צה"ל יצא למבצע נרחב בג'נין.

שמלת תחרה1

Well-known member
וקרא לחיזבאלה, ולחמס לשבת בשקט.
יש לקוות שחיילנו יחזרו בשלום לבית🙏🙏🙏🙏🙏.
שחמס והחיזבאלה ישמעו לצה"ל ולא יתערבו.
4 מחבלים חוסלו ו-15 נעצרו. המחבלים כמו כינים, משמדים 4 צצים עוד 100.

משתפרת1

Well-known member
וקרא לחיזבאלה, ולחמס לשבת בשקט.
יש לקוות שחיילנו יחזרו בשלום לבית🙏🙏🙏🙏🙏.
שחמס והחיזבאלה ישמעו לצה"ל ולא יתערבו.
4 מחבלים חוסלו ו-15 נעצרו. המחבלים כמו כינים, משמדים 4 צצים עוד 100.
הפיגועים הקשים והצפופים סימנו את המהלך. לדעתי הקש ששבר את סובלנות הגמל היה נסיונות שיגור רקטות. מדובר במהלך משנה מציאות, שגם כך היתה קשה. משהגיע המהלך הזה- נחיצות החיסול של תשתיות הטרור קפצה מדרגה.
שיהיה לכוחותינו בהצלחה, ושיחזרו בשלום.

Harrington

Well-known member
מנהל
צה"ל יצא למבצע נרחב בג'נין.
אולי זה רק אני, אבל כולי תקווה שצה"ל יבצע את המבצע הזה עד הסוף ולא ימהר להכריז על הצלחה ולצאת. כרגע עדיין לא ברורה התמונה מבחינה זו, אך כמות הדיווחים/פרסומים על כך שצה"ל מצהיר כל דקותיים מה הוא לא מתכוון לעשות, לא מבשרת טובות מבחינה זו.

מקסים 45

Well-known member
אולי זה רק אני, אבל כולי תקווה שצה"ל יבצע את המבצע הזה עד הסוף ולא ימהר להכריז על הצלחה ולצאת. כרגע עדיין לא ברורה התמונה מבחינה זו, אך כמות הדיווחים/פרסומים על כך שצה"ל מצהיר כל דקותיים מה הוא לא מתכוון לעשות, לא מבשרת טובות מבחינה זו.
דעה אחרת
FB_IMG_1688408985179.jpg

משתפרת1

Well-known member
ואני חשבתי שדווקא ניסינו להשיג הסכם מדיני... בכל פעם זה התפוצץ לנו בפנים. כך הסכמי אוסלו, כך קמפ דייויד. הייתי מנסחת את זה עבור הצד השני: "עוד סבל, עוד חורבן, עוד שנאה, עוד הרג, עוד שפיכות דמים, עוד פיגועים... השאהידים לעולם לא יצליחו לסלק מכאן את מדינת ישראל ולהעלים עם שלם. רק הסכם מדיני יעצור את מעגל הדמים. את כל השאר כבר ניסינו, לא?"

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
אולי זה רק אני, אבל כולי תקווה שצה"ל יבצע את המבצע הזה עד הסוף ולא ימהר להכריז על הצלחה ולצאת. כרגע עדיין לא ברורה התמונה מבחינה זו, אך כמות הדיווחים/פרסומים על כך שצה"ל מצהיר כל דקותיים מה הוא לא מתכוון לעשות, לא מבשרת טובות מבחינה זו.​
למה הכוונה "בצע את המבצע הזה עד הסוף"?

משתפרת1

Well-known member
מה שמשגע אותי:
בכל פעם שצהל נכנס לפעולה נגד רצועת עזה, תוך דקות מתחילים כל הכתבים בכל אמצעי התקשורת לדבר על הפסקת האש: מתי, בעזרת מי, באילו תנאים וכו'. גם כאן התחיל מבצע בג'נין וכבר הכתבים מדברים על אילו מטרות, מה ייחשב להצלחה, מי ינהל את ג'נין מיד כשצה"ל יסיים את המבצע. ה-ל-ו, תנו לצה"ל לעשות את שלו, הלחץ מן העורף מיותר! עדיף שיעבדו ביסודיות ובזהירות ולא תחת לחץ חיצוני.
מחזיקה אצבעות ללוחמים. שישמרו על שלומם ויפעלו מעולה כדי להבטיח את שלומנו.

Harrington

Well-known member
מנהל
מה שמשגע אותי:
בכל פעם שצהל נכנס לפעולה נגד רצועת עזה, תוך דקות מתחילים כל הכתבים בכל אמצעי התקשורת לדבר על הפסקת האש: מתי, בעזרת מי, באילו תנאים וכו'. גם כאן התחיל מבצע בג'נין וכבר הכתבים מדברים על אילו מטרות, מה ייחשב להצלחה, מי ינהל את ג'נין מיד כשצה"ל יסיים את המבצע. ה-ל-ו, תנו לצה"ל לעשות את שלו, הלחץ מן העורף מיותר! עדיף שיעבדו ביסודיות ובזהירות ולא תחת לחץ חיצוני.
מחזיקה אצבעות ללוחמים. שישמרו על שלומם ויפעלו מעולה כדי להבטיח את שלומנו.
בדיוק מה שחשבתי. כבר במהלך הלילה, בדיווחים הראשונים של ניר דבורי למשל, הוא דיבר על מתי צה"ל יעצור. היום גם דנה ויס. כמובן שלאף אחד מהם אין שום מידע אמיתי בעניין. הם בס"ה מדבררים את עמדותיהם האישיות ואת האג'נדה של הערוץ בו הם משדרים. זאת, תוך פיזור מורך לב פוטנציאלי בקרב החיילים הלוחמים ומסכנים את חייהם באותה שעה בדיוק.
גועל נפש של תקשורת יש לנו במדינה הזאת.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
מה שמשגע אותי:
מחזיקה אצבעות ללוחמים. שישמרו על שלומם ויפעלו מעולה כדי להבטיח את שלומנו.​
שיחזרו בשלום למשפחות שלהם.

למעלה