סיכום שבועי

חנוש124

New member
סיכום שבועי

שיר השבוע של גילת : שיר השבוע לא של גילת : תוכנית השבוע : סרט השבוע : משהו שישה את השבוע : משהו שהרס את השבוע : תמונה: תוכניות לשבוע הבא:

חנוש124

New member
עונה

שיר השבוע של גילת : ממריאים שיר השבוע לא של גילת :אנצל -מוש בן ארי =] תוכנית השבוע :היפה והחנון סרט השבוע :אין משהו שעשה את השבוע :שנסעתי לכוכב נולד משהו שהרס את השבוע :שאיחרנו ב5 דקות ולא נתנו לנו להיכנס לכוכב נולד תמונה: תוכניות לשבוע הבא: ללכת עוד פעם לכוכב נולד ביום שני =]

לילו BD

New member
עונה ../images/Emo41.gif

שיר השבוע של גילת : ממריאים [תודה ארי
] שיר השבוע לא של גילת :Jonas Brothers -Burnin' Up תוכנית השבוע : אין ממש .. סרט השבוע : יש לה ביצים משהו שעשה את השבוע : היום באים אלינו משפחה
משהו שהרס את השבוע : שגלעד שליט עוד לא חזר
תמונה: תוכניות לשבוע הבא: אין ..

../images/Emo13.gif

שיר השבוע של גילת :
שיר השבוע לא של גילת : Far Away - Nickelback
תוכנית השבוע : האנטומיה שלי.
סרט השבוע : מחיר התמימות
משהו שעשה את השבוע : הזמינו לי מחשב נייד חדש ומדהים.
משהו שהרס את השבוע : כלום.
תמונה: צביעה של עין. מוזמנים לגלרייה שלי בחתימה
.
תוכניות לשבוע הבא: לעבוד לעבוד לעבוד
, לעשות תעבודות המדכאות האלה במתמ' ובלשון, ולטווווווווס רחוק מכאן לאירופה
. שבוע טוב!!

עונההה :)

שיר השבוע של גילת :ממריאים שיר השבוע לא של גילת :את החיים שלי נתנאל פרי תוכנית השבוע :חשופים סרט השבוע :יש לה ביצים משהו שישה את השבוע :קניתי בגדים משהו שהרס את השבוע :שלא הייתי בים כל השבוע \= תמונה: תוכניות לשבוע הבא:

מסכמת../images/Emo9.gif

שיר השבוע של גילת : מתי כבר תלמד לאהוב שיר השבוע לא של גילת : משוגעת תוכנית השבוע : אין מיוחד
סרט השבוע :
משהו שעשה את השבוע : דנה
משהו שהרס את השבוע : לימודים תמונה: אין צורך.. יש בעולם שלי
תוכניות לשבוע הבא: לסיים בסופו ללמוד!!!

doshie

New member
עונה ../images/Emo13.gif

שיר השבוע של גילת : אממ ניראה לי שוב כרגיל שיר השבוע לא של גילת :וואלה יש המון אבל ניראה לי אממ KILLA תוכנית השבוע :וואלה פרדייז הוטל משו כזה חחח סרט השבוע:אממ וואלה ניראה לי הנקוק אחלה סרט חחח[= משהו שעשה לי תשבוע:אממ וואו יום חמישי יענו אתמול יצאנו לתל אביב אחד החזקים מה שהלך שם...[==== משהו שהרס לי תשבוע:שידיד טוב שלי לא בא לתל אביב
תמונה:וואלה אין אני אעשה תוכניות לשבוע הבא:ניראה לי לים וניפגשים עוד פעם השכבה לעלאש איי איזה חיימ

לאהדורה

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo221.gif D:

שיר השבוע של גילת :ממריאים שיר השבוע לא של גילת :פז'ו 92 -קרן פלס תוכנית השבוע :פרדייז הוטל , הרווק 12 , היפה והחנון. סרט השבוע :סיפור סינדרלה משהו שעשה את השבוע :קריון D: משהו שהרס את השבוע :כלום תמונה: X תוכניות לשבוע הבא:מחנ"ק! [:

למעלה