סיכום שבועי

חנוש124

New member
סיכום שבועי

שיר השבוע של גילתי - שיר השבוע לא של גילת - תוכנית השבוע - סרט השבוע - משהו שעשה את השבוע - משהו שהרס את השבוע - תוכניות לשבוע הבא-

חנוש124

New member
עונה

שיר השבוע של גילתי -שוב שיר השבוע לא של גילת -ניסים -עברי לידר תוכנית השבוע -כוכב נולד (ישראל בגמרר =]]]) סרט השבוע -אמ.. הייתי במאמא מיה אבל חרא של סרט חח משהו שעשה את השבוע -אין.. משהו שהרס את השבוע -אין... תוכניות לשבוע הבא-לסיים לקנות את כל הדברים של בית ספר =[....

לילו BD

New member
מסכמת ../images/Emo141.gif

שיר השבוע של גילתי - ממריאים שיר השבוע לא של גילת - פתיח של איזה סדרה
תוכנית השבוע - לה לולה סרט השבוע - שיגעון של קולג' משהו שעשה את השבוע - המשפחה שלי
ושחר צוברי
משהו שהרס את השבוע - שגלעד שליט לא פה
תוכניות לשבוע הבא- להנות,השבוע האחרון של החופש

מיטל150

New member
עונה../images/Emo13.gif

שיר השבוע של גילתי - שוב שיר השבוע לא של גילת - אין. תוכנית השבוע - רוקדים עם כוכבים סרט השבוע - הכתובה משהו שעשה את השבוע - הופעה של גילת
משהו שהרס את השבוע - אין. תוכניות לשבוע הבא-אין.

doshie

New member
עונה..(=

שיר השבוע של גילתי-שוב שיר השבוע לא של גילת--play that song של nina sky b.real תוכנית השבוע-אמממ כפיותP: סרט השבוע-רטטוי משהו שעשה את השבוע-אממ יצאתי עם ידיד שלי איזה מתוק... משהו שהרס את השבוע אמממ שההורים שלו באו איתנו)= לא נורא חמודים(= תוכניות לשבוע הבא-אממ לקנות את כל הדברים לבית ספר ולהגיע כבר לפנימיה!!!

oOosapiroOo

New member
עונה

שיר השבוע של גילתי -שוב שיר השבוע לא של גילת -אממ כל השירים של רן דנקר 3 > חחח תוכנית השבוע -כוכב נולד סרט השבוע -לא ראיתיO= משהו שעשה את השבוע -אממ שישראל עלה לגמר 3 > משהו שהרס את השבוע -לקנות דברים לבצפר=[[ תוכניות לשבוע הבא-אין

למעלה