עדשות מגע ויובש בעיניים

Gameboy4

New member
עדשות מגע ויובש בעיניים

שלום רב
ניסיתי עדשות מגע חודשיות טוריות של ג'ונסון (אואזיס) וכן יומיות טוריות של סאופלון- (clarity (one day, ובשניהם חוויתי יובש חמור בעיניים, שמתבטא באדמומיות, עקצוץ, אי נוחות ועין אדומה. יכול להיות שזו גם רגישות לתמיסה ולא רק לעדשת מגע (כי כשהזלפתי לעדשה עוד מהתמיסה מיד הרגשתי ויתר צריבה ותחושת שריפה בעין), אבל עם העדשות של סאופלון כאמור אין צורך בשימוש בתמיסה ובכל זאת הרגשתי יובש.
היובש בעיניים לא קיים אצלי עם משקפיים בכלל.

שאלתי היא: במידה וניסיתי את שני המותגים הללו וחוויתי יובש בעיניים, האם יש סיכוי שעדשות מגע של יצרנים אחרים לא יגרמו לי ליובש בעיניים? (למשל בוש אנד לומב, איר אופטיקס, קופר ויז'ן ואחרים). שני המותגים הללו שניסיתי הם כאמור מסיליקון היידרוג'ל...

בתודה

עדשות מגע לעין יבשה

שלום
ישנה עדשה מבית אלקון המתאימה לעין יבשה dt1
אני מתאימה אותה כבר שנה בהצלחה רבה
מוזמן לנסות

Gameboy4

New member
היא יכולה להצליח היכן שהאחרים נכשלו?

שלום שוב והמון תודה על התשובה,
העדשה של אלקון יכולה להצליח היכן ששני המותגים הקודמים נכשלו? (יש לציין שניסיתי גם פעם אחת סופלקס עם סיליקון היידרוג'ל והתחשוה הייתה דומה)

בתודה

עדשות לעין יבשה

שלום
העדשה היחידה !!מנסיון של שנה שעוזרת לעינים יבשות היא dt1
לצערי היא עדיו לא קיימת עם צילנדר מאמינה שבקרוב

Gameboy4

New member
הבעיה היא שאני זקוק לעדשות טוריות...

אני זקוק לעדשות טוריות עקב צילינדר לא נמוך של 1.5-1.75 במשקפיים (כלומר בעדשות אני זקוק לצילינדר 1.25).
ראיתי ששלאלקון יש דגם אחר של DAILIES® AquaComfort Plus® Toric. האם הוא טוב כמו dailies total 1 ליובש ומכיל אותם חומרים וטכנולוגיה? והאם יש לך ניסיון טוב איתו?

בתודה

עדשות מגע לעין יבשה

שלום
גם עדשות המגע מסוג אקוה של אלקון יכולות לעזור לעין היבשה
הם עם טכנולוגיה אחרת לא כמו הטוטאל
יש להם רכיבי לחות הנשמרים בעדשה
צריך לנסות ולבדוק

למעלה