רישום שותפות

מורון

New member
רישום שותפות

אנחנו שלושה שותפים המריצים יוזמה, בתקוה שבשלב כלשהו גם נתפרנס ממנה. כיצד עלינו להרשם במע"מ ומס הכנסה באופן שיתאים להכנסות צנועות. אנחנו עובדים באופן חלקי גם כשכירים. תודה מראש!

שותפים

לא הבנתי את השאלה מה בדיוק אתם רוצים לדעת האם איך הרישום בגלל שאתם שותפים או איך לפנות למס הכנסה ולקבוע כמה מס תשלמו אז בבקשה תפרטו יותר

מורון

New member
כיצד כדאי להגדיר את השותפות

וכיצד להרשם כדי שלא "נסתבך" אח"כ. האם כשותפים, כחברה, כל אחד לעצמו, אחד עוסק מורשה והשאר מועסקים אצלו. מקווה שהבהרתי את עצמי.

כיצד להגדיר את השותפות

קודם כל הצעתי לכם לעשות הסכם עם עורך דין לגבי חלקו של כל אחד גם אם הנכם חברים טובים איך להירשם מול מס הכנסה אין לי תשובה מקצועית כרגע בשבילכם אני מקווה שמחר ברוך יחזור לפורום ויתן תשובות ואם לא אני אדאג לברר איתו ולהחזיר לכם תשובה

מורון

New member
תודה!

הסכם עם עורך דין לפני שקבלנו את העבודה הראשונה שלנו הוא יקר מאוד. הסכם בכתב תופס לגבי כל הרשויות גם אם אינו מגובה בחתימה עו"ד. אחכה בסבלנות לתשובה מפורטת - ברכות לאב המאושר!

רישום שותפות

עליכם להגדיר מה סוג ההתאגדות המבוקש על ידכם. לא הבנתי מה אתם עושים אזזז קשה לי לתת תשובה מדויקת, למיטב הבנתי היה רצוי שתתאגדו כחברה, אך זה כרוך בעלויות יחסית גבוהות ולכן התאגדות כ"איחוד עוסקים" (סוג של שותפות במע"מ) עם דיווח כעצמאי למס הכנסה על החלק היחסי יכולה להספיק.

למעלה