פתיל "חיפוש קרובים"

שאלה על פרק של באפי

באיזה פרק מופיעים שני אחים ערפדים שהם מטקסס או משהו כזה

gonen-y

New member
מישהוא ראה את המיזיקל 6X7

ראיתי אתמול דרך האינטרנט הפרק כולו עשוי כמחה זמר פשוט פרק ענננננקקקק!!!! הפרק הכי יפה שראיתי בבאפי מזה 6 עונות

אשמה

New member
אני חייבת לחלוק משהו

הרגע ראיתי פרק 12 בעונה השנייה של אנג´ל - מישהו ראה??? אני חייבת לחלוק!!!

Cyber Cat

New member
Bad Eggs ../images/Emo54.gif

עונה 2, פרק 12. לאחים קוראים לייל וטקטור גורץ´. לייל גורץ´ גם הופיע בפרק Homecoming (עונה 3, פרק 5). לפי הטרנסקריפט, ג´יילס אומר שהם מ-Abilene, אני לא יודעת איפה זה... Love Cyber Cat

Goodboy26

New member
בהחלט...

פרק המיוזיקל מדהים ומהפנט בהחלט בין הפרקים הכי טובים של באפי אי פעם!!! יצירה טלויזיונית במיטבה:)

בקשר למיוזיקל (ספוילרים)

פרק מדהים! יצירה טלוויזיונית גאונית! אין מילים בפי, באמת אחד הפרקים המדהימים ביותר בבאפי, למרות שהוא עדיין לא Number 1 שלי, כי בסה"כ העלילה (שלא הייתה המרכז של הפרק) לא הייתה מדהימה. מספר אחת אצלי הוא הפרק Becoming 2, עוד לא היה פרק אחד שאהבתי יותר.

gonen-y

New member
אני הכי אהבתי את הפרק שהם לא

לא מדברים (עונה רביעית ) היו לי ממש צמרמורות בפרק הזה אבל המיוזיקל היה פרק אדיר שהצחיק אותי רצח

פתיל "חיפוש קרובים"

או במילים אחרות, לכאן ישורשרו כל ההודעות בסגנון "מישהו ראה את הפרק הזה או הזה" וכו´

קטריין

New member
היי../images/Emo29.gif

זה בפרק שבו ראש-העיר מחלית לקים צעיד קותלות ובציד משתפים זוג ערפדים נשוי זה ם הפרק שבפאי וקורדיליה מתחרות על תואר מלקת המסיבה ורבות בלי הפסקה ואז החברה מחלית להשלים ביניהם ושולך אותם למסיבה ביחד לבד בלימוזינה וראש העיר חושב שזו פית אם בפאי ושולך אחריהם בצידים כמוון שהוא לא מצליך ובסוף הם גם מפסידות שלך לילך

מוגי 13

New member
אוי זה היה פרק חבל"ז

אני זוכרת שקורדיליה הרגה את הערפד אם ה"מרית" (נשמע טוב באנגלית) למי שלא יודע מה זה מרית - זה כלי מטבח שהופכים את החביתה במחבת. וקורדיליה דפקה יציאה "מישהו רוצה להצטרף אליו" (משהו כזה, זה היה הזמן שבאפי היתה מחוסרת הכרה והיא בדיוק התעוררה. . . זה היה מצחיק! איך שהם הגיעו מסיבה בסוף, מחובלות וכולם הסתכלו עליהם (זנדר אם יציאה, מה כל כך גרוע היה שהם רבו!!) בסוף אף אחת משניהם לא זכה בתחרות!!! פרק ענק!! אורית

למעלה