עזרה בבקשה, אם אפשר

amosbt

New member
עזרה בבקשה, אם אפשר

שלום רב . שמי עמוס ולמרות שהבנתי שפורום זה מיועד יותר לבעלי המלאכה מאשר לחולים, לא מצאתי את הפורום המתאים - אז עמכם הסליחה!!!. כפי שאמרתי שמי עמוס ולאחי יש בעיה מחשידה שהייתי רוצה לקבל חוות דעת עליה, אם אפשר. כבר יותר מחודש שהוא משתעל בצורה חזקה - עד כדי הגעה למצב של קוצר נשימה, וכדי לנשום הוא חייה להקיא! יש שיאמרו שנהיה לו מצב של קצרת, אולם המשאף של חולי אסתמה לא עוזר לו. בנוסף יש לו פריחה מפחידה של נקודות שחורות בכל הגוף!!! רצינו להפנות אותו לחדר מיון, אולם הוא חייל בשרות חובה ולכן אינו יכול לגשת על דעת עצמו למיון, ואסור לו לגשת לרפואה פרטית. הוא ניגש לבדיקה ביחידה ושלחו אותו לבדיקות דם , שם לא מצאו לו כלום (אינני מבין בזה הרבה , אך אני מניח שאי אפשר לגלות הכל מבדיקה אחת) הייתי רוצה לקבל חו"ד ראשונית, לפני שננקוט בדרך אחרת. תודה רבה וממתין לתגובה(אפשר ישירות לממיל: [email protected] ושוב תודה

inbale

New member
אני מצטערת

אבל הפורום לא מיועד לתת ייעוץ רפואי. אני מתנגדת בתוקף לעשות איבחון רפואי דרך הרשת זה ממש אסור. למרות שאח שלך חייל הוא זכאי להגיע לחדר המיון לבדיקה בכל מיקרה!!! אני בהחלט מציעה שהוא יעשה את זה ובהקדם האפשרי.

The_VIP

New member
תגובה....

אי אפשר לטפל במקרה זה על פי הפורום.... אנחנו ציוותי החירום לרוב לא מטפלים בבעיות אלו....(כלומר מחלות מסוג זה אנחנו מטפלים במקרי חירום).... אני חושב שכדאי שהוא בכל זאת ילך לבית חולים למיון לחוות את דעת הרופאים זה הכי בטוח... איתי

למעלה