פלטפורמת הצגת קוספליי

Serf SaN

New member
פלטפורמת הצגת קוספליי

אז,
איפה אתם אוהבים לפרסם את הקוספליי שלכם?

אתן דוגמאות, אתם יכולים להוסיף:
- קוספליי.קום
- דוויאנט ארט
- וורלד קוספליי
- לעצמי ולהנהתי בלבד
- פייסבוק לצחוק עם החברים
-פייסבוק באלבום מסודר
- עוד?

akirekaeru

New member
אני

לא עברתי הרבה פוטושוטס בחיי וכו' </הערת "בו-הו, לא עשיתי הרבה קוספליי">

אבל את אלה שכן, פרסמתי רק בקוסקום.
בתמונות אחרות שנדדו לפייסבוק אני סתם מתוייגת (מלבד אלה של איגור, שפדיחות לתייג).

אין לי חשבון פייסבוק רק לקוספליי, כמו שיש לרבים, ואין לי גם צורך בכזה עכשיו - אני חושבת שזה די מגוחך, אבל מבינה בהחלט את הצורך להפריד את החיים האלה מהאחרים (ראו הערת "איגור").

Serf SaN

New member
who is igor? XD

ולרוב החבר'ה שהיה פרופיל שלם לקוספליי - פייסבוק מחקו כל יוזר שיש בו את המילה cosplay, כי מישהו כנראה התריע שאלה לא זהויות אמיתיות ולרוב האנשים יש שני חשבונות שונים. (מה שכנראה פייסבוק מנסה להעלים, איי גס?)
מה שיש עכשיו זה עמודי fanpage שזה קצת מעפן לדעתי XD אנשים צריכים לעשות לך לייק כאילו אתה איזה סלבריטי.

Mana Sama

New member
האמת שרק בפייסבוק..

בדרך כלל זה יסתכם בתמונת פרופיל ואם התלהבתי מעוד כמה תמונות אעלה אותן בנפרד.
הייתי עושה אלבום מסודר אבל אין לי כוח :/
ואני לא מסתדרת עם שאר הפלטפורמות דוגמאת קוסקום וכאלה

juliChan

New member
תאמת בכנות

בכנות , פה ושם בDA , ובפייסבוק
קוס.קום מחקתי את המישתמש שלי ואני בתכלס באמת מתחיל לשקול בכלל לא לפרסם תמונות שלי בקוספליי ,
כי בכנות עולה לי המחשבה ,
"למה לי לפרסם תמונות שלי בקוספליי עם אף אחד לא מגיב לי עליהם " , בDA שלי חוץ מאיזה תגובה שתיים כל השאר תמונות הקוספליי שלי עומדות על תגובה 0
בפייסבוק למשל לא שיש לי משהו נגד "לייקים" אבל גם בערך אותו הדבר על חלק מהתמונות שלי עומדות על תגובות 0 וחלקם המון לייקים , אפשר מידיי פעם גם לרשום איזו מחמאה קטנה
זה נותן לך הרגשה טובה

Serf SaN

New member
אני בכלליות שונא את כל "עולם הלייקים" שנוצר

לאחרונה בפייסבוק.
זאת דרך תגובה הכי שטחית וחסרת אכפתיות שבני האדם פיתחו לעצמם.
מצד שני, זה עדיף אם לא היית (היפוטתית) מקבל אף מענה כלשהו. ~_~

juliChan

New member
זה כל כך נכון

אכן אתה צודק חצי נחמה מזה היא שלפחות עושים לייק , למשל בDA אפילו לא מגיבים
אנשים לא כל כך מבינים שלפעמים אפילו התגובה ההכי פשוטה כגון "יצא לך יפה" נותן לאותו הקוספלייר הרגשה טובה ומוסיף לו למוטיבציה להישתפר
אבל אהיה כנה פעם אחת , מקווה שלא יהרגו אותי או משהו כזה , יש אנשים שכן פירגנו לי פה ושם , אבל פה בארץ דבר היחיד שבו יגרום לאנשים
להגיב לך ולהגיד לך קצת מילים טובות זה עם אתה עושה קוספלי עם פרופס מפלצתי או חרבות בגודל של בניין רק אז יעריכו אותך...
מצטער על ההיתפרצות אנשים פשוט אני מרגיש שכאן אני יכול להוציא את זה

KerenLin

New member
טרולולו

פייסבוק, יש לי את הדף שלי שם.
דוויאנטארט כי כזה... חה.
וזהו פחות או יותר, מספיק לי D:

SunsRequiem

New member
אמם...

הייתי משתמשת בקוסקום, אבל אני שונאת את המערכת שם.
היום בעיקר בתמונות פרופיל ואנשים שמתייגים אותי. עם המוות שלה מחשב בבית איבדתי את כל התמונות שהיו לי של הקוספליים הישנים יותר, כך שגם על המחשב אין לי כמעט כלום =/

Serf SaN

New member
קוספליי.קום, בעיקר

פעם היה נורא חשוב לי שאנשים מהעולם יראו את הקוספליים שלי, מה שגם מוסיף לקהילה הבינלאומית וגם בכלליות מגדיל את התודעה לקהילה הישראלית.

בזמן האחרון קצת נמאס לי מזה.. אין לי כוח לערוך את התמונות ולהעלות אותם בהמונים. אז אני מאגד אותם ליום שיהיה לי כוח ואני אעלה לפלטפורמה כלשהי.
לפני כמה שבועות העלתי תמונות לדוויאנט ארט כי סצינת הקוספליי לגמרי עברה לשם בשנים האחרונות. מה שכיף שם שיש אפשרות להעלאה של תמונות באיכות גבוהה, שזה פקטור ממש מכשיל בקוספליי.קום. וגם עצם העובדה שאנשים נוספים יכולים ליפול בטעות על התמונות שלי גם אם הם לא חיפשו ספציפית קוספליי, יש בזה משהו נחמד. בקוספליי.קום אתה בא לחפש קוספליי נטו.

אני מעלה גם לוורלד קוספליי.
יש לי גם קיור, ששם באמת לא עידכנתי שנים.
שוב, שני האתרים האלה מהתקופה שהיה חשוב לי לפתח את התודעה הבינלאומית כלפי קוספליירים מישראל.

אני חושב שזהו בעצם... עשיתי גם אלבום מסודר בפייסבוק האמת, אבל עכשיו חסמתי אותו כי הגעתי למסקנה שזה סתמי וטפשי בשבילי.

בעיקר מה שרציתי להגיד-
בתקופה האחרונה כבר מממממש לא אכפת לי מתגובות של אנשים על תמונות. אני עושה שוטס כדי שהתוצר הסופי של הקוספליי שלי יראה מדליק כתמונה סופית ומלוטשת. בחיים לא אהבתי את ההכנה של הקוספליי יותר מדי, או את הלבישה המסורבלת וכל מה שנילווה אליה, אלא בעיקר את התמונות שיוצאות בסוף. ככה -אני- רואה את הדמות שהוצאתי לחיים. כי כשאנשים רואים אותי בכנס פנים אל פנים, הם אלה שרואים את הדמות בחיים, לא אני. P:

SHE RA

New member
בעיקר פייסבוק

והמחשב שלי זוכרת שהעלתי לעוד שרת וכבר שכחתי איזה..

rocket

New member
הדף הכי מעודן שלי הוא ה deviantart

העלתי גם לקוספליי.קום. אבל אני לא ממש מסתדרת איתו אז זנחתי אותו.
אז אני מעלה בעיקר לדויאנט, וגם לפייסבוק.

rocket

New member
וגם פתחתי כאילו "עמוד קוספליי" בפייסבוק

אבל אני לא ממש רואה טעם, אני מעלה לעמוד האישי שלי וזה מספיק. למה להעלות פעמיים ?

rocket

New member
צודק, אבל אני מרגישה פשוט מוזר

לעשות עדכונים כפולים כל הזמן... במילא כל מי שעשה לייק הוא בחברים שלי גם ככה

אה

קוסקום, מתי שאני טורחת לעדכן

ובפייסבוק כשאנשים מתייגים אז זה מופיע, אני לא מסדרת את זה אומשהו.

לרוב מספיק לי תמונה אחת טובה של הקוספליי לעצמי בשביל להיות מרוצה, אז פחות אכפת לי להעלות לאתרים כדי לקבל פידבק.

Serf SaN

New member
מה הכינוי שלך בקוסקום?

אני פתאום קולט שאין לי אותך בפרנדז ליסט

...לא ראיתי את ההודעה הזו ם_ם

מאיפה היא צצה?

והניק הוא nooly
אפילו צחקת על הניק הזה פעם

Serf SaN

New member
כתבתי אותה ממזמן XD את עיוורת!

זה מכל הניסויים במעבדה...