עזרה! מישהי יודעת איפה אפשר להשיג..

mor12316

New member
עזרה! מישהי יודעת איפה אפשר להשיג..

את האוברול המהמם שיוליה פלוטקין לובשת?

שנונה11

New member
היי! גם אני חיפשתי אותה ומצאתי!

היא מאתר legaloutfit.co.il אני פשוט כרגע עם הנייד ולא יכולה לצרף קישור, עדכני אותי אם לא מצאת אצרף לך שאהיה ליד מחשב

טליונום

New member
מאוד מתוחכם, מור

שאפו!!
קודם (לפני מספר ימים את ממליצה על האתר הזה), עכשיו את שואלת שאלה תמימה, ו... הפלא ופלא הבגד המדובר מופיע באותו אתר שעליו המלצת לפני מספר ימים, רק שהפעם מישהי אחרת (שנונה, כשמה כן היא) עונה לך, והיא, לא רצה לספק את כתובת האתר, אלא קודם בודקת בבית.
התרשמתי!

טליונום

New member
ועל הדרך גם עשית סיבוב

בפורום אופנת נשים עם אותה המלצה חמה.
השכלתי!

C H 4

New member
LOL אני בעיקר לא מבינה למה נראה להם

שמי שקונה באיביי או באסוס תקנה בחנות רשת ישראלית שלוקחת יותר כסף על אותה סחורה.

הם פשוט סומכים על זה

שיש בנות שלא מספיק מכירות את הסחורה באתרים מחו"ל ולא יזהו את הקופון שנגזר על הגב שלהן.

mor12316

New member
קרתה פה אי הבנה

היי בנות, קצת נפגעתי שקראתי את התגובות שלכן, מדובר פה באמת באי הבנה, את התמונה הזו ראיתי במקרה, לא שמתי לב שזה מופיע באתר, אני לא עוברת על כל עמוד זה הרי הגיוני, בגלל זה גם לא הגבתי לשני כי הרגשתי מטומטמת שנכנסתי וראיתי שזה שם. אני בעיקרון פחות אוהבת להזמין מאתרים בחו"ל כי הכל מגיע ממש מאוחר או לא מגיע בכלל,אי ביי הוא בדרכ יותר אמין אז מזמינה דרכו אבל אם יש אתר שתוכלו להמליץ לי שאוכל לקנות במחירים יותר זולים ושאפשר להזמין ממנו אני אשמח.

C H 4

New member
לא יודעת על מה את מדברת

נקסט, אסוס, ברוויסימו, פיגליבס, מוד קלות' בד"כ מגיעים תוך 3 שבועות, שזה הבדל של מקס' שבוע מהארץ (10 ימי עבודה).
מוכרי מותגים באיביי- שבועיים.
מוכרים סיניים של סחורה זולה- עד חודשיים וזה שווה את החיסכון של 70% מהמחיר.
בנוסף, בכל החנויות המקוונות שבהן אני קונה (כולל איביי) יש הגנת צרכן מעולה. כל פעם שמשהו לא הגיע קיבלתי החזר כספי, גם כשהמוכר לא רצה לפצות אותי. החזרתי בחודשיים וחצי האחרונים המון בגדים שלא אהבתי וקיבלתי החזר כספי מלא.
אתרים ישראלים הם בעברית (גם עלי אקספרס)
אתרים ישראלים עולים פי 7
אתרים ישראלים נותנים שירות רע, חשופים מאוד לפריצות אבטחה ובנויים כל כך רע שמבאס לחפש בהם בגדים. הם גם לא נותנים מידע סביר על מידות של בגדים.
&nbsp

ענבל מ

New member
חולקת עלייך בעניין אחד

נתקלתי באתר ישראלי (קניתי ממנו לא פעם, כשרציתי להמתין פחות למשלוח) שהשירות בו היה לעילא ולעילא. התמחור אכן יקר מאשר בחנויות דומות מחו"ל, אבל המידע שניתן היה מדויק ומסייע בבחירה וכשנתקלתי בבעיות הם ידעו לפתור אותם בצורה נעימה, שירותית ומכבדת.
אי אפשר להכליל את כל האתרים הישראלים תחת מטריה אחת...

mor12316

New member
תודה!

אני גם מסכימה עם ענבל שאסור להכליל את כל האתרים כי שגם אני הזמנתי מהאתרים בארץ ידעתי למי לפנות בכל מה שנוגע לבעיות ואפילו באמצעות הטלפון.
אבל המון תודה על רשימת האתרים אני חושבת שאנסה את אסוס, שמעתי עליו הרבה, למרות שגם שם ראיתי מחירים מטורפים אבל יש ויש.

C H 4

New member
סבבה, אז בואי נתיחס ספציפית לאתר שאת מפרסמת

אני לא קונה באתרים שלא מציעים החזר מלא במקרה של החזרת פריט.
&nbsp
אם לא היית מפרסמת בצורה אגרסיבית כל כך, לא הייתי טורחת לחפש מה רע באתר שפרסמת. אבל ממש חשוב לי שמי שקוראת כאן לא תקנה אצלם כי ההתנהלות הפרסומית הזו מכוערת ומזלזלת בעיני ויש דרכים נחמדות יותר לפרסם.
(למשל: "הי בנות, אני מור, נציגה של אתר X ואני אשמח להזמין אתכן לרכוש אצלינו. מצטרפות חדשות יקבלו קופון ע"ס 20 ש"ח בהזנת הקוד בלה בלה בלה")

C H 4

New member
טענה הוגנת, כניראה נסחפתי

הפרסום הזה פשוט ממש מרגיז אותי.
&nbsp
&nbsp
ספציפית לאתר שמור מפרסמת כל הנ"ל כן נכונים: פרסום דוחה, אתר לא נוח לגלישה, מחירים בשמיים (למה לשלם מעל 300 ש"ח על שמלה מסין?) ואני לא אוהבת בכלל את מדיניות ההחזרות שלהם.
ברוב חנויות הרשת שאני אוהבת, הדיפולט הוא שיש 30 יום להחזיר מוצר, שמקבלים החזר מלא ושאם לא כתבת אחרת הם מניחים שהחזרת ואת מעוניינת לקבל את הכסף חזרה. באתר שמור מפרסמת יש נוסח כל כך מסורבל שאני בטוחה שיש משהו שאני מפספסת, יש 14 יום להחזיר מוצרים ולקבל זיכוי. אם חס וחלילה רוצים את הכסף חזרה צריך לספוג דמי ביטול וגם לרדוף אחרי החברה ולודא שקיבלו את ההודעה בכתב על הבקשה הזו- כלומר צריך לשלוח להם דואר רשום כדי להיות מכוסים.
&nbsp
אישית אם דחוף לי למצוא בגד אני מעדיפה לקפוץ למתחם קניות ליד הבית ולחפש

אבל אני מניחה שיש גם אתרים עבריים שהם סבבה.

למעלה