צביעת שיער

Ping Poong

New member
צביעת שיער

(אני בן) הצבע שיער שלי הוא חום-שטני.. ואני רוצה לצבוע לשחור.. כמה זמן בערך לוקח כל העסק של צביעת השיער במספרה? יש לי שיער קצר. * זה בסדר לצבוע את השיער, או שזה יכול לגרום לבעיות? * אחרי שאני צובע את השיער, זה יחזור לצבע המקורי שלי אחרי פרק זמן כלשהו? * מומלץ להגיד משהו לספר חוץ מזה שאני רוצה שיצבע לי לשחור? * אם אני אצבע את השיער אני אצטרך לעשות טיפולים כלשהם בבית? תודה למי שיענה.

nickey

New member
במספרה זה שוד לאור יום

על צביעה פשוטה, הם ידרשו ממך בסביבות ה-200 ש"ח. אם אמא או אחות או דודה יודעות לצבוע, רצוי לבקש מהן... אבל, למה לצבוע לשחור? חום שטני זה יפה, ועדיף כבר לעשות גווני שמש, זה ירענן את המראה שלו, וזה כבר רצוי לעשות במספרה, על פני שחור שהוא צבע חזק לדעתי. מאוד קשה לשחזר לצבע הקודם אחרי שצובעים לשחור.. לחפוף ולהשתמש כמובן במרכך לשיער צבוע, יש המון חברות טובות, לא תמיד הזול הוא הטוב אבל גם לא היקר הוא הטוב.. צריך לדעת למצוא את האמצע, ואני ממליצה על שמפו+מרכך לשיער צבוע של מישל מרסייה או של דאב.

Ping Poong

New member
ממ..

אני לא מאמין שייקחו לי 200 ש"ח לצביעת השיער.. ואם כן, אני אוותר על זה. בכל אופן לא נראה לי מישהו יסכים לצבוע לי את השיער.. אמא שלי לא יודעת ואין לה עצבים לזה=\ השאר עסוקים וזה.. ממ בעיקרון אני רוצה שחור-סיני, כי ראיתי אצל מישהו שצבע וזה יצא לו ממש יפה! והגוון עור שלי הוא בהיר.. ולא כ"כ מתאים לי חום-שטני.. מה זה גווני שמש?

מיכי7

New member
גווני שמש../images/Emo13.gif

עשיתי את זה פעם..בעיקרון מה שהספר הסביר לי שהוא מבהיר חלקים מסוימים בשיער (כמו גוונים) ובשמש הם הופכים ליותר בהירים .. זה בדרך כלל למי שרוצה להבהיר טיפה את השיער אבל מעדיף בצורה עדינה ובלי להגזים... *תתקנו אותי אם אני טועה

מיכי7

New member
עונה../images/Emo13.gif

קודם כל לדעתי לשיער קצר אין סיבה שהתספורת תעלה 200 שקלים... תלך לכמה ספרים באיזור ותשאל כמה עולה אצלם צביעה. ואם לא, אתה יכול לנסות לצבוע עם צבע מהפארמים לבד או בעזרת מישהו.. הזמן שזה אמור לקחת במספרה זה בדרך כלל בין 20-30 דקות.. טיפולים כלשהם? לא נראה לי.. אולי אם חשוב לך לשמור על השיער בריא אז אני ממליצה לעשות פעם פעמיים בשבוע מסיכה משקמת שיער (לא משנה איזו חברה) וככה השיער יהיה יותר נעים ובריא..

למעלה