סקר T.V/tapuzforum/images/Emo44.gif

סקר T.V/tapuzforum/images/Emo44.gif

איזו תוכנית לא תפספסו? /tapuzforum/images/Emo20.gif איזה תוכנית גורמת לכם להירדם משעמום? /tapuzforum/images/Emo20.gif סרט קאלט ישראלי שאף פעם לא תסרבו לראות שוב ושוב? /tapuzforum/images/Emo20.gif לאיזו תוכנית ריאלטי אתם מכורים? /tapuzforum/images/Emo20.gif הסרט האחרון שראיתם בטי.וי?

עווונה

-לא יודע אם יש תוכנית שאני לא מוכן לפספס. -הפח הגדול, מצד שני לפעמים יש קטעים טובים. -גבעת חלפון. -לא ממש מכור...הישרדות. -בחיי שאני לא זוכר. מוסיף שאלה לאלו לעונים אחרי-איזו תוכנית TV אהבתם בילדותכם?

ברוכה הבאה הילה!

ו
מייד יגיעו.

הילה 1111

New member
תודה תודה

ולפני שהפורומאי יתקוף אותי שאני עוד אחת מהספאמריות... אז אני לא... :)

היי!!! למה סתם לערב אותי? :(

מה לעשות? אני שונא שמנסים לעשות כסף על הגב שלי בעורמה רוצה לפרסם? לפחות תעשה את בגלוי, ובלוחות הפורום. אבל את לא צריכה לדאוג.. אני יודע בדיוק מי ספאמר ומי לא

גשש בלש של ספאמרים אתה...

בסוף נצטרך לשלם לך על סידורי האבטחה שאתה מספק לנו ‎/tapuzforum/images/Emo13.gif‎

../images/Emo12.gif מה עשיתי עכשיו?..

ואל תדאגי. אני יודע בדיוק מי ספאמר ומי לא.. הכל בשליטה

../images/Emo12.gif מה עשיתי עכשיו?..

ואל תדאגי. אני יודע בדיוק מי ספאמר ומי לא.. הכל בשליטה

סקר

איזו תוכנית לא תפספסו? אין. צופה מידי פעם בכלבוטק חדשות תחקירים וספורט איזה תוכנית גורמת לכם להירדם משעמום? כמעט שלא מעביר את הזמן מול הטלוויזיה סרט קאלט ישראלי שאף פעם לא תסרבו לראות שוב ושוב? שתי אצבעות מצידון לאיזו תוכנית ריאלטי אתם מכורים? לא צופה. ראיתי את העונה הראשוןנה של האח הגדול והיורש עם אורי גלר הסרט האחרון שראיתם בטי.וי? לא זוכר

pain is MY love

New member
יאללה גם אני!

איזו תוכנית לא תפספסו?- האח הגדול. מצטערת אני מכורה! איזה תוכנית גורמת לכם להירדם משעמום?- ניסיתי להתחיל לראות את נשות הטייסים חחחחח לא הצלחתי... סרט קאלט ישראלי שאף פעם לא תסרבו לראות שוב ושוב?- אני מתביישת להגיד את זה אבל אני לא ממש ראיתי סרטי קאלט ישראלים... לאיזו תוכנית ריאלטי אתם מכורים?- האח הגדול ללא כל צל של ספק הסרט האחרון שראיתם בטי.וי? - אני לא רואה סרטים בטי וי אם כבר אז במחשב

עונה כמובן...

מה אני אוהבת? סדרות איכותיות (האוס,האנטומיה של גריי וישראלי: מעורב ירושלמי, מגדלים באויר שכבר הסתיים) שונאת תוכניות אדיוטיות כמו רוקדים עם כוכבים, כוכבים נולדים וכו. תוכנית ריאלטי? תיעבתי את הפח הגדול אבל כמו כולם גם אני התמכרתי... סרט קאלט ישראלי- חגיגה בסנוקר..אוח,משוגעת על הטמטום שלהם.. מה עוד?

שששששששש......

אל תגלי לאף אחד אבל גם אני חוטא באח הגדול. אחרי ששמעתי על קרין המפזזת אני מרשה לעצמי להציץ בזה בטלויזיה במכון. בלי סאונד ואני לא קורא את התרגום אז זה בסדר שששששששש

תשובות

עוקב אחרי סדרות מסוימות כמו תיבת נח, והכל דבש. אהבתי מאוד את רמזור. אני אוהב תוכניות של חשיפות ותחקירים (כלבוטק, שומר מסך) אני גם אוהב כדורגל, וסרטי טבע. אוהב תוכניות סאטירה וצחוק התוכניות שאהבתי בכל הזמנים הן אוז, שנות הקסם ודגראסי לא כ"כ אוהב ריאליטי אבל מציץ פה ושם. סרט קאלט? סנוקר ושאר סרטי זאב רווח. אבל גם הלהקה, בחינת בגרות, ודיזנגוף 99.. ויש עוד כמה...

אחלה סקר מורן.

איזו תוכנית לא תפספסו?כמובן האח הגדול וזה רק בגלל שחברי נמצא שם.חולה על רמזור,החיים זה לא הכל,ויציע העיתונות. איזו תוכנית גורמת לכם להירדם משעמום?היום שהיה עם גיא זוהר.וכל התוכניות בערוץ 1. סרט קאלט ישראלי שאף פעם לא תסרבו לראות שוב?כל סרטי זאב רווח,גבעת חלפון אינה עונה. לאיזו תוכנית ריאליטי אתם מכורים?עניתי האח הגדול לצערי הרב.ואת הישרדות מאד אהבתי. הסרט האחרון שראיתם בטי וי? בד"כ רואה במחשב.אבל ראיתי לא מזמן את באהבה אין חוקים ממש במקרה.וחייב לציין שהוא מרגש,ומשעשע כל פעם מחדש.

למעלה