פחד מקבוצה גדולה של אנשים...

mikey mouse1

New member
פחד מקבוצה גדולה של אנשים...../images/Emo17.gif

אני תמיד נלחצת כשאני רואה הרבה אנשים. אם זה כשאני באוטובוס, אם זה כשאני הולכת ברחוב, אם זה כשאני נכנסת לתוך קניון ומטיילת, אם זה שאני בכיתה מלאה באנשים........ כשיש מעט אנשים אני מרגישה הרבה יותר עם ביטחון, הרבה יותר משוחררת...משהו בהרבה אנשים משתק אותי וגורם לי להיכנס ללחץ ולחרדה...אני מרגישה איך כל הגוף שלי מתכווץ, ואני בקושי נושמת...נשימות נורא כבדות.... והכי שונאת? את המבטים. שונאת שמסתכלים עליי, שמתמקדים בי, שבוחנים אותי...לא יכולה לסבול את זה! זה משגע אותי לא לדעת מה עובר לאותו הבן אדם בראש באותה השנייה שהוא מסתכל עליי...האם הוא שופט אותי? האם הוא חושב עליי דברים רעים?או אולי טובים?האם הוא חושב שאני מכוערת?יפה?שמנה?רזה?נמוכה?גבוהה?.... עצם האי - ידיעה משגע אותי ! אה,ואני גם נלחצת מילדים קטנים. זה מגוחך...אני בת 22 ואני נלחצת מנוכחות של ילדים קטנים. גן\ביה"ס. מישהו פה מזדהה עם התחושה שלי......?....

blabla1313

New member
גם אני נלחץ מילדים קטנים

because they can see your inner self... zzz הם אוטומטית מראים מה הם חושבים עליך, בלי שום עכבות...

Lichy87

New member
מזדהה

לא לגבי ילדים אבל כן להרגשה במקום עם הרבה אנשים. היום זה כבר פחות מפריע לי, אבל פעם מאוד. תמיד יש תחושה לא נוחה כזאת, שאת יותר מדי חשופה, כי יש יותר אנשים שיכולים לראות אותך ולחשוב עליך משהו. אם זה עוזר, רוב הדברים הם בראש שלך. את בטח כבר יודעת את זה, אבל תנסי להזכיר לעצמך את זה בפעמים הבאות. רוב האנשים לא שמים לב שאת קיימת בכלל, השאר אולי העבירו עליך מבט כי היית בכיוון אבל אפילו לא הגיעו למחשבה שקשורה אליך. ומעטים ביותר אולי חשבו משהו קטן ולא חשוב עליך והמשיכו הלאה. כל הבלגן שאת מתארת הוא בעיקר במחשבות שלך שמובילות לתגובות הפיזיות של הגוף המכווץ והנשימות הכבדות. המון אנרגיות שמתבזבזות על... כלום גמור! תנסי במצבים כאלה לענות למחשבות האלה. אם קופץ לך לראש "בטח הוא חושב שאני מוזרה" תעצרי ותעני לעצמך "אין סיבה שהוא יחשוב ככה" תנסי להכניס לפרופורציות את המחשבות במצב כזה, כמה שזה קשה. אני במצבים כאלה אומרת לעצמי "לאף אחד בכלל לא אכפת ממני כרגע" לא בקטע דיכאוני אלא בקטע הגיוני. אם אני אחת בתוך המון, וכל אחד עסוק בשלו, לא באמת מבחינים בי ובמה שאני עושה, וגם אם כן, לא נותנים לזה משקל כמו שאני נותנת.

משוחרר19

New member
מזדהה איתך

אמנם לא ליד ילדים קטנים (תלוי מה את מגדירה ילד קטן) אבל שאני רואה קבוצה של נערים, מבוגרים, אני פשוט נכנס ללחץ וכמעט לא מסוגל לתפקד, בדיוק כמו שאמרת. רק אתמול הייתי כמה דקות בבנק, ובתור היו הרבה אנשים, ברגע הכניסה פשוט הרגשתי לחץ בלתי מוסבר, הרגשתי מגושם, הרגשתי כאילו כולם מסתכלים רק עליי ומעמידים אותי למבחן כלשהוא. עד שלא יצאתי מהבנק, הייתה לי הרגשה לא נוחה כזאת, אפילו שכבר ישבתי כל תנועה שלי הייתה מחושבת כדי שלא אצא דבילי או משהו כזה. אני כל כך מבין אותך, והלוואי והייתי יכול להביא לך עצות, אבל גם אני מת לחפש עצות איך להוריד את כמות הלחץ הזה =\\

bennyfromabba

New member
ילדים קטנים לא רק רואים את כל הפגמים

הם גם יודעים יפה מאוד להצביע עליהם ולהשתמש בהם! פעם הדרכתי טניס ילדים קטנים וזה היה גהינום עלי-אדמות, אז אני יודע.

למעלה