ספרו לי,

סינטטית

New member
רעיון טוב ../images/Emo13.gif

אולי זה יעלה קצת את המצב רוח... דברים שגורמים לי לחייך:
כשמישהו אחר מחייך, חיוך זה דבר מדבק!
לפגוש במקרה אנשים שלא ראיתי מלא זמן [קרה לי היום ברכבת]
לשמוע שיר שאני אוהבת ברדיו
כשמחמיאים לי
שחושבים עליי
אנשים שאני אוהבת
ילדים קטנים, בעיקר כשהם עושים שטויות. יש בתמימות שלהם משהו שממש מקסים אותי..

ToryMaster

New member
כשבדרך פלא הבטן מפסיקה לכאוב

סתם, אמבטיות בזריחה, לכתוב כל הלילה באטרף, לנסוע לת"א ולפגוש אנשים שאני הכי אוהבת בעולם, להתאהב [כי מה לעשות], סיני/אנטליה [יא מאמא, נוסעים לטורקיה], לצייר, גשם ורוח, מעילי צמר שעושים גוף מושלם גם לאישה הכי מעוותת, ספרים, אוכל טוב, עצים, אלוהות, קיום.

AndreaCorr ©

New member
וואי מהזה חפרתי

אבל זה עשה לי טוב! אז נתחיל מזה שחפירות עושות לי לחייך?:) ו להיות עם אנשים שעושים לי טוב ואני מרגישה איתם הכי בנוח, בלי לצנזר את עצמי ובלי להרגיש לא נעים מעצם הנוכחות שלי. מוזיקה - בכל היבט שרק מסתכלים על זה לקבל מתנות מהלב לקרוא ספר ולהשאר בתחושה של וואו או בתחושה שלא רציתי שזה יגמר לצחוק עד שכואבת הבטן כשכל האחיינים הקטנטנים שלי מתנפלים עליי ומראים לי אהבה שלא ראיתי מאףאחד בחיים לשיר עם הרדיו באוטו ממש חזק, או/ו לשיר במקלחת. בעצם לשיר נקודה טיולים בת"א לבד טעם של שוקולד לבן לנהוג (כן, עדיין) מסיבות ממש טובות כשמישהו שבאמת יקר לי אומר שטוב לו כשמישהו אומר מילה שמצלצלת לי יפה באוזן חיילים שמעריכים את מה שאני עושה בכלל כשמישהו מעריך משהו שאני עושה להיות ערה לפנות בוקר לראות צורות בעננים לעשות בועות-סבון להתקלח הרבה זמן, מקלחת-פינוקי כזה ללבוש שמלה לצלם לכתוב ושייצא משהו שאני אוהבת לקבל מכתבים (בכתב יד אבל) לעשות דברים בספונטניות לצאת באמצע שבוע כשמגיע יום חמישי לילות של ירח מלא הופעות טובות קפה-בוקר עם הבנות במשרד (ואז קפה בראנץ', קפה אחה"צ, קפה לקראת-בית..) לקחת ספרי שירה ולנבור בהם עד שאני מוצאת משהו שאני ממש מתחברת אליו ולכתוב אותו אצלי דברים מנצנצים, צבעוניים, מדבקות, שטויות, דברים של ילדות בנות 5 - קצת מפדח אבל עושה לי את זה ממש דברים עם כוכבים (מי שמכיר אותי יודע כמה שטויות עם כוכבים יש לי - תיקים, עגילים, בגדים, מדבקות, מחזיקי מפתחות..ומלא כוכבים בחדר) כשמישהו עוצר לי עם האוטו לפני מעבר חציה לראות עץ או צמח ממממש יפה שכובש אותי כשפתאום יש תחושה של חופש, אפילו אם לרגע כשעוצרים בתחנת דלק וריח של דלק ממלא את כל האוטו והאף כשאנשים זרים מחייכים אליי ברחוב או מברכים אותי לשלום (כל עוד זה לא גובל בהטרדה, כן) לרזות (לא קורה אבל) לגלות משהו חדש, או לחשוב שחשבתי על משהו שאףאחד לא חשב עליו קודם רגעים של שלמות פנימית להרגיש שיש טעם לחיים להרגיש שיש לי מישהו בעולם הזה.

noosh

New member
יווו יש לנו דברםי ממש דומים

ו-"לקחת ספרי שירה ולנבור בהם עד שאני מוצאת משהו שאני ממש מתחברת אליו ולכתוב אותו אצלי" אני עושה את זה גם
. כאילו, אני לא מחפשת בכוונה, אבל כשאני קוראת, או רואה סרט או משה וכזה, ויש משפט או קטע שאני אוהבת, אני מעתיקה למחברת שלי.

noosh

New member
רשימות זה נחמד

ארכיונים בד"כ קצת פחות
מוזיקה אמנות ללמוד חברים להרגיש שאני תורמת להצליח תרגיל קשה במתמטיקה להרגיש שאמרתי את הדבר הנכון ללכת ברחוב לחייך סתם בלי שהצלחתי להבין למה גוד הייר דיי ללכת לקולנוע לראות סרט שאני ממש אוהבת (כנ"ל לגבי תכנית טלויזיה) לחשוב על משהו כשמישהו חושב אותו גם לנקוב באיזה משהו שאני ממש אוהבת ולא ממש מזוהה ואז שמישהו יכיר אותו גם לקנות משהו לעצמי ולהיות מרוצה ממנו להכין מתנות לעטוף מתנות להרגיש שסומכים עליי כשיש שיר שאני ממש אוהבת ברדיו כשאני קמה בבוקר כשיש שיר שאני ממש אוהבת ברדיו הפתעות דברים קטנים כאלה שעושים או שזוכרים לגביי, שלא ציפיתי להם (שזה גם הפתעות בצורה מסוימת) חיבוקים הפסקות קפה בבוקר עם חברה שלי לשקוע בספר ולא לשים לב לשעה שיעור ריקוד אפילו סתם להיות בסטודיו לאפות פאי תפוחים קוקי דו של B&J מכתבים ארוכים הופעות כשהחדר שלי מסודר כשיש מלא דברים קטנים על השולחן בעבודה לדעת ששיניתי משהו ללבוש משהו ולהרגיש איתו טוב כשמאפרים אותי או עושים לי צמות השקט הזה כשמישהו מצייר ואני מסתכלת, או הפוך לפעמים אפילו השקט הזה בתחנת רכבת כשאני עם האמפי ומציירת אנשים בלי שהם ישימו לב (אני מקווה) סדנאות רישום ציור, בכלל, גם כשזה קשה מוזיאונים. כלכך. סוג של מקום מפלט מרקים מקלחת חמה אחרי יום חורף קר חורף גשם פוך כשמישהו משעין עליי את הראש שלו כשקוראים לי בשם חיבה (אבל זה תלוי מי, יש אנשים שאני מעדיפה שיקראו לי בשם שלי) לכתוב ולהרגיש ששחררתי לחפור על אמנות / ספרות / קולנוע / כל דבר שאפשר לחפור עליו ריזס! ואמנמס בחבילה הצהובה ארוחות בוקר שבת בבית של חברה שלי לצחוק ממש ממש ממש הרבה. התקפות צחוק מטורפות כאלה, או כשממש מצחיקים אותי וזה לא מפסיק יא יש עוד מלא אבל אני צריכה ללכת לישון :/ (וקראתי את מה שכתבתי שם פעם, יש דברים שלא משתנים
)

ToryMaster

New member
אני מתה על הרשימות שלך

אז אני אוסיף: טואל אקליפס, בביצוע של טורי, באוטו עם נוש, במלא ערפל.

אז ככה

בראש רשימת מפיקי החיוכים הם גורים של אנשים ושל חיות אחרות. ואחריהם, לא לפי הסדר הזה בהכרח מלא דברים. כמו איזה דבר שטותי כזה שאתה לא יודע מאיפה זה בא. דוגמה? הנה: ישבנו 3 חברות בבית קפה. חברתי בקשה קפה חזק וקר. הווה אומר אספרסו כפול שמוזגים אותו בתוך כוס ענקית של קרח, מוסיפים מים קרים ומשאירים מקום לחלב קר. נכון פשוט? אז זהו, שכנראה לא! אל השולחן הגיעה כוס מלאה עד הקצה בקפה חזק פושר (עם החלב כבר בפנים) וצלוחית גלידה בצד עם קרח... אז מה לעשות עכשיו? להוסיף את הקפה לקרח ולשתות מצלוחית הגלידה? להוסיף קרח לקפה איפה שאין מקום להוסיף? לשתות קודם חצי כוס של קפה חזק ופושר, לדלל אותו בקרח ואת החצי השני לשתות קר ודלוח? מה??? דברים כאלה ישר מוציאים ממני צחוקים. מה עוד? שלטים שמנוסחים עקום או מצחיק שאתה יודע שלא התכוונו שייצא ככה. לאחרונה ראיתי מין משאית של עמותת מצוות כלשהי שהשם שלה היה (בעצם עדיין הינו)... אתם יושבים? "שירות אוניברסלי לצרכים פלניטריים" אתם לא מאמינים לי? ס'תכלו פה http://www.universal-service.co.il/ יענו universal services for planitary needs. עלק! מי בכלל אומר planitary needs כשהוא רוצה להגיד "צרכים ארציים". נורא בא לי לטלפן ולבקש מהם לבוא לגרד לי בגב. כתוב שם שהם עונים על כל טלפון וכל בקשה... תסכימו איתי שגירוד בגב זה אשכרה צורך ארצי, לא? או השלט הזה בבני ברק של מרכז הישועות העולמי על שם הרב סטפנשט - עם טלפון והכל. רוצים ישועה? טלפנו, מה הבעייה? אין מצב שאני עוברת ליד השלט הזה ולא עולה לי חיוך. מה עוד שהבן שלי החליט לבטא את השם הבלתי אפשרי הזה סטפנשט כ- step-'n-shit. איך אפשר לא לחייך? יש מלאן. בכלל אני בן אדם שצוחק/מחייך הרבה. יש המון דברים מצחיקים מסביב רק צריך לפתוח תעיניים ולקלוט את האירוניה. אנשים וההתנהגות שלהם בשוטף זה די מצחיק. תשאלו כל סטנדאפיסט.

זה מזכיר לי

שפעם ישבתי עם חברים בארומה באיכילוב - יש שם דלת אוטומטית מסתובבת (כלומר לא צריך וגם אי אפשר לדחוף אותה שתסתובב בקצב של מי שנכנס בה). שעה! שעה ישבנו שם והסתכלנו איך אנשים מגיבים לדלת ובאיזה סגנון הם "עפים" פנימה לקניון. היה משעשע ביותר. גם שמתי לב שאני יושבת הרבה בבתי קפה. שוין! Sue me.

../images/Emo199.gif

-לשכב בשמש בימים האלה של סוף החורף. -מוזיקה שאני אוהבת. -כשאנשים עושים דברים שמראים כמה אני חשובה להם. -לעשות טוב למישהו אחר. -לצייר לאנשים שטויות במסנג'ר. -כשאחי הקטן בא לשבת איתי סתם ככה. -כשלמישהו שחשוב לי קורה משהו טוב. -הופעות עם אנשים כיפיים. -לנגן פי ג'יי עם הרבה דיסטורשיין. -להזכר בהופעה של טורי. -החתימה של טורי. -אמא. -כשדואגים לי לאגו. -להצליח בדברים. -לקום משינה ולהראות טוב מהרגיל
. -לראות סדרות שאני אוהבת. -שיש משהו לחכות בשבילו. -פורום/צ'אט טורי. -אנשים שמצחיקים אותי. -לקבל סמסים של שעות מגניבות ולדעת שחשבו עליי. -לדעת שיש מישהו. -. אפסיק לחפור כעת
.

Conviction

New member
בדיוק בזמן.

- ארבעת החברות הכי טובות שלי. (ובמיוחד להיות עם כולן ביחד.) - כששתיים מהחברות הכי טובות שלי, שדי היו "אוייבות" בעבר, מסתדרות ביניהן. (זה ממש אחד הדברים שהכי עושים לי טוב.) - החבר. - חיבוקים ארוכים וחזקים. - נשיקות וגילויי חיבה. - לשמוע "אני אוהב אותך" ממנו. - כשאני באמת מרגישה שהוא אוהב, בלי צורך להצהיר את זה. - מוזיקה שאני מתחברת אליה. (או ביותר ספציפיות - כשיש שיר שאני מתחברת לכל שורה ושורה בו.) - חורף. ריח של חורף, גשם, כל האווירה של העונה הזאת. - שיוצאים אדים מהפה כשממש קר. - ללכת בגשם בלי מטריה. - כשלאנשים חשובים לי קורים דברים טובים. - להצליח במשהו. להשיג מטרות. - לשכב ככה סתם, בחוסר מעש. (במיוחד איתו.) - שהוא מביט בי ומחייך. - חיוכים. - כשיורדות לי דמעות מאושר. - לבכות מגעגועים. (לא הקטע של הגעגוע הוא מה שעושה לי טוב, אלא הבכי. משחרר.) - ה"בקסטריט בויז", הלהקה האהובה עליי מגיל 6 בערך. - להרגיש שלאנשים באמת אכפת ממני. - לעשות טוב לאחרים ללא צורך בתגמול. - להוציא ממישהו עצוב חיוך. - שינה ארוכה. - לצחוק כ"כ חזק עד שאי אפשר להוציא הגה מהפה. - לצחוק בלי סיבה. - שמגיע סופשבוע והוא חוזר הבייתה. - Good hair day. - הפתעות טובות. - השלב שמגיע בסופה של כל מסיבה, בו אני פשוט רוקדת בצורה הכי חופשית שיש. - לקבל SMSים באמצע הלילה, ולדעת שגם בשעות כאלה חשבו עליי. (וכשזה בא ממנו זה הכי מציף באושר.) - לצאת בשעות הקטנות של הלילה. זה כרגע מה שעולה לי לראש, למרות שאני בטוחה שיש עוד מלא. לילה טוב.

DoubleD

New member
מוזיקה

זה הדבר היחיד בעולם שלא מבקש תמורה ועושה כל כך טוב. בכל מקום, בכל זמן, בכל מצב.

למעלה