פורום חדש בתפוז - ארץ ישראל השלמה

gurfi

New member
פורום חדש בתפוז - ארץ ישראל השלמה

הימים ימים קשים לעם ישראל ולמדינת ישראל. המלחמה שנכפתה על אזרחי המדינה למרות ואולי עקב הסכמי אוסלו. השנה האחרונה הוכיחה לנו ש"אין עם מי לדבר", הוכיחה לנו שתושבי וישובי יש"ע הינם החלוץ לפני המחנה, הם הם החלוצים שעליהם מוטל העול ההתיישבותי והבטחוני, הם אלה הנושאים בעול ו"משלמים את המחיר". לולא ישובי יש"ע המלחמה הייתה על גוש דן! הפורום הזה נועד להביע דעה בנושא זה, כל דעה גם כזו הקוראת להורדת הישובים תתקבל ותענה באדיבות. העיקר לא לפחד... כי נצח ישראל לא ישקר. לכניסה לפורום לחץ כאן

כרגיל בימין- פיצול כוחות מיותר

אני מוכרח לציין לטובתו של מנהל הפורום החדש שהוא ביקש את רשותי לפרסם כאן את הפורום ואני אישרתי זאת משום שאיני מאמין בשלילת חופש הביטוי של מאן-דהו. עם זאת, איני מבין את הגיונו של פורום זה. עד כה היו שני פורומים לאנשי המחנה הלאומי: הפורום של מולדת, לטרנספריסטים שבינינו ופורום הליכוד למי שנמצא בין העבודה לבין מולדת. לא ברור לי מה הערך המוסף של הפורום החדש. באותה מידה ניתן להקים את פורום "המחנה הלאומי", פורום "הימין הישראלי" ופורו "ההתנחלויות". במקום לאחד כוחות ולבנות פורום אחד ראוי לשמו, אנחנו מפצלים ויוצרים שני פורומים פחות חזקים. מזכיר קצת את המפה המפלגתית במחנה הלאומי: מספר מפלגות שלא ברור בדיוק השוני ביניהן רצות לכנסת בנפרד ומאבדות קולות. בכל אופן, מכיוון שאני תמיד בעד תחרות בריאה, לא נותר לי אלא לקוות שיושבי הפורום החדש יבינו במהרה שאין טעם בפיצול כוחות מיותר זה, וכי מקומם איתנו כאן, בתנועה שהיא אמה-יולדתה של אידאולוגית ארץ ישראל השלמה.

למעלה