סקר בנושא בגדים עם ציורי ילדים

הנזירה

New member
סקר בנושא בגדים עם ציורי ילדים../images/Emo85.gif

מה אתן חושבות על ציורי ילדים על בגדים כמו דובונים, ארנבים, מכוניות וכו´? לאיזה גיל זה מתאים? מי שעונה שתכתוב בת כמה היא בבקשה. תודה הנזירה

זה תלוי

אם זה ציורים גדולים אז זה ממש לילדים קטנים.. אבל אם יש איזה ארנבון קטנצ´יק בצד זה יכול להיות יפה.. מכוניות? יש איזה חולצה של קסטרו עם מכוניות. וזה לא נראה לי ילדותי בכלל... גלית בת 15(היום)

poison in love*

New member
מזל טוב...../images/Emo65.gif

מומולדת שמח...גליתו´ש... עד 120 שנה... איזה כיף לך... גם אני רוצה מומולדת... לא פייר! בקיצור... מזל טוב... ממני... קרנונית...

Angel Of Tears

New member
מזל טוב... ../images/Emo77.gif

חולצות עם ציורים.. זה תלוי איזה ציורים.. אבל בעיני זה יפה ליום יום ציורים כאלה פשוטים, כמו חיות, מכוניות, עצים וכו´... אבל חוצות עם פוקימון, נטלייה אוריירו וכו´ אני לא סובלת.. מה שכן, הייתי שמחה לשים את ידי על חולצה עם הדפס של EMINEM מה שאני ממש לא מוצאת בארץ במידה של S M או L! ANGEL

המון המון מז´´לט ונשיקות../images/Emo25.gif

ציורי ילדים על חולצות ובכלל זה דבר מאוד מעניין ומקורי כי זה נותן לנו טעם של ילדותיות מסויימת, השבוע ראיתי מישהי עם חולצה של בזוקה וואללה זה עשה לי זכרונות של לעיסת מסטיקים בילדות... חוץ מזה גם לי יש חולצה עם הדפסים של אלמו ושל רחוב סומסום וכאלה, אגב יש חנות מלאה חולצות כאלה בבוגרשוב אתן מוזמנות להיכנס, מעבר לכך חולצות עם הדפסי קומיקס זה דבר מהמם כמו הקומיקס היפניים המיוחדים (ולא של פוקימון ...חח...) לינוי בת 18.5

קורל...

New member
תשובה לשאלה של ה"נזירה"

ציורי ילדים זה תמיד משמח, תמים ואפילו מסקרן ומעניין ומושך תשומת
(3 לבבות) מ ו מ ל ץ וזהו........................................................... __________________________________________________________ כנסו לאתר הכי טוב ברשת

למעלה