קצת פפראצ'י

flutter girl

New member
יש לה טעם מזעזע פשוט.

נורא!
(גם בגברים. סתם!
)

koshka81

New member
מישהי מחקה את פוש ספייס

האמת שיפה לה מאוד התספורת אהבתי את הג'ינס בצורה המקופלת שלו, עם העקבים גם הצבע של החולצה יפה, רק חבל ללבוש ג'ינס ענק עם חולצה ענקית הבחורה נראית מהמם, לא חייבת להסתיר את עצמה מאחורי גזרות בלוניות שכאלו

candy77091

New member
הבגדים בתמונה הראשונה נראים סבבה

ואני מסיקה מסקנה-היא יודעת להתלבש אלגנט אבל כשהיא מתלבשת יומ-יומי זה "זרוק" משהו..
מזעזע..

אווה לונגוריה ../images/Emo10.gif

אני כל כך מחבבת אותה, צר לי על התמונה הזו...מילא ההזנחה הכוללת , אבל מה זאת החולצה הזו?

קייט מוס

הסופרמודל סוף סוף מראה משהו אחר מלבד עצמותיה, את החריץ שלה כשהיא לובשת בגד ים בגזרה קצת נמוכה מידי.

koshka81

New member
פפראצי אופנה זה סבבה

זה לא אתר שנדון בו על היחסים של הסלבס וכד' רק על מה שהם לובשים מה לעשות שיש להן יותר אפשרויות כלכליות ושל זמינות, לבחירת בגדים

תמונה של שניהם

מתיו, מה זה צבע העור ההזוי הזה? או פשוט תגלה לנו מי עולל לך את זה.

ליסה מארי פרסלי - הריונית

והבת של אלביס פרסלי ופרסיליה בולו, בהריון עם תאומים.

זהו להפעם+ הפתעה ../images/Emo77.gif

אם כבר בפפראצ'י וצהוב עסקננו... למי שעדיין לא ראתה, התמונות המפורסמות והיקרות של הזוג המלכותי, אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט והתאומים החדשים . את כל התמונות ניתן לראות ממש כאן

Currer Bell

New member
יש פה כמה

דברים מעניינים, אבל קצת קשה להתייחס לכמות כזאת וחלק לא ממש נוגעות לאופנה... מציעה פשרה - להציג כל פעם תמונה אחת שהדגש בה הוא יותר על בגד מענין (כלומר, רואים אותו כמו שצריך, במלואו) ופחות על הסלבריטי שלובש אותו. ככה יש יותר מקום לדיון. שרשורי פפראצי יש מעל ומעבר בפורום אופנה הרגיל... לא?

למעלה