ראיון עם מת'יו...

NiKi†a

New member
ראיון עם מת'יו...../images/Emo63.gif

תקראו זה מעניין...שאלו אותו פה אם הם יגיעו לישראל...תם תם תם. הכתבה

ramoni

New member
שירן, מצאת מכרה יהלומים......../images/Emo2.gif.

כל הכבוד לך וואו לא ידעתי שמאתיו כזה מתאמץ להוציא את הקול שלו..... לפי משהוא אמר שקול שלו השתבח עם השנים... זה נראה.. כי יש לי הופעות שלהם בדיוק שהם הוציאו את שואוביז והוא לא נשמע כמו עכשיו(אבל עדיין הגיע לרמה ווקאלית מרשימה) היום ללא ספק יש לו את הקול היה ביותר בעולם הרוק, זאת נישה כללית נעבור לנישה אישית, למאתיו יש את הכל הכי יפה מכל זמר חי או מת שאני מכיר......

ramoni

New member
הא עוד משהו

מיוז באמת הופיעו פעם בעירום(לא מלא להירגע......) זה קרה באיזה בר נידח בדרום לונדון כשעוד קראו לעצמם "Rocket Baby Dolls ולפי מה שמאתיו אומר הם היו על סמים.... נו רוקיסטים אמיתיים או לא אני פשוט מקנה בכתב........... כמה הייתי רוצה להיות במקומו יא רבי !!

NiKi†a

New member
יש לו קול פשוט מהמם!

בלעדיו השירים לא היו יוצאים כאלה יפים, הוא שר לפעמים ממש ממש גבוה וזה מזה יפה!
הוא הזמר הכי טוב שאני מכירה כיום, ואני אכיר תמיד
.

Fish in the sea

New member
רדיוהד.

"this is really happening. happening" (רדיוהד, אדיוטק, קיד איי, 2000) "I'm not here. this isn't happening" (רדיוהד, איך להיעלם לגמרי, קיד איי, 2000) "Fish in the sea, you know how I feel" (נינה סימון, מרגישה טוב, אין לי שמץ, 19XX) .

New member
אז אתה רומז שאתה סובל מבעיה קלה

של מוות קליני? (כן, אני בהחלט יכול לראות פה בהודעות את הסממנים המוקדמים) טוב, מספיק חבר'ה. זה די והותר. עשיתם את שלכם\עברתם את מכסת השליתה!11 היומית. זה הזמן להגיד שלום וללכת. וחוץ מזה, מחר זה יום חדש. *קולט שהוא מדבר לעצמו* *הולך לקחת מהמקרר כדור שוקולד*

NiKi†a

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח../images/Emo6.gif

שום הומווווו..אני בתתתתתתת!

למעלה