פירוש פריסה

espreso girl

New member
פירוש פריסה

השאלה:האם האיש שאני אוהבת יחזור אלי? מלך החרבות מלך המטבעות קיסרית קוסם הכוהנת הגדולה סיכום:מלך הגביעים אודה על הפירוש

צוף3

New member
שלום לך

השאלה ששאלת אינה מנוסחת כהלכה. אנא קיראי את מכתב המנהלות על מנת ללמוד כיצד מעלים פריסה לפירוש במסגרת הפורום. לפני שתפרסי שוב, כיתבי לנו את גילך, את הרקע לנושא השאלה שלך ואנו נמליץ לך על פריסה מתאימה.

espreso girl

New member
שאלה מנחה

תודה על ההתיחסות לפני שאפרוס אבקש לדעת כיצד הרקע: בת 44 גרושה, בן זוגי לקח פסק זמן לדבריו ל- 3 חודשים למחשבה עברו כחודשיים וחצי וכרגע אני מבקשת לדעת האם יחזור ואם אפשר לדעת צפי של זמן?ואיך לנסח את השאלה? איזו פריסה לעשות ועם אילו קלפים? תודה

צוף3

New member
בבקשה ../images/Emo24.gif

את יכולה לעשות פריסת שאלה, ולהשתמש בקלפי הריידר: מה אני צריכה לדעת על כוונותיו הרומנטיות של בן זוגי כלפיי בחודש הקרוב עלייך לבחור 7 קלפים בפריסת השאלה וקלף הסיכום ייצא לך אוטומאטית. לגבי האם יחזור: מאחר והקלפים לא נותנים תשובה מדוייקת של כן או לאו, ניסחתי עבורך את השאלה באופן כזה שתוכלי ללמוד האם כוונתיו כלפייך נותרו רומנטיות או שהכיוון שלו השתנה, בטווח החודש הקרוב (בהנחה שבשבועיים הקרובים פסק הזמן אמור להסתיים, אם הבנתי אותך נכון). מצפה לפריסתך

פריסה חדשה

השאלה:מה אני צריכה לדעת על כוונותיו של בן זוגי בחודש הקרוב? פריסת שאלה 7 קלפים: מימין 1:שלושה מטות 2:שלושה מטבעות 3:הכוהנת הגדולה 4:תשעה מטות 5:אס המטות 6:שבעה גביעים 7:חמישה מטבעות קלף סיכום:כוח תודה על הפירוש

צ ל י ל 8

New member
../images/Emo24.gif היי עוגית המקורית..

מה - 3 מטות אני - 3 מטבעות צריכה לדעת - הכוהנת הגדולה על כוונותיו - 9 מטות של בן זוגי - אס המטות כלפיי - 7 גביעים בחודש הקרוב - 5 מטבעות סיכום - כח האמת? יצאה פריסה לא קלה מבחינת מה שאני עומדת לאמר לך. נראה לי שיש לבחור אישה נוספת ולכן הוא מעמיד אותך כרגע בעמדת "כן, לא, שחור, לבן". הוא מעמיד אותך במצב שבו את חיה לגביו באשליות ופנטזיות. נראה שהוא מנסה לשחק כאן 2 תפקידים, וכנראה אפילו מצליח לעשות זאת יפה מאוד. החודש הקרוב יהיה לך לא קל ומצטרכי להתמודד עם הרגשה רעה שתבוא בעקבות מה שגלי עליו. את תצטרכי להיות חזקה ולא להישבר כי נראה לי שאת תתמודיי עם זה קצת קשה. נסי לברר איתו היכן את בדיוק עומדת ואם אכן יש לו מישהי נוספת... בהצלחה חביבה.. והלוואי ותכירי מישהו יותר מתאים לך.

צוף3

New member
בוקר טוב ../images/Emo127.gif

מה - 3 מטות אני - 3 מטבעות צריכה לדעת - הכוהנת הגדולה על כוונותיו הרומנטיות - 9 מטות של בן זוגי - אס המטות כלפיי - 7 גביעים בחודש הקרוב - 5 מטבעות סיכום - כח אני מסכימה עם הפרשנות של צליל. השילוב של הכוהנת הגדולה ב"צריכה לדעת" יחד עם 9 מטות, אס המטות ו 7 גביעים אכן מעלה את האפשרות שיש אישה נוספת שמעורבת בחייו של בן זוגך, ואם לא אישה ממשית, אולי רצון לבדוק אופציות רומנטיות נוספות נכון לעכשיו. בחודש הקרוב איני צופה שינוי חיובי מבחינתו, אולם יש כאן המלצה מהקלפים עבורך, להיות שלווה כרגע, להשתמש בכוחך הפנימי העז ביותר ולתת לבן הזוג לגשש את דרכו מבלי להלחיץ או לתבוע דבר. דווקא הפגנת שלווה ושליטה במצב אולי יגרום לבן הזוג לחוש כי את אינך תלויה בו וכי את מעוניינת רק באהבתו ובחברותו, והוא ילמד עליך דברים חדשים, שימשכו אותו אליך מחדש. האם דיברת איתו על חתונה, או על מעבר לשלב מתקדם יותר בקשר הזוגי בינכם? האם הרצון הזה לפסק הזמן של בן הזוג נבע מכך שהוא מרגיש כי את לוחצת אותו לקיר? אשמח לשמוע את תגובתך. יום נהדר

תשובה לצוף

לא היה לחץ מצידי לחתונה ולא לחץ למעבר לגור יחד הוא לקח פסק זמן ובחלקו לא עמד בפסק זמן שיחק ברגשותי כמו בובת מריונטה אני זו שאמרתי לו שיקח את הפסק זמן באופן אמיתי ויחשוב היטב. נכון להיום הפסק זמן האמיתי התחיל לפני כחודש. מענין אותי לדעת מה עובר עליו באמת ואם יש דרך לשאול את הקלפים , אגב אני לא יוצרת איתו שום קשר וגם הוא כרגע לא יוצר שום קשר. יש לי המון שאלות לא פתורות והייתי שמחה לקבל המלצה ממך לפריסה כוללת על הענין והאם זה אפשרי? תודה מקרב לב על ההקשבה בזמן של מצוקה אמיתית

צ ל י ל 8

New member
מה את מגדירה "פריסה כוללת"?

הפרשנות שלי אומרת לך בדיוק מה עליך לעשות. את צריכה לתפוס איתו שיחה רצינית, לשאול אותו אם יש לו מישהי אחרת, ואיך הוא רואה אותך ביחסים... אנו לא מנבאות ולא מסוגלות לדעת לפרטי פרטים מה אדם מרגיש ומה הוא חושב. אני חוששת שאת זאת תצטרכי לשאול אותו.... לפעמים החיים קשים, את יודעת..
אם הנושא מאוד חשוב בעינייך, אני מציעה שתפני לייעוץ אישי.

למעלה