סיכום שבועי

חנוש124

New member
סיכום שבועי

שיר השבוע של גילת : שיר השבוע לא של גילת : משהו שעשה את השבוע : תוכנית השבוע : משהו שהרס את השבוע : תמונה (אם יש) תוכניות לשבוע הבא :

חנוש124

New member
עונה

שיר השבוע של גילת :ממריאים שיר השבוע לא של גילת : אין לי דבר - הראל מויאל משהו שעשה את השבוע : אין תוכנית השבוע : כוכב נולד משהו שהרס את השבוע :אין תמונה (אם יש) תוכניות לשבוע הבא : קניון עם חברות ואולי מחר ללכת לכוכב נולד

oOosapiroOo

New member
עוווונה..

שיר השבוע של גילת :שוב שיר השבוע לא של גילת :אממ יש מלאא.. משהו שעשה את השבוע :אממ אין משהו מיווחד. תוכנית השבוע :כוכב נולד,החברים של נאור משהו שהרס את השבוע :אין תמונה (אם יש) תוכניות לשבוע הבא : עדיין אין...

doshie

New member
עונה אחים.....

שיר השבוע של גילת:אממ שוב שיר השבוע לא של גילת:Bust baby של ניו... משהו שעשה את השבוע:אממ זה יקרה זה עוד לא קרה חח אני יוצאת עם השכבה החדשה שלי כפרות עליהם!!! תוכנית השבוע:אמממ בובספוג!!!ברור אולי?! משהו שהרס את השבוע:אממ הייתי אמורה לצאת היום עם ידיד טוב שלי ולא יצאתי הוא החליט שהוא רוצה ללכת עם מישו אחר אבל סלחתי לו חחחחח תמונה:צריכה לעשות מצאנו תמצלמה תודה לאאל!!! תוכניות לשבוע הבא:מה אני אלוהים?!ניראה מה יהיה...

עונה [:

שיר השבוע של גילת : לשקר לעצמי שיר השבוע לא של גילת : סהרורי של ליאור נרקיס משהו שעשה את השבוע : לחזור להיות בפורום :) תוכנית השבוע : פטיטו בויאודי חחחחח מעביר לי תיום משהו שהרס את השבוע : תמונה (אם יש) תוכניות לשבוע הבא : ממ בא לי לונה פארק אבל נראה עם יצא חח

למעלה