על אהבת אחים ועל שינאת חינם.

• פותח הנושא HOF
  • פורסם בתאריך

שמאלני

New member
בגיניסט למה להתנצל?!?!?!?!?!?!?!?!?

תגיד לי אני כתבתי שפה קראתי בפורום זה השווה של השמאל לנאצים!??!?!?!?על מה אתה מדבר תגיד לי. אני מדבר על אנשים שדברתי איתם תשים לב על הדגש שדברתי איתם באיי סי קיו בגלל שהם הישוו אותי לנאצי ואת כל חברי השמאלנים. תתנצל בפני שאתה מעליל עלי דברים,איפה ראית שכתבתי פורום זה כתבו ככה וככה?

הנה ההוכחה שאמרת ועוד איך

תגיד אח שלי, אין לך גבולות? רק לפני שתי הודעות למעלה כתבת כאן לחופית את הדברים הבאים מילה במילה: " תביני יש פה ימנים שמהבית לימדו אותם לשנוא שמאלנים לשנוא את מנהיגי השמאל להשוות אותם לנאצים". יש פה ימנים". פה!!!!!! כתבת שהימנים האלה נמצאי פה! איפה זה פה אם לא בפורום הזה? בעולם? במדינה שלנו? אני מציע לך: תצא גבר ותתנצל. העללת על אנשים פה עלילת שווא.

שמאלני

New member
בגיניסט יש פה ,נכון אז מה??!?!?

יש פה שוב יש פה לא פה בפורום אלא פה בארץ. אל תכניס מילים להודעות שלי אני אומר לך למה התכוונתי. לכן אין לי מה להתנצל,ואני לא מאשים אותך שהבנת כך, כי לא סיימתי לכתוב את המשפט השארתי אותו פתוח. אבל אני אומר לך למה התכוונתי.

pilovich shahaf

New member
תראה חביבי-אני חושב שהגזמת...../images/Emo18.gif

בהכללה שלך-הזו שלחלוטין הינה מיותרת בשירשור שהתחילה אותו כל כך יפה-לעיל. עד לעכשיו ובכלל לא הגבתי לדבריך וזה בסדר שאתה כותב מה שעל ליבך בכלל ודעותיך בפרט, אבל יחד עם זאת כשאתה מכליל את כולם ואותי בפרט, זה כבר מקומם אותי לחלוטין, מה עוד שאני דוגל בחופש הביטוי וזכות הציבור לדעת, והעובדות מדברות בעד עצמן. אני חושב שההודעה שלך הזו מוגזמת ועליך לבקש ממנהל הפורום למחוק אותה, ולדעתי מבחינה טכנית כל ההודעות ששורשרו ימחקו גם כן...אבל זה עדיף, רצוי ואולי כולנו נילמד מזה
ומאחר ובכרטיס שלך הינך מופיע כבן 15 בלבד, [ולמרות שאתה נישמע מאוד בוגר בדעותיך ובמיוחד כיצד אתה מעביר אותם..כל הכבוד] אני מצפה מימך קצת יותר להקשיב, לילמוד ושיקול דעת הומני, ציוני, ואחראי. מבחן התוצאה. פ"ש.

שמאלני

New member
pilovich .....

למה להתנצל תגיד לי? אמרתי מישהו מהפורום הזה,תספיקו להכניס לי מילים לפה !!!! אני בכלל לא מתכוון לאף אחד פה בפורום רובם פה ילדים,אני מתכוון לאלה שהסיתו נגד רבין לאלה שכותבים לי באיי סי קיו שאני עוכר ישראל ונאצי. אז למה לי להתנצל,תגיד יש לך איי סי קיו אולי אני יצלם את מה שכתבו לי ואני אשלח לך שתראה.

pilovich shahaf

New member
אני לא ביקשתי שתתנצל ../images/Emo70.gif

אני ביקשתי שתבקש ממנהל הפורום למחוק את הודעתך, תקרא שוב את הודעתי
שים לב
1. אתה אומר שמה שכתבו לך זה היה באי.סי.קיו, אז מה לנו ולזה
תענה להם בחזרה באי.סי.קיו, למרות שעצתי לך שלא תרד לרמה הזו ותיתן להם לנבוח לבד. 2. אתה כותב בפורום זה משהו אחד, אתה כותב באי.סי.קיו זה משהו שני, אתה שולח אימייל זה משהו שלישי, אתה כותב בתיבת המסר זה משהו רביעי, אתה מדבר בטלפון זה משהו חמישי...ועוד- " אל תערבב בין הגישות והדרך להביע את דעתך,כי השחקנים שונים, ולכן אנחנו כאן בפורום לא צריכים לקרוא, להרגיש, לסבול ולמחות נגד...................... זה-"אנחנו כאן להחליף דעות"
אני מקוה שאתה יורד לסוף דעתי, ואני חוזר לא ביקשתי שתיתנצל, "ביקשתי שתבקש למחוק את הודעתך...
מבחן התוצאה. פ"ש.

לריאליסט, אד, שמאלני ושאר אחי בשמאל

אני מצרף בזאת קטע מצוטט מהודעה שכתבתי בפורום ביום חמישי לריאליסט בתגובה לכך שהאשים אותי בבעיה פסיכיאטרית, הסתה כלפי השמאל וכיו"ב. הוא לא ענה עליה (אולי כי לא היה לו מה לענות). לאור התעוררות הויכוח בדבר שנאת אחים מחדש, אני מבקש ממישהו מאנשי השמאל לענות עליה בהקדם. להלן החלקים הרלבנטיים מההודעה, הציטוט מהמקור: "1. הראה לי מקום אחד בכל תולדות חייו הקצרים של הפורום הזה שבו כיניתי את השמאל "גיס חמישי" כפי שטענת. אם תראה לי ציטוט אחד, אני מתחייב לפרוש מיד מתפקידי כמנהל. אם לא- מחובתך להתנצל בפני. 2. אם תצליח להוכיח לי שפחות מ-3 פעמים טענתי כנגד שינאת השמאל ושינאת ערבים באשר הם, אני מתחייב לפרוש. עשיתי זאת לפחות 3 פעמים. אם לא תצליח- התנצל. ... 5. האם אמרתי אי פעם משהו כמו: "כל השמאלנים הם.... רעים/טיפשים/בוגדים" כפי שאתה טוען? אם כן אנא הראה לי, אני מתחייב להתנצל. 6. רוצה אחריות? לך תבדוק מה היתה תגובתי בכל פעם שמישהו כתב ש"כל הערבים זבל" או משהו בסגנון." מחכה לתגובתכם.

דוביד 1

New member
אני לא אתאפק.......

ואומר שהופתעתי לראות ש"שמאלני" הוא רק בן 15! חביבי כשבטירונות יעשו לך שמיכה תזכור ש"דוביד" סיפר לך על זה.דבריך הם לא נעימים ליושבי הפורום שאינם רואים אותך.תתאר לך מה יקרה בצבא לאלה שכן יראו אותך.כמי שחי על חשבון ההורים ועוד לא קרע נעל צבאית-עדיף שתשתוק.אפילו רבין עבד בשביל חארות כמוך עוד שהיית בגן.חתיכת.....(תיבחר כל שם גנאי שאתה רוצה-הכל מתאים לך).גם כן "תינוק" גדל פה.

שמאלני

New member
דוביד למה אתה צריך להתאפק?

אתה גם ככה כל הזמן כותב שטויות ולא מתאפק. נחמד שרק עכשיו אתה יודע שאני בן 15 וחצי היית צריך לגלות את זה ממזמן. תשמע ילד {אני עדין חושב שאתה ילד} אל תספר לי פנטזיות שלך בקשר לצבא זה לא ממש מעניין אותי. אבל אני אגיד לך דבר אחד,שבטירונות יעשו לי שכיבות שמיכה אתה האדם האחרון שאני ירצה לחשוב עליו. גם כן "תינוק" גדל פה.

Realist

New member
מצטער-אתה שפוי...

"בגיניסט": אתה סופר שפוי.רק בעמוד זה אתה מתלהב מהמילים המכוערות שנכתבו על שמעון פרס.תשוש,צריך כדורים...ועוד.אתה מראה שגם כראש הפורום ,אתה שותף להסתה כנגד אדם שבחיים לא תגיע למה שהוא תרם למדינה בכל התחומים(בבטחון-הכור הגרעיני,הקמת חיל האויר,קשרי החוץ עם כל העולם בשעה שחלקו הגדול סולד וסלד מאיתנו,הצלת המשק מקטסטרופה כלכלית (ביחד עם מודעי ז"ל),לאחר האסון הכלכלי שהביא עלינו בגין ושרי האוצר שלו:ארידור (זוכר???,"הכלכלה הנכונה,ההיפר אינפלציה שהביאה לפשיטת רגל כלכלית במדינה,משבר הבורסה ועוד ניסים ונפלאות.....)).נכון שפרס טעה וטועה בראיתו את ערפאת כפרטנר לשלום,והסכם אוסלו לא היה אחד מהצלחותיו .אבל הוא שילם! בדמוקרטיה התשלם הוא אי בחירתך-כשלונך בבחירות.אז מה אתה רוצה? שרון הוא זה שהתעקש על ממשלת אחדות לאומית גם כאשר לגוש הימין רוב מוצק בכנסת.שרון נבחר והביס את ברק ברוב עצום מסיבה אחת ויחידה:סמכו עליו שיביא שקט.הכל בולשיט.איפה שרון ואיפה השקט? הטרור היום נורא יותר מאשר בימי רבין ! אז על תספר סיפורים.הכשלון של שרון במאבק בטרור הוא עובדה.אני כאחד שהצבעתי לו הפעם,מאוכזב מהחידלון שלו.לא פופוליזם מעניין כאן.בתור איש שקורא לעצמו "ימני",היית צריך להיות היום ברחובות ולהפגין נגד שרון,בדיוק כמו שכולכם הפגנתם נגד ברק,לפני שהחלה האינתיפאדה,כשרק יצא לקמפ-דיוויד.זה שאתה לא עושה זאת,מעיד על צביעות איומה-אם הימין נכשל-הטרור חוגג בתקופת שלטונו-הרחוב הליכודי שקט .באותה נשימה לו ברק היה היום ראש-ממשלה,הייתם מפגינים נגדו בהמוניכם.(למה הוא לא מטפל בטרור?????). אולי הגיע הזמן שתבין,שהאחריות היא על מי שבשלטון.הנסיון שלך ושל אחרים להאשים את פרס(שהוא שר חוץ כי שרון רוצה-ואם לא היה רוצה, היה יכול לפטר אותו ואת שרי העבודה מהממשלה ,בתוקף סמכותו,תוך 2 דקות.ש"ס,המפד"ל,האיחוד הלאומי,שיירי מפלגת המרכז,אגודת ישראל,גשר (כן גם גשר),ושרנסקי-היו מספקים לו קואליציה יציבה (תספור מנדטים בבקשה)). זו תופעה חולנית שמפלגת שלטון מדברת באמצעות דובר שלה (כמוך),כאילו היא באופוזיצה,והשלטון עדיין בשמאל.תתעורר.... היום אתם בשלטון.במקום לברבר על השמאל,תגיד מה אתם עושים למען המדינה. לא רוצה בכלל להרחיב בנושא הכלכלה והחברה,שביצועי השר סילבן שלום,כה כושלים.(גם אם יש משבר עולמי-חלוקת תקציב בריאה היא עדיין קצת באחריות האוצר שלנו).מה מוזר שהשכבות שבהם פוגע שר האוצר-שכבות חלשות שמהם הוא עצמו הגיע,מצביעות כאוטומט לליכוד,שדופק אותם שוב ושוב מאז עלותו לשלטון ב-77 ,עם הכלכלה הקפיטליסטית הנוקשה שלו.לא שהעבודה ממש עוזרת ,אבל בכל זאת:בימי ממשלת רבין האבטלה ירדה מ-10 אחוז ל-6 אחוז.הצמיחה במשק הגיעה ל-7 אחוז בשנה.יוסי שריד, שפה לבטח רבים היו רוצים לראות אותו מת,היה שר חינוך מעולה-וזה לדעת ראשי ראשויות ישובי המצוקה,שאף אחד מהם אינו שמאל,ובטח זכור לך איך הגיעו לשריד ובקשו ממנו לא להתפטר מתפקידו.כן! הם מסוגלים להפריד בין דעותיו המדיניות הלא מקובלות,לבין תרומתו לחינוך .אצלך הכל שחור-לבן.לא תודה ששר ממרץ היה מוכשר בתחום חברתי.להפך-תכף תגיד ששרי המפד"ל ששלטו במערכת החינוך בדור האחרון,למעט תקופות קצרות,היו מוצלחים כשברור שהם הביאו-אחד אחר השני,אסון על מערכת החינוך! שוב אתה מחליט בשבילי שאני שמאלני? תגיד לי - זה שאני חושב שהליכוד הוא מילכוד והעבודה אבודה ,ושהגיע זמן למשהו אחר לגמרי-זה הופך אותי לשמאלני????. אין לליכוד תוחלת.חבל על הזמן שלך.כרגע אתה בהחלט עושה משהו חשוב במילואים.הצעתי אליך:כשתחזור,עזוב את ברברני הליכוד,ואם טובת המדינה בעיניך-אולי תבין שצריך פה משהו ממש אחר! אישית אני לא מאמין שזה מה שיקרה לגביך.אתה תמשיך להיות "פריק" של הליכוד הקשיש,כמו הפריקים שמישהו קרא להם "זקני מפא"י". אגב-לא נאמר על ידי שאתה כינית את השמאל "גייס חמישי".ראה רק את התבטאויות ידידך.הם לא למדו כלום מאז נרצח פה ראש-ממשלה?לא אתה דיברת על שנאת הערבים-רבים פה כן!לא אתה אמרת "כל השמאלנים....",אבל תקרא את דברי אביסון או הדוביד.הם אמרו דברים גרועים יותר! אתה כמנהל הפורום לא חייב לצנזר כלום.אדרבא - תן לכל אחד לאמר מה שבא לו.אבל על תאיים פה כל 2 דקות על שמאלני מעוות,כשהוא מדבר על "נאצים".לפי העקרונות שלך,מותר לו.

תגובות והבהרות

1. התלהבתי מכך שההודעה מציגה את מפלגת העבודה באור כה נלעג, כפי שמגיע לה. לא מהכינויים לפרס. ודרך אגב, אם פרס אכן שיקר כפי שנטען בהודעה וטען שהפיגועים התחילו בתקופת נתניהו, הוא ראוי לכל גנאי. דרך אגב, מי קרא לפרס "חתרן בלתי נלאה"? מצפה לתשובתך. חוץ מזה, זה כל מה שהצלחת למצוא נגדי אחרי כל ההתקפות החריפות שלך? אם זה הכל, אני באמת חושב שמגיעה לי התנצלות. 2. אני אכן חושב שלא אגיע למה שפרס תרם למדינה. ובכל זאת, הנה שני הבדלים ביני לבינו: א. אני שירתתי בצה"ל והוא לא. ב. הוא חתם על הסכם אוסלו שאלמלא נתניהו היה מביא לחורבן המדינה ואני לא. דרך אגב, מי אמר על פרס: "מעולם לא לבש את מדי צה"ל?" מצפה לתשובתך. 3. האסון הכלכלי של ממשלות הליכוד הראשונות? שווה תגובה נפרדת, אשכול חדש ומהודר. סמוך עלי שיש לי. בסכ"ה ציינת זאת כהערת אגב, אז בוא נעזוב את זה בינתיים. 4. לא האמנתי בהפגנות של מס´ אנשים מצומצם, לא נגד ברק ולא נגד שרון, אלא פשוט כי אני חושב שזו טקטיקה גרועה. אך אני מקפיד לבקר את שרון פעמים רבות וגם את צביעותם של אלה שאינם עושים זאת. אני מציע לך לבדוק באתר של ליכוד1 וגם בפורום הזה. אתה, לצערי, כותב עלי תמיד מה שנח לך, בניתוק גמור מהמציאות. עושה לך טוב? תהיה בריא. אני שמח בשימחתך. אל תצפה שהאנשים כאן יקנו את זה. 5. אני לא חושב שאתה שמאלני, וכבר ציינתי זאת לאחר הבהרתך הראשונה. לכן צינת את שימך בנפרד, אח"כ פסיק, אח"כ שמות של שמאלנים ואח"כ את הפניה "שאר השמאלנים". שוב סילפת את דברי. כעת אני מצפה שתפסיק להחליט בשבילי האם אני מיצג את הליכוד או לא. תשאיר את זה לליכודניקים. כשהם יחליטו שאיני מיצג, אלך מכאן. 6. האבטלה אכן ירדה אצל רבין. אבל הגירעון? נראה אותך ידידי. לך לבנק עם אוברדראפט של 7 מיליארד ותשכנע אותם לתת לך הלוואה כי אחוז האבטלה במשפחה שלך ירד. לדעתי במקרה זה הם אלה שיציעו לך לאמץ את מה שהצעת לי ולפנות לבית חולים פסיכיאטרי. הלוואה לא תקבל, אני מבטיח לך.

Realist

New member
סוף סוף מישהי עם שכל!!!

אינני שמאלני.אינני ליכוד.אבד הכלח על העבודה והליכוד כאחד.לא בטוח שאת מדייקת בעובדות ההיסטוריות על "אלטלנה".אבל דבריך הם דברי דורבנות.שמחתי שמישהו שתומך בליכוד,יאמר דברים כאלו. עצתי-אולי תחליפי את מנהל הפורום הנוכחי.מה שהולך פה מזיק בסוף רק לליכוד. ככלל סוף סוף מודעה של מישהי שמבינה מעבר לאידאולוגיה שלה.לכן אותה אני מכבד על אמונתה.(ממש בלי קשר להשקפותי).

מהיכרות אישית עם הכותבת

לא חושב שהיא היתה רוצה להחליף אותי. קיבלת תשובה מוחצת מאנשי הליכוד בפורום הזה לגבי תפקודי בדף הקודם, אז חלאס. תתעסק בעניני המפלגה שלך.

Realist

New member
למזלי אני לא שפוט.....

של אף מפלגה.נכון ,אני שמאלני (במובן הכלכלי,חברתי).אבל אני בעד חירות (לא המפלגה "חירות").מדינת ישראל אינה מדינה יהודית אוטודוכסית!!.זוהי לפי מגילת העצמאות "מדינת העם היהודי":החופשיים ("חילוניים"),הדתיים,המסורתיים,החרדים האורטודוכסים,הרפורמים,הקונסרבטיביים,האטאיסטים - כמו שאמר ברק בביטוי המטומטם שלו ,"של כווולם".אז בענין זה אני דווקא אעדיף את שינוי למשל,שהיא מפלגה קפיטליסטית. אז באמת,אין לי היום מפלגה שאני מסכים איתה באמת בכל.מה שיכריע במי אתמוך בבחירות,יהיה הנושא היותר רלוונטי לדעתי. לא הגיע הזמן לצאת מהמקובעות של "נאמנות עיוורת למפלגה אחת?".תמיד "ליכוד".לא משנה שהם פישלו כל כך הרבה בשנות שלטונם.או:תמיד "עבודה" מאותם סיבות כנ"ל. אין להם יותר אידאולוגיה-לא לליכוד-מפלגת הקומיקס,ולא לעבודה-עוד יותר קומיקס (אם זה מרגיע אותך). אין להם תוחלת.תם זמנם.חבל לבזבז עליהן אפילו רגע אחד של רצינות. ולהערותיך: 1)ציינתי-ולא בציניות שאיני רואה בך לא שפוי.זאת אחרי שהראית שנאמנותך למפלגה-"לבית" (ממתי מפלגה היא בכלל בית?-מסכן מי שחושב על מפלגה כבית-החל מבל"ד וכלה במולדת),עולה על נאמנותך לאידאולוגיה.מה לעשות? הליכוד ושרון מפשלים,אז אם אתה מקבל זאת,תצביע להם.אם לא-מה אתה מייצג אותם???. 2)אוי ואבוי למי שקורה למנהיג "מנהיגי הנצחי" ודייה בזה. 3)לא ענית לי למה "מנהיגך הנצחי" בצע טרנספר בישובי סיני,החזיר למצרים את כל סיני עד הגרגיר האחרון.אבל כשרבין חתם על אוסלו ,שבה לא התחייב לפנות אפילו התנחלות אחת (גם הוירטואליות שבהן גרים בתים ריקים ולא אנשים),אזי הוא ופרס היו טרנספריסטים? לבגין היה מותר? זה היה מוסרי? מה הצביעות הזאת.אני רחוק מתנועת מולדת,אבל לפחות הם לא צבועים כמו בגין וממשיכיו בליכוד.(בגין ב-77:"לכשאפרוש אגור בסיני"-הצחיק אותנו). 4)אשר לפרס-בטח שהוא הושמץ ע"י רבין,הלא הם היו יריבים מרים על הנהגת מפלגת העבודה כ-20 שנה!.בהחלט מכוער.גם פרס השמיץ את רבין! אבל באמת...כאילו בליכוד זה לא קרה? זוכר את מרכז המקרופונים שבו שרון של אז, סתם פיזית לשמיר את הפה? זוכר את הקלטת של ביבי? זוכר את ההשקפות הקליניות של מודעי על אנשי הליכוד?,זוכר את ההסתה הגזענית של ארנס נגד דויד לוי,ואת הזלזול של דויד לוי בארנס "הפרופסור",זוכר איך ביבי רימה את מרידור שהיה שר אוצר? והיום,ממש היום ביבי מסית בכל ארה"ב נגד שרון עצמו.הפרימריס מתקרבים.....אז על תספר לי על השמצות פנימיות-כי זה קרה בשתי המפלגות ה"גדולות",שוב ושוב .אין זה דומה להסתה חיצונית! 5)גם בגין לא שרת בצה"ל.אלא שהוא היה בארגון שעשה מעשים שחלקם הם טרוריסטיים (ואף אם מעט-מספיק רצח שני הסרגנטים - לא פעולה לאומית,אלא רצח פשוטו כמשמעו). 6)פרס לא לבש מדים.נכון.תאמין לי שבמדיו האזרחיים הוא תרם לבטחון המדינה יותר מרבים שלבשו מדים.אם אתה לא מסכים,אז תתקוף אותו על זה שבנה את חיל האוויר שלנו,על זה שבנה את הכור הגרעיני,על קשריו הבטחונים היחודיים עם ממשלת צרפת,קשרים שאף למשרד החוץ לא היו.ושוב ראה הסרט התיעודי "ברירת שמשון" ששודר ממש לא מזמן בערוץ 1,ושם מדברים הצרפתים על הישראלי היחיד שכל הדלתות של צרפת היו פתוחות לפניו!!-אז אם היה לו זה כשרון,וכזו יכולת,שאף היום גורמת לו להיות שר חוץ כמעט על תקן של "מומחה" (בכלל בלי הקשר פוליטי).אז מזל שלא בוזבז בלבישת מדים בצבא! 7)אתה באמת מאמין שישראל היתה מושמדת אילו פרס היה מקבל עוד חצי אחוז בבחירות 96 ומנצח את נתניהו?באמת שיש לך דיעה מאד שלילית על עוצמתה של המדינה בה אתה חי.גם טרור נוראי ומבחיל כמו היום ,לא יסכן את קיום המדינה.לדעתי אתה לא מאמין באמת שטרור ישמיד את המדינה.אם כן-אתה לא רציני.(אין קשר לכך שהטרור הוא נתעב ונפשע). 8)אתה באמת מאמין שנתניהו "הציל" את המדינה? שכחת כבר שבליכוד טענו שערפאת סיכם עם החמאס על הפסקת הטרור,ובאמת השיג ממי שהיה (או כביכול היה) ממתנגדי אוסלו החריפים,את חברון,את הסכם וואי,שייח יאסין. הלא הבוחר הישראלי העיף את נתניהו כמו טיל! להזכיר לך שוב.אתה בטח תצביע בשבילו-כי הפעם הצבעה לליכוד היא הצבעה אוטומטית למנהיגו-כמו גם לגבי העבודה.אז את מי אתה מחזיר? פשלונר שכבר הכרנו??.זה כאילו שב"עבודה" ישימו שוב את ברק בהנהגה.ממש מצחיק (בעצם עצוב). 9)כמה גרעון יש למדינה,זה ענין של השקפת עולם.מודה-אני תומך בהגדלת הגרעון לטובת חיסול בעיות חברתיות,שיהיו (וזה ממש נובע ממחקרים),מסוכנות לקיומינו יותר מכל בעיה בטחונית.אבל על תגזים.ממתי הפסיקו הבנקים בחו"ל להלוות לישראל כספים בימי ממשלת רבין?הרי אז העולם ראה בישראל אי של יציבות (שלא כמו בימי נתניהו וברק).אחרת איך למען השם היתה מתאפשרת צמיחה כזאת?? הלא רובה הגיע מהשקעות מחו"ל.נכון שלגרעון של הקומיקאי ארידור גם אני לא הייתי מסכים שנגיע... 10)ואנא ממך....ביטויים כמו "תתנצל מייד" לא יאים.אתה כאחראי הפורום נותן במה למוטציות כמו אביסון ,למשל.אני ממש לא צריך שתתנצל לי על השקרים שהוא שולף פה-שאותם אתה יכול למנוע. ומי שהוא ליכודניק "בדם" ,ימשיך להיות כזה,גם אם צפרדע תנהל את הפורום. לצערי, וממש לא אחד שמייצג את "יריבכם".

קרא את ההודעה למעלה

היא תענה לך על העניין של "שפוט". לגבי השאר, מחר אח שלי. חזרתי מהמילואים, אני עייף, אני רוצה לענות לך ברצינות ולא כלאחר יד.

אתה באמת לא שמאלני!!

1. אני לא שפוט של הליכוד. הליכוד מיצג את דעותי בצורה הטובה ביותר בתחום הבטחוני והכלכלי, לכן אני שם. 2. חוזר ואמר: הליכוד הוא ביתי. אצביע ליכוד כל עוד אאמין שזו האלטרנטיבה הפחות גרועה, וכך זה בינתיים. הפישולים של שרון הם כסף קטן לעומת הקטסטרופות של השמאל, שאתה אינך נמנה עליו. 3. המונח מנהיג נצחי נועד למקרים יוצאי דופן ונדירים, בהם האידאולוגיה שהתווה המנהיג חופפת כמעט לחלוטין את דרכה הראויה של המפלגה. לכן הוא ראוי במקרה של בגין. 4. לעניין סיני: זו גדולתו של בגין ושל הליכוד לעומת מולדת וקיצוניים אחרים. יודעים לעשות את האבחנה: סיני- לא ארץ ישראל (תעשה לעצמך טובה, תימנע מויכוח עימי על זה. יש לי ראיות מספיק טובות לכך, חקרתי זאת לעומק) וללא ערך בטחוני ממשי- חיי אדם עדיפים. יהודה ושומרון והגולן- כן א"י, כן ערך בטחוני- לא מוותרים, בונים התנחלויות, מספחים. לשיטה של אותם אנשי ימין "עקביים" שאתה מדבר עליהם, גם הנסיגה מבירות היתה טעות אידאולוגית. 5. השמצות פנימיות- אכן גם אצלנו, ובגדול. לא טענתי שלא ולכן התקפתך מיותרת. עם זאת, מצא לי השמצה פנימית על בגין. אשמח לקרוא. 6. בגין שירת בצבא פולין והיה חבר מחתרת, שזה שקול לשירות בצה"ל. על אף חייל ישראלי לא הוצע פרס כפי שהוצע על ראשו. המחתרת בראשותו הביאה במישרין לסילוק הבריטים ולהקמת המדינה. 6. ארגון טרור? בתקופת בגין האצ"ל נמנע מהתקפות על אזרחים, ואם תקף מטרות אזרחיות, הזהיר. גם ערפאת, חברו של פרס, נוהג כך? 7. תליית הסרג´נטים? בגין הגדיר אותה כאחת ההחלטות הקשות בחייו. אתה מסלף את ההיסטוריה וזה מרגיז אותי מאוד, כי צעירים קוראים מה שכתוב כאן!!!!!!!!!!!!! האצ"ל הזהיר את הבריטים, והם בכל זאת תלו את אנשיו, ורק אז נתלו הסרג´נטים, ובכך נפסקו מיד התליות. למה לא ציינת זאת? על כבודי אני כבר מוחל לך ממזמן, אך לא על כבודם של אלה שנתלו כדי שתחיה פה. 8. אמרתי בעצמי שפרס תרם המון, והצדעתי לו על כך. אתה שוב מתפרץ לדלת פתוחה. 9. הטרור הוא לא איום קיומי? ספר לארה"ב. יש לך ויכוח איתם. 10. השמדת ישראל? מי אמר: "מדינה פלשתינאית תקום על חורבותיה של מדינת ישראל"? רוצה רמז? מדינה פלשתינאית שתאפשר לטנקים עיראקיים לחנות ליד קלקיליה זה לא איום קיומי? או שלא תאפשר לה לעשות זאת? אם לא תאפשר, כיצד תקרא לכך מדינה ריבונית? 11.הסכם אוסלו וואי צמצמו את נזקי אוסלו בצורה רצינית מאוד וקבעו עיקרון הדדיות. אני רוצה להבין: אם ביבי היה מחסל את הסכמי אוסלו היית משבח אותו? זה מה שעולה מדבריך. אחי, אתה באמת לא שמאלני!! אתה ימני קיצוני! 12. לגבי העניין הכלכלי- תפנה לאנשי קרן המטבע הבינ"ל וליעקב פרנקל. יש לך ויכוח איתם. לידיעתך, לא צריך להפסיק לתת הלוואות. די שדירוג האשראי היה יורד והופ- עשרות מיליארדים לא היו ניתנים. 13. אתה צודק- אינך צריך להתנצל ולא אבקש ממך עוד. אם לא הבנת, נוכחתך כאן עושה לי שירות אישי חשוב. אז אנא, ציין כל דבר שמפריע לך, ואני אשתדל להיענות.

pilovich shahaf

New member
תשובה לעיניין ביגיניסט...רק מה../images/Emo63.gif

אתה לוקח לפעמים דברים בצורה אישית, ואני מסכים איתך כי הנושאים המדוברים הם בחיינו
אבל כאן בפורום ואני חושב שכבר כתבתי לך זאת, אל תיגרר לפרובוקציות, אתה המנהל ואתה קובע כיצד ואיך יראה פורום "הליכוד", כמו שאני לא אקבע כיצד יראה פורום מ.ר.צ או כל פורום פוליטי אחר שאני לא מזוהה איתו, אבל בהחלט לגיטימי, ומי שלא מוצאה חן בעיניו יש לו בעיה. ביגיניסט. יש לי הצעה אליך:- כל מי שמזכיר את המילה "נאציזם" בהקשר או בהשואה או במשותף לאישיות ישראלית ולא משנה מאיזה צד פוליטי של המפה, או לחילופין להשוות את הנאציזם לעם ישראל או חלק מימנו..."עליך למחוק הודעה כזאת ואף להגביל אחרי אזהרה אחת.-זאת דעתי
שבת שלום. פ"ש.

HOF

New member
אחי אחי.

אני שמחה ששמחת לקרוא את ההודעה שלי אבל יש לי מספר הבהרות חשובת מאוד. ולהלן הן: 1. על הליכוד לא אבד ולא יאבד הכלח לעולם. זוהי מפלגה עם אידיאולוגיה מוצקה ומפלגה בעלת תומכים נלהבים (כמו הבגיניסט וכמותי לדוגמא) שילכו אחריה תמיד (כמובן תמיד עם ביקורות בונות ועם הנכונות לשנות). 2. למה שארצה להחליף את הבגיניסט? הוא על פי רוב מייצג נאמנות את האידיאולגיה שלי. 3. הרבה מאוד אנשים שתומכים בליכוד אומרים דברים אלו באופן קבוע ונחרץ. כנס לעיתים לפורום של"נוער הליכוד" (בתוך האתר הרשמי של הליכוד). הוא לא פורום משוכלל במיוחד אבל הדברים שנאמרים שם-זהב! שם אולי תבין (למרות שלדעתי פה מספיק לך) מה זה האנשים של הליכוד-תסמוך עלי(שההכירות שלי איתם טיפה יותר קרובה מאשר שלך) שרובם רואים את אחדות העם כרך עליון. שבוע טוב ומבורך חופית

למעלה