי...

dali412

New member
גם אני הבנתי את זה רק לא מזמן

וחשוב לי שילדים יפסקו לקנות את הנירות האלה יש הרבה משחקים אחרים ויפים שאפשר לשחק בהם

למעלה