קבוצות

Bane

New member
קפטיין ריוונדייל

תשלח לי את מספר הטלפון שלח למייל ואני אעביר לו צר לי אך הוא אדם טרוד בימים האחרונים ונטלתי על עצמי כרגע לסנן לו שיחות מה גם שאני לא רוצה להפיץ את המספר שלו Bane the Fremen

Calanya

New member
יצירת קשר עם הנמלים האפורים

אנא צור קשר עם אלי בר יהלום. מספר טלפון 052474953 (לא בשבת), או בדואר אלקטרוני [email protected] . אם אתה לא מצליח להשיג את אלי, צור איתי קשר. שמי אורי פולגר, בטלפון 054299091 או בדואר אלקטרוני [email protected] . וברוך הבא לנמלים האפורים!

khatul

New member
מדוייק! (אף כי...)

אף כי כותב ההודעה הזאת, אורי-18, כבר הצטרף אלינו (וכמותו גם אלכסנדר העכבר), יש עדיין מקום לאחרים שרוצים לעשות כמותו. לכו לפי הוראותיו של Calanya (גאלאדן בשפת סינדרין, אורי פולגר בלשון האחידה) ולא תתבלבלו. Ar nai i eleni siluvar tiellannar!

כתובת

או, את הכי חשוב שחכתי. לפנות ישירות אלי: 884821-054 מ-08:00 עד 09:30 בבוקר, או משעה 22:00 והלאה.

אולבסון

New member
גמדים אני כאן למשחק

אני לא יודע בדיוק איך אני מצתרף לקבוצה מסויימת אך אני יודע שאני רוצה להיות גמד. אז בבקשה צרו איתי קשר כדי שהוכל לדעת בברור איך להצב את התחפוסת והנשק המתאים לגמד. שוב אני ממש רוצה להיות גמד ויש לי נסיון ב RD&D אני בן 18

Azog Purush

New member
Your role of dwarf

If you want to be dwarf,you´be dwarf.Send us your anket?Write the team-Esgaroth,and your race-dwarf.

כן. מספר המקומות מוגבל ביותר!

יתקלו גם סיפורים מיוחדים על דמויות שאינן דרואידים. מיוחד זה מיוחד ביותר: חייה נבונה, נשר ענק, רוח היער, או דברים מיוחדים יותר.

רק עלי להדגיש ולהוסיף...

קבוצה זו אינה פועלת כקבוצה עם יעדי כיבוש ומסחר, אלא כיחידים משוטטים, כנושאי בשורות וכבעלי ידע נסתר.

קבוצות

אני מעלה כאן חלק מההודעות "מתהום הנשייה", שימו לב לתאריכים. עם זאת נראה לי כי הפורום מוצף בשאלות שחוזרות על עצמן ויש מקום לחזור למרכז - המשחק.

Varkong

New member
הרי הערפל מתמלאים. . .

שנים רבות מכסים הדמדומים את הרי הערפל. בצילו מוגלים הדונלנדים על האדמות המקוללות. עיניהם פונות אל אדמות רוהן, שנגזלו מהם לפני שנים כה רבות. מיום היוולדם נחרכת השנאה בנפשות ילדיהם. בקרב העולם נשכחו מכבר, וגם הזכרונות הקיימים, זכרונות תבוסה הם. אך כבר שנים, רגל זר לא דרכה במשכנם, ומעטים הם היודעים על המתרחש מתחת למעטה הקודר. העולם משתנה, ומאזני הכוחות מתעופפים כמו נוצה ברוח הנושבת ממורדור. הפונדקים, במקומות מספר התמלאו בשמועות מופרכות על דונלנדים שנראו הרחק ממשכנם. שמועות הגיעו על מבקרים חדשים שטרם נראו כמותם, הנושאים את סמלו של העם המוגלה. ולמרות זאת, הכל בגדר לחשושים מופרכים בפונדקים מוזנחים. אלו, אשר הסקרנות גברה עליהם והלכו לבקר בהרים האפלים, לא חזרו. חלקם, גם הם נראו מסתתרים ביערות ובצללים כאשר סמל הדונלנדים על גופם בוהק באור הירח. בלבבות רבים, מחלחלת הסקרנות. אולי התשובה נמצאת בהרי הערפל?

Hest

New member
לאלו שלא הבינו...

הודעתו של מלכנו מסובכת ודורשת פרשני. בארצות הדונלנדים מתרחשים דברים רבים ומסתוריים. נשארו עוד מספר מקומות מצומצם בדונלנד, שיש לאיישו. אמנם מצומצמים המקומות, אך לשחקני תפקידים מנוסים לא יגמר המרחב לעולם. צרו קשר עם מלכנו ורקונג: [email protected]

Varkong

New member
אתר הדונלנדים

בזאת רישמית ניתן להיכנס לאתר הדונלנדים. יש איזור למבקרים ואיזור לדונלנדים.

ntopaa

New member
תשובות בנוגע להוביטון!

שלום לכולם. קיבלתי כמה שאלות שחוזרות על עצמן בנוגע להוביטון, אני מקווה שהתשובות כאן יספקו את כולם, ולא יהיה צורך לשאול שוב את אותן שאלות! 1. הוביטון (הפלך, The Shire) היא מקום בו גרים ההוביטים, ארץ מולדתם. בני אדם לא גרים בהוביטון, ולכן כל מי שרוצה לשחק בן אדם, לא יכול לשחק בקבוצה שלנו. הקבוצה שלנו כוללת הוביטים בלבד. 2. הגובה המקסימלי לאדם בהוביטון הוא מטר ושבעים. כן אני יודעת שההוביטים יותר נמוכים מזה, אבל כל מי שמעל לגובה הזה, מתבקש לדבר איתי קודם. 3. מלחמות וקרבות - אין. ההוביטים לא ילחמו, אנחנו כמעט ולא נישא נשק. כל מי שרוצה להגיע למשחק כדי להרביץ לאחרים, כדאי לו לחפש מקום אחר. הפלך הוא מקום של כיף, שלווה ושמחה. לא אזור קרבות. יהיו לנו כלי נשק במחסן (ההוביטים לא אוהבים קרבות, אבל זה לא אומר שהם טיפשים, או עצלנים) ואם הכל ילך חלק, אנחנו לא נוציא אותם אף פעם אחת. 4. קסמים - אין הוביטים קוסמים. אני מצטערת לאכזב את כל מי ששאל, אבל ההוביטים אינם מתעסקים בכישוף והטלת לחשים. זה עסק לאנשים מפוקפקים, אוהבי הרפתקאות. 5. אפשר להיות הוביט בקבוצה אחרת (למשל, בברי). במקרה כזה, אני לא הקפטן שלכם, אלא קפטן הקבוצה האחרת. זהו לבנתיים, ניפגש מחר ברכבת. איילת.

אם כך, אשמח מאד לבקר בפלך!!

אשמח לבקר בפלך, להתעניין בן לדעת כמה טובים בו הפירות. אשמח לבקר בפלך, לשאול וללמוד את פני האדמה מבפנים. אשמח לבקר בפלך, לדעת אופי מהוא (מלשון מאפה) ולטעום עוגות אשמח לבקר בפלך, להריח ירק הדשא ולהחליף בו עשבים. ארץ בני המחצית - הרי היא הוביטון אשר בפלך אתור דרכי בכל ההלך ברוהאן, אשר שם הסוס הוא האדון אתור דרכי בכל ההלך בגונדור, ארץ העץ הלבן שעוד יפרח אתור דרכי בכל ההלך בריוונדל ולורין שם עם-גבוה ונישכח אתור דרכי בכל ההלך מרקווד, ברי, אסגרות, עד האחרון אתור דרכי בכל ההלך אך בכולם לא ימצא מקום כזה, הפלך.

למעלה