סיכום השבוע-

ady18

Well-known member
סיכום השבוע-

שיר של אפרת- שיר לא של אפרת- מה עשה את השבוע- בילוי מיוחד- מה הרס את השבוע- מאכל השבוע- תוכניות לחנוכה- מה התוכניות לסופ"ש חג שמח

ady18

Well-known member
מסכמת:

שר לא של אפרת שקר איה כורם משהו שעשה: מסעדה\לפגוש אנשים מאכל:חזה אווז\סופלה שוקולד עם נוגט בילוי מיוחד הופעה של איה כורם סופ"ש:ההופעה מחר\ היום נמל תל אביב. חנוכה:הדלקת נרות משפחתית בהמשך מסיבת קריוקי

אריה31

Member
מנהל
מסכם

שיר לא של אפרת - תרקוד - שלמה ארצי מה עשה את השבוע - אחי מצא עבודה מה הרס את השבוע - שכחתי את הסיסמה של כרטיס האשראי, הלכתי לבנק, ביקשו בשבילי סיסמה חדשה שתגיע רק בעוד שבוע. עד אז אסתדר עם מעט כסף מזומן מאכל השבוע - קבב תוכניות לחנוכה - שני מפגשים משפחתיים+הדלקת נרות, מפגש חברתי, וכל השאר פתוח, אגב אני בחופש כל חנוכה:)

1Shir

New member
אריה,

אתה יכול למשוך כמה כסף מזומן שאתה רוצה מהפקיד בבנק - כל עוד זה בשעות שהבנק פתוח כמובן.

אריה31

Member
מנהל
שיר

מופתע ושמח שהגעת עד לפורום של אפרת
אני יודע את זה, אבל המטרה שלי לא להגיע לבנק יותר מדי חח וזה בסדר, יש לי מספיק מזומנים עד חמישי

בר דותן

New member
סכמ"ש

שיר של אפרת- מגדלור שיר לא של אפרת-נוסטלגיה אביב גפן .. מה עשה את השבוע-שומדבר מיוחד בילוי מיוחד-מסיבת גיוס ליידידה היה נחמד מה הרס את השבוע-העבודה מאכל השבוע-| תוכניות לחנוכה- עבודה ולבלות כמה שיותר עם נועה :) מה התוכניות לסופ"ש- ברים מסיבת גיוס לידידה ונועה :) חג שמח מה חג? מתי החג?

אריה31

Member
מנהל
חנוכה מתחיל בשלישי הקרוב בערב

מסתיים ברביעי בערב שבוע אחרי זה

למעלה