פריסה אוטומטית

כוכב321

New member
פריסה אוטומטית

בת 44 אחרי סיום מערכת זוגית מבקשת לדעת האם יש אפשרות לחידוש הקשר ומה עלי לעשות השאלה שנשאלה: האם כדאי לעשות משהו לחידוש הקשר? קלף ראשון מימין:אוהבים 2-יום הדין 3- גלגל המזל 4- ארבע מטות 5-שמונה חרבות 6- שני גביעים 7- אביר הגביעים סיכום:מלכת המטות תודה מראש. הפריסה נעשתה אוטומתית

blackcat2

New member
הי כוכב../images/Emo41.gif

לא ברור לי איזה פריסה עשית. ניכר כי זו לא פריסת שאלה ועל כן קשה לעקוב אחר סדר הקלפים או לקבל משמעות ספציפית לגבי כל מרכיב ומרכיב אולם ניכר מעל לכל ספק כי הקלפים שיצאו הינם ברובם מאד חיוביים וחלקם אף רגשיים- 4 מטות, 2 גביעים, אביר הגביעים. אין כל ספק, בעיני, כי פעולה מצידך עשויה להכריע את ענין היחסים לחיוב. מלכת המטות כמסכמת הפריסה מדגישה את חשיבות הצבתך במוקד הענין והירתמותך למטרה. האמיני בעצמך וביכולותיך לשנות ודברים יסתדרו עבורך. הקשר בינכם הוא קשר רגשי ואוהב ואני רואה שיש פוטנציאל גדול לחידושו. האוהבים ו- 8 חרבות מעידים בעיני על קיבעון מחשבתי ותקיעות שאינני יודעת אם היא משפיעה עליו או עליך והאוהבים עשוי להדגיש , בהקשר השלילי, דילמה והתלבטות באם לבחור בחזרה או לא. אולם גם אם סיפור אהבה זה מבלבל ומסתכל יש לו פוטנציאל הצלחה גדול באם תקחי על עצמך את היוזמה. בהצלחה ונשמח לקבל עדכון. בי שגית

צ ל י ל 8

New member
מסכימה עם חתולה שחורה ../images/Emo54.gif

יש פוטנציאל טוב בכללי. כיוון שלא הגדרת איזו פריסה עשית בדיוק ומהן העמדות, קצת קשה לתת לך פרשנות מורחבת יותר. התשובה נראית חיובית

כוכב321

New member
אחרי פריסה

אגב אחרי הפריסה היתה שיחת טלפון והיא הסתימה באופן מאוד ברור שאין מקום לחידוש קשר האם אתן חושבות שיש מקום לפתיחה נוספת לבדוק האם זה היה אמיתי או מזויף ואם כן אז איזו פתיחה לעשות תודה

blackcat2

New member
הי כוכב../images/Emo79.gif

כפי שאמרתי "האוהבים ו- 8 חרבות מעידים בעיני על קיבעון מחשבתי ותקיעות שאינני יודעת אם היא משפיעה עליו או עליך והאוהבים עשוי להדגיש , בהקשר השלילי, דילמה והתלבטות באם לבחור בחזרה או לא. אולם גם אם סיפור אהבה זה מבלבל ומסתכל יש לו פוטנציאל הצלחה גדול באם תקחי על עצמך את היוזמה." הפוטנציאל קיים ללא קשר למספר הפריסות שתעשי. קחי בחשבון כי למרות תגובתו בשיחה הוא יכול לשקול את העניינים ובעוד זמן מה להגיד לך "כן". הפריסה היתה מאד חיובית אולם היא כללה גם את שני הקלפים המדוברים שהדגישו שהענין במידת מה גם סבוך. עניינים כאלה אינם נפתרים בד"כ כבמטה קסם. את עשית את שלך ופתחת פה פתח לחידוש הקשר. הכדור במגרש שלו. הוא ודאי נמצא באותו קיבעון מחשבתי והוא מתמודד עם אותם לבטים מדוברים. תני לו את הזמן שלו. תני לדברים להבשיל בקצב שלהם. לאט לך. חזרי לשגרה, תחיי את חייך אולי תצאי לחופשה ותנקי את הראש. לעת עתה אני מציעה לעזוב את הקלפים. לעיתים מרוב פריסות , העניינים הופכים להיות פחות בהירים, יותר מסובכים ואף יותר מתסכלים. מה את אומרת?

כוכב321

New member
תודה

היי חתולה תודה על ההתיחסות ולאחר קריאה נוספת ומעמיקה אני בהחלט חושבת שאת צודקת הקיבעון נמצא אצלו ואני יוצאת לחופשה לנקות את הראש החלטתי לחזור לחיים ובמידה וירצה ידע איפה למצוא אותי את צודקת עדיף להניח לדברים ולתת לו לעשות את החושבים שלו ולמרות הכל אני חושבת שאהבה תנצח . תודה ומבטיחה עדכונים בהמשך

למעלה