שאלה ופריסה

שאלה ופריסה

שאלתי את השאלה "מה צפוי לי בשנה הקרובה בתחום הזוגיות?" קבלתי את הקלפים הבאים (חב' ריידר) מימין לשמאל ירח, 10 חרבות, שבע חרבות, שמונה גביעים, אס חרבות, תשעה מטות, ארבעה חרבות, אביר המטבעות קלף הסיכום - שמונה חרבות (מפחיד למראה המצוייר בו... כמה חרבות!!!!) תודה לכל העוזרים

צוף3

New member
הי ../images/Emo140.gif

לא מומלץ לשאול "מה צפוי לי" אלא לנסח את השאלה באופן כזה שהאחריות לעתידך בתחום הזוגי תהיה כולה עליך - אנחנו מקדמים את עצמנו, ואם לא נעשה דבר נדרוך במקום. הייתי ממילצה לך לשוב ולפרוס, והפעם בקלטית, ולנסח את שאלתך באופן הבא: מה עלי לעשות כדי לקדם את התחום הזוגי בחיי בחצי שנה הקרובה? אנא העתיקי את העמדות לצד שמות הקלפים שעלו בפריסה, וכמובן, כפי שמפורט בהודעת המנהלות, תני רקע על חייך הזוגיים (מצויה במע' יחסים, רווקה/נשואה וכו'). מחכה לך!

תפוז השתגע!!! ../images/Emo122.gif

הרקע: אני בת 31 וחצי (27.7.72) רווקה סיימתי זוגיות לפני שנה (31.12.02 - יד הגורל?) אני יוצאת לפגישות עם בחורים (אתרים, דרך חברות, משפחה) אבל אין המשך מעבר לפגישה אחת, למעט בחור אחד שרציתי להמשיך להפגש איתו רק בין הפגישה הראשונה לשניה נדלקו לי כמה נורות אדומות... הפריסה הקלטית: -10- קלף שני מטבעות -4- קלף ירח -9-קלף נער החרבות,-6- קלף שבעה גביעים,-1- קלף המגדל, -5- קלף חמש חרבות -8- קלף אביר המטות -2- קלף חמישה מטות -7- קלף השמש -3- שלף אביר המטבעות ליתר בטחון אני מצרפת קישור תודה!!!

צוף3

New member
בוקר טוב לך ../images/Emo23.gif

מה עלי לעשות כדי לקדם את התחום הזוגי בחיי בחצי שנה הקרובה? הדבר שהכי בלט לי באופן אישי בפריסה שלך זה הניגוד שבין עמדות 4 ו - 7: עמדה 4 מתארת את הווייתך העכשווית. זהו הקלף החשוב ביותר בפריסה משום שלעיתים הקלף מגלה משהו על עצמך, על המצב האמיתי שלך, ולא כמו בקלף 7, שהוא קלף סובייקטיבי המגדיר כיצד את רואה את המצב בעיני עצמך. כלומר, הניגוד בין שני הקלפים: מצבך האמיתי אל מול המצב כפי שאת רואה אותו, מראה בפירוש שיש כאן בעיה מסויימת עם אופן הצגת העצמי שלך: יש בך חששות מזוגיות המצויים עמוק בתת מודע ומסרבים אולי לעלות אל פני השטח ולבוא לידי התמודדות כנה ואמיתית, וייתכן שדרכך להתמודד עם חששות אלו הם על ידי הצגתך כבחורה אופטימית ומלאת שמחת חיים ותקווה המודעת לעצמה . כמו שאומרים: הליצן העצוב... אביר המטבעות המסמל בפריסה את עברך בתחום הזוגיות מעיד על כך שייתכן ולא פיתחת עד היום קשר ממשי וזוגי כפי שהיית רוצה. היו קשרים, אך הם היו בעיקר בגדר פוטנציאל ולא התממשו מעבר לכך. ייתכן שאי היכולת לעבור משלב הפוטנציאל לשלב הממשות עורר בך פחדים וחששות מה שמביא אותך כיום להתחיל קשר מנקודת מוצא של פחד, סקפטיות ובררנות - את מראה רצון אך הרצון מתפוגג מבלי שתוכלי באמת להסביר למה, ייתכן שאת חוששת מדחייה. יש בך כרגע אנרגיה חזקה של שינוי - שאר הדברים ברמה היומיומית אולי מתגמדים בתקופה הזו של חייך והרצון למציאת הזוגיות הנכונה והתקדמות בכיוון זה הופך כרגע לכוח המניע אותך. את רוצה שינוי בחייך, וחוסר היכולת שלך ליישם את השינוי מאכזב ומעורר בך קונפליקטים בלתי פתורים עם עצמך, בדיוק כפי שמראה הניגוד שבין הירח לשמש - ההדחקה אל מול ההארה, הפנים אל מול החוץ. ייתכן שאת מגיעה לקשר ראשוני עם מטען של אגו, אינך מסירה את המחסומים המצויים בך, והאגו גורם לך להיות בררנית ולאבד עניין או למצוא פגם בבחור עוד מבלי להכיר באמת, בידיעה שהמבחר עצום ואולי אין להסתפק או להתעמק באחד אם זה לא זה. הבעיה שייתכן שאינך נותנת אפילו צ'אנס כדי לוודא שזה לא זה. אינך מגיעה למצבים אמיתיים של אינטימיות (ולאו דווקא במובן המיני) כדי להכיר אדם על כל רבדיו ולתת לו את האפשרות להכיר אותך על כל רבדייך, ולכן אולי נדמה לך כי פגישותייך עם בחורים הן שטחיות. הפריסה באה להמליץ לך להתמודד עם הדברים שיושבים על ליבך שם בפנים ולהבין ממה הם נובעים. התמודדות שכזו תוכל לעזור לך לנקוט בגישה יותר קלילה אך יחד עם זה מעט יותר מחייבת ולהגדיר לעצמך מה בדיוק את מחפשת. הפוטנציאל קורא לך לזרום במהלך החצי שנה הקרובה. לצאת עם בחור ולא לפסול מבלי להכיר מעט לעומק, לא לבחון במקביל מס' בחורים. בהחלט יכול להגיע שינוי בחייך מהבחינה הזו, אם תהיי גמישה עם עצמך ותשתחררי. אשמח לשמוע את דעתך.

צ ל י ל 8

New member
ואני רוצה להוסיף

צוף דיברה על העבר שלך. לדעתי דווקא בגלל בא שקרה לך בעבר, הפחדים והחששות שמלווים אותך מאז-אז הגעת למקום שממנו את רק תעלי. את מוכנה לשנות את גישתך לחיים ולהיות פחות נוקשה (המגדל). פה אני מרגישה שאת נמצאת כבר בדרך הנכונה.

../images/Emo140.gif../images/Emo51.gif צוף וצליל.

אכן הדברים שכתבתן נכונים, אבל הקשה יותר הוא האיך ולא המה. אני מודעת לדברים וקשה לי מהסיבה שאיני יודעת אחרת...

צ ל י ל 8

New member
לגבי ה"איך" ../images/Emo45.gif

צוף כתבה לך : "הפריסה באה להמליץ לך להתמודד עם הדברים שיושבים על ליבך שם בפנים ולהבין ממה הם נובעים. התמודדות שכזו תוכל לעזור לך לנקוט בגישה יותר קלילה אך יחד עם זה מעט יותר מחייבת ולהגדיר לעצמך מה בדיוק את מחפשת. הפוטנציאל קורא לך לזרום במהלך החצי שנה הקרובה. לצאת עם בחור ולא לפסול מבלי להכיר מעט לעומק, לא לבחון במקביל מס' בחורים. בהחלט יכול להגיע שינוי בחייך מהבחינה הזו, אם תהיי גמישה עם עצמך ותשתחררי." אני חושבת שזה מסביר פחות או יותר את מה שרצית לדעת..

אני יודעת ממה הדברים נובעים...

כבר עשיתי את החשיבה הזו, כמו כן אני יודעת מה אני מחפשת ולמרות שבפגישות האחרונות הבעתי עצמי בחיוב לגבי המשך, לא היה כזה. כוונתי כי לרב אין המשך שלא בהחלטתי...

צוף3

New member
הי שוב ../images/Emo24.gif

אם הבנתי נכון, את בעצם טוענת שהפגישות לא הופכות לקשר ממשי משום שהצד השני לא מביע התלהבות. ייתכן שחלק מכך טמון באופן בו את מציגה את עצמך או מתנהלת במהלך הפגישה. אולי מהאופן בו את מפרטת את ציפיותייך מהקשר. אולי פשוט טרם הגיע הבחור המתאים... בכל אופן, אם את מרגישה כי הפריסה לא ממש הבהירה לך היכן טמונה הבעיה, ניתן לעשות פריסת שאלה: מהי הדרך הטובה ביותר עבורי לקדם זוגיות בשלושת החודשים הבאים 5 קלפים ולבסוף קלף סיכום בהצלחה

צוף3

New member
הי שוב ../images/Emo24.gif

אם הבנתי נכון, את בעצם טוענת שהפגישות לא הופכות לקשר ממשי משום שהצד השני לא מביע התלהבות. ייתכן שחלק מכך טמון באופן בו את מציגה את עצמך או מתנהלת במהלך הפגישה. אולי מהאופן בו את מפרטת את ציפיותייך מהקשר. אולי פשוט טרם הגיע הבחור המתאים... בכל אופן, אם את מרגישה כי הפריסה לא ממש הבהירה לך היכן טמונה הבעיה, ניתן לעשות פריסת שאלה: מהי הדרך הטובה ביותר עבורי לקדם זוגיות בשלושת החודשים הבאים 5 קלפים ולבסוף קלף סיכום בהצלחה

אוקיי, אז ככה:

שאלתי את השאלה מהי הדרך הטובה ביותר עבורי לקדם זוגיות בשלושת החודשים הבאים? התשובה שקיבלתי (קלפי ריידר) 1 - הכוהנת הגדולה 2- מלכת החרבות 3- קוסם 4- שלושה גביעים 5- אס המטות 6- אביר המטות (בטעות ביקשתי פריסה של 6...) קלף סיכום - נער הגביעים תודה!!!!

צוף3

New member
לילה טוב ../images/Emo29.gif../images/Emo29.gif../images/Emo29.gif

מהי - הכוהנת הדרך הטובה ביותר - מלכת החרבות עבורי - קוסם לקדם זוגיות - 3 גביעים בשלושת החודשים הבאים - אס המטות סיכום - אביר המטות + נער הגביעים יש לי תחושה שאת מפגינה שמרנות מסויימת בכל היחס למין בפגישותייך עם גברים. אולי את משדרת סגירות או מופנמות, וזה מרתיע את הגברים הטועים אולי לראות בך מעין "כוהנת הגדולה"... יש כאן המלצה להיות יותר חופשייה וקלילה, "לזרום" ולשדר סקסיות ותיחכום. הפגנת התנהגות יותר משוחררת שכזו יכולה בהחלט להביא לידי הצעה רומנטית נעימה, לצד הנאה פיזית - מערכת יחסים שכוללת בה אש לצד רגש (קלפי הסיכום שיצאו לך: אביר המטות לצד אביר הגביעים). הלוואי על כולנו :)

למעלה