פוסט סיכום השנה שלי: שנת הסרטן

מור שלז

New member
פוסט סיכום השנה שלי: שנת הסרטן

ברוח סיכומי השנה שיש סביבי עכשיו, גם אני מסכמת, אבל סיכום קצת שונה, לשנה קצת שונה.
סיכום שהמטרה העיקרית שלו היא להעלות מודעות. מודעות לחשיבות הגילוי המוקדם, מודעות לשכיחות המחלה הזו גם אצל נשים צעירות, ולמורכבות שבגילוי המחלה דווקא אצל הצעירות.

והזדמנות לשתף אתכן כאן במה שעובר עלי בתקופה הזו, והסיבה שבגללה פרשתי מניהול הפורום:
http://somethinggoodhappens.wordpress.com/2014/12/27/my_cancer_year/

בימים אלו אני לא עושה ספורט, ואפילו לא חזרתי לעבוד עדין. למעט הליכות (שבוע שעבר הלכתי בפארק עם סוזי שלנו
) אני עדין מוגבלת. מתרכזת בעיקר בהתאוששות מהניתוח לקראת המשך המלחמה הזו, לקראת הטיפולים שמצפים לי בהמשך.

והשיעורים שלמדתי מהספורט, והשיעורים שהריצה במיוחד לימדה אותי, הולכים איתי גם כאן ועכשיו, בהתמודדות הזו, במרוץ הנוכחי שלי - המרוץ לחיים.

perach22

New member
איזו מרגשת את!!!

מור אני רוצה להגיד לך שממש ממש לפני חודש נפגשנו קבוצת חברים מבי"ס תיכון עם חברה שחיה בלונדון ולא יכלה להגיע למפגש השכבה לפני כשנה, כי ניהלה את המלחמה הפרטית שלה נגד הסרטן, לפני מספר שנים אחותי חלתה בשני סוגים יחד אחד קטלני ביותר והשני "סתם אחד" כל הבלוטות שלה היו נגועות והוסרו ממש ברגע האחרון עם גילוי המחלה, שתיהן עמדו בראש מורם ונלחמו בו, שתיהן מחייכות ושמחות עימנו כיום, אני בטוחה שגם את בדרך הנכונה, הדרך שלך לא קלה עכשיו, ולמרות ש"נפרדת" מהקבוצה כאן, אני בכל אופן חושבת עליך כשאני נכנסת לכאן, ובטוחה שאת לרגע אחד לא מוותרת, בדיוק כמו שלא ויתרת על הרבה דברים קשים בעבר, וראית כל קושי כהזדמנות, והגעת וכבשת את המטרות שהצבת לעצמך.
אני מרשה לעצמי להתחייב שכולן כאן איתך, מחזקות ומחבקות אותך במאבק הפרטי שלך, ומאמינות שלא רחוק היום שתשובי לפורום, תשובי לפעילות ספורט מלאה, ולשגרת חייך.
היי חזקה, ולרגע אל תשכחי לצחוק למניאק הקטן הזה בפרצוף, כי את המנצחת!!!
וכמובן תשובי אלינו בקרוב.
מאחלת לך מור, המון בריאות, חוזקות, אומץ, והחלמה מהירה.

ושבוע טוב לכולן...

melon

New member
מור !!!! וואוו !

איזה הפתעה מרגשת ! כל כך קיוותי שתכתבי כאן מתישהו....
טרם קראתי את הלינק ששמת - פשוט חייבת להגיב כי שמחה - שמחה - שמחה שבאת לבקר.....

susieada

New member
את בהחלט בדרך לנצח!

טוב שנתת לסוד לצאת, לקבל את התמיכה החשובה מהסובבים האוהבים אותך.
דרך קשה, מפולתלת, עם גיחות ללא נודע. את אשת ברזל, אולטרה מרתוניסטית, אישה עם המון נחישות, עם מטרה חדשה שפורצת כל גבול שהיה נצב לפניך עד עכשיו - כמו שאת כתבת: המרוץ לחיים. את בהחלט בדרך הנכונה וכן תנצחי בעקבות המודעות הגופנית שלך, היסודיות שלך, בגישה שלך לכל משימה.
חיבוק ומחכה לעוד הליכה משותפת (מהר לפני שתתחילי לרוץ ולא אוכל להתקרב לקצב שלך!)

הגבתי גם שם ואומר גם כאן - את מדהימה ומרגשת!

יושבת עם דמעות, שאבתי מהפוסט שלך כל כך הרבה כוח.
מצדיעה לך, מאמינה בך.
&nbsp
את מהסוג המנצח.
שולחת חיבוק לחיזוק ובריאות מלאה.

למעלה