עבודה כאדריכל..

מצב
הנושא נעול.

One Dragon

New member
עבודה כאדריכל..

עבודה כאדריכל..
נגיד שמישהו מוציא את תואר האדריכלות... יש מקומות עבודה בהם מועסקים אדריכלים...?.........או שרק פרטי...בכלל איך העסק הולך... והאם ללא שירות צבאי ניתן להצליח ולהתקבל למשרות אדריכלות?....

עבודה לאדריכלים

עבודה כאדריכל..
נגיד שמישהו מוציא את תואר האדריכלות... יש מקומות עבודה בהם מועסקים אדריכלים...?.........או שרק פרטי...בכלל איך העסק הולך... והאם ללא שירות צבאי ניתן להצליח ולהתקבל למשרות אדריכלות?....
עבודה לאדריכלים
זה עובד כמו בכל מקצוע אחר. עניין של ביקוש והיצע. מה שיהיה כשתסיים ללמוד עוד יתהפך כהנה וכהנה, לדעתי אין טעם לעסוק בזה כעת. מצד שני זה לא אמור להיות השיקול היחיד. יש אדריכלים שעובדים בכמעט כל מערכת הציבורית, יש עצמאיים, שכירים, יש מקצועות "ליד" ואין סוף וריאציות שאולי עוד יהיו ואין היום. עד כמה שאני מבין, אין שום משמעות לעברך הצבאי. [אולי במגזר הציבורי למרות שברוב המקרים גם זה נראה לי די מופרך]

עולמיה

New member
ללא שירות צבאי

עבודה כאדריכל..
ללא שירות צבאי
ישנם מעסיקים, בכל התחומים, אשר פוסלים על הסף מועמדים שהתחמקו משירות צבאי או שירות לאומי. אני אישית מכירה חברת הייטק גדולה שזו הגישה שלה.

גולי מ

New member
משרדי אדריכלים שעובדים עבור צה"ל

ללא שירות צבאי
ישנם מעסיקים, בכל התחומים, אשר פוסלים על הסף מועמדים שהתחמקו משירות צבאי או שירות לאומי. אני אישית מכירה חברת הייטק גדולה שזו הגישה שלה.
דורשים שכל העובדים של (גם המזכירה) יעברו תחקיר בטחוני. אם השתחררת על פרופיל נפשי או משהו כזה, זה עלול להיות בעייתי.

עולמיה

New member
לא רק הם,

דורשים שכל העובדים של (גם המזכירה) יעברו תחקיר בטחוני. אם השתחררת על פרופיל נפשי או משהו כזה, זה עלול להיות בעייתי.
לא רק הם,
ההתיחסות למי שהתחמק משירות צבאי או לאומי היא כאל מי שמרגיש עצמו כטוב יותר מאחרים, פרזיט, ולא מתאים לעבוד בצוות. כי גם מי שיש לו סעיף נפשי, בעיות מצפון או בעיות בריאותיות, יכול לעשות שירות לאומי ולתרום לא מעט.

מצב
הנושא נעול.
למעלה