קיבוצים לא מקבלים ולא קולטים אנשים

icecream9

New member
היי אשמח לעזרה, אני רוצה להיות במב"חית

היי אני דנה ועוד חצי שנה משתחררת ואני מתכננת להיות במב"חית, אין לי הרבה ידע בנושא חוץ מהעובדה שלמדתי בקיבוץ שנתיים אני רוצה להתנדב בקיבוצים או בצפון או בדרום אבל אני לא יודעת איפה לחפש ואיזה תפקידים יש אשמח לעזרה, לשמוע על קיבוצים שמקבלים במב"חים ואיזה משרות פנויות? תודה רבה

john deere5

New member
קיבוצים וחיילים

יש כמה חיילים שאני מכיר שגרים בקיבוץ לבד בלי המשפחה ועובדים בקיבוץ איך הם עושים את זה? תודה

ROTEM 3 0 0 3 5

New member
במב"ח הוא בן משק

או שהדברים נראים אחרת במקומות אחרים? שמעתי על חילופי במב"חים בין קיבוצים, אבל לא על מעמד "במבח"ות" של מי שאינו בן משק. את מחפשת עבודת התנדבות או עבודה?

ק י ש ט ה

New member
אצלנו יש רק חיילים בודדים שאומצו על ידי

משפחות מהקיבוץ. אין סתם חיילים שגרים ועובדים פה

icecream9

New member
בהמשך...

אני שמעתי על הרבה שהם לא ממושבים או קיבוצים שהלכו להיות במבח"ים אני רוצה עבודת התנדבות בקיבוץ וזה מעניין אותי רציתי לדעת אבל איזה קיבוצים צריכים לעוד חצי שנה במבח"ים ואיזה עבודות יש להם להציע לי :) אני התחלתי להתעניין..

ק י ש ט ה

New member
אני לא יודעת אם יש קיבוצים שהעבודות האלו

הן עדין בהתנדבות.. אבל יש קיבוצים שאת לא חייבת להיות בת משק כדי לעבוד בעבודות כאלו..

icecream9

New member
:)

היי כן לא מחוייבת להיות במבח"ית פשוט אין לי הרבה ידע בנושא וחשבתי שלהתנדב בקיבוץ זה בכללי להיות במב"ח אבל כנראה שטעיתי אני מחפשת עבודת התנדבות לחצי שנה שנה בקיבוץ, אני מחפשת איזה עבודות יש ...ובאיזה קיבוצים, אשמח לעזרה:)

moranka

New member
קיבוצים לא מקבלים ולא קולטים אנשים

לתקופה זמנית!! לא לחודשיים ולא לחודש ולא ל4 חודשים!! זה לא משתלם כלכלית! רוצים לעבוד בקיבוץ? תתחייבו. ותשכחו מהתנדבויות- העידן הזה חלף לו...

למעלה