ריכשת מנויי

afriati

New member
ריכשת מנויי

אני מנסה לתפוס את המשרדים אבל לא מצליח. אם אפשר לקבל פרטים כיצד ניתן לרכוש מנוי לעונת המשחקים הקרובה זה מאוד יעזור לי. אם יש גם אופצייה למבצעים למיניהם גם נחמד לשמוע. כמובן שטלפון + מחיר עכשוי יתקבלו בברכה תודה

tristan79

New member
תמיד יש את האינטרנט

באתר הרשמי של הקבוצה יש אופציה להזמנת מנוי לגבי המבצעים, אני חושש שאיחרת את הרכבת - מי שרכש עד למשחק הביתי מול הבולגרים קיבל כרטיס למשחק ההוא כלול במחיר ושילם 900 ש"ח עבור המנוי. כרגע מחיר המנוי הרגיל עומד על 1100 ש"ח.

afriati

New member
מה?

קצת מוזר שמעלים כך את המחיר. לפי מה ששמעתי אין כל כך הרבה קופצים על המנויים, שנים שלא נכחתי במגרשים וחשבתי שהשנה יהיה זמן טוב לחזור לעניינים. בכל מקרה 1100 ש"ח לא מתכוון לשם אלא אם אשיג במחיר נמוך יותר. ושוב תודה

tristan79

New member
זה היה אמור לגרום לאוהדים

לרכוש את המנויים לפני שבועים - מחיר מוזל לקנייה מוקדמת (טכנית זה בעצם יותר קרוב להפוך - העלאה במחיר למי שמאחר עם הקנייה), אבל אין לי מושג עד כמה זה היה אפקטיבי או על כמה עומדת מכירת המנויים כרגע. בכלל כל התחום הזה נראה לי שקירטע באופן רציני בקיץ הזה - התחילו עם המכירה, הפסיקו (שיחות עם משרד כרטיסים בחו"ל או משהו כזה), המשיכו אבל רק עם הזמנת המנויים (ללא הנפקה בפועל) וכו'. בתור מועדון שמתיימר לקיים סטנדרטים אירופאיים עניין המנויים הקיץ נראה מאוד מאולתר ולא מתוכנן...

afriati

New member
טוב יש עוד שבוע ...

אני מקווה שמישהו שם יתעשת ויבין שמכבי נתניה זה לא ריאל מדריד או בסטנדרטים שלנו מכבי ת"א כדורסל שכל המנויים נמכרים מראש לפני תחילת העונה. יש עוד שבוע וחצי עד משחק הבית הראשון, אולי הורדת המחיר חזרה תגרום בכל זאת לכמה אוהדים שחטאו ועדיין לא קנו כרטיב לרכוש בכל זאת. נ.ב - חבל מאוד על ההפסד הלא מחוייב בבולגריה אבל לא נורא עם הניסיון גם מעבר שלבים יבוא בחשבון.

מה שהולך היום עם ההנהלה אפילו לא מתקרב

לסנדרט אשר אלון

למעלה